Ugrás a tartalomhoz
  • 0

KAON CG3002 port forwarding kérdés


HzDoki

Kérdés

A KAON CG3002 routeren valakinek sikerült már port forwardot beállítani? Van mögötte egy AMPLIFI routerem - ami mögött egy desktop pc. Az AMPLIFI -ről a 3389-es portot sikerült forwardolnom a PC-re, mert az amplifi IP címét beírva a Remote Desktop a PC-n landol. A T-COM router külső (WAN) ip címéről azonban nem megy - 

A beállítás az alábbi a T-COM routeren (ahol a 192.168.0.10 az AMPLIFI router IP címe):

 

NÉV     KÜLSŐ PORT           SRCIP            PROTOKOLL          INT PORT                    SERVER IP                      WAN

RDP   23389:23389                                    BOTH                      3389:3389                   192.168.0.10               wanbridge

 

A T-COM ügyfélszolgálat szerint nincs leírás, ez nem alapvető szolgáltatás, nem adnak támogatást miért nem megy :(

( A KAON router  Cable Modem Szoftver Verzió : 1.2.44 )

 

Minden tippet előre is köszönök!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia, 

A külső és belső port részbe ugyan azt a port számot kell írni. Ha kell mind két port akkor kétszer külön sorba kell felvenni őket. Legalábbis nekem csak így megy a port nyitás, mint a Koac mind a Sagem hqw esetén. 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Én is ilyen modemet használok és gond nélkül megy a port forwarding.
Mondjuk én a külső és belső portnak is mindig ugyanazt a portszámot adom.
Az RDP-nek ugyebár 3389 a portszáma. Ha kívülről szeretnéd elérni a gépet RDP-vel, akkor a külső portnak is a 3389-et kell megadni, hiszen a gép, amiről el akarod érni, az is a 3389-en fog kommunikálni (Remote Desktop Connection használatával).
Én a VNC-t használom távoli hozzáféréshez, ami az 5900-as portot használja. Ezt állítottam be külső és belső portnak is, és tökéletesen működik.
(persze az én modememre is rá van kötve egy Deco, tehát abban is be kellett állítani a port forward-ot a célgéphez, ugyanazzal a portszámmal)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha a Külső port: 22389:22389  és a "Int Port" is 22389:22389   akkor sem működik. A ServerIP az vajh mi? És miért "server IP"? Mármint ez csak egy név, a TCOM-osok úgy gondolják hogy port forwardot csak azért csinál az ember mert bent egy "szervere" van? És mi lehet a SrcIP?

 

És miért kell "Vevőszolgálat"-t kiválasztani hogy nevet adjak neki? És a "Válassz szolgáltatás"-ban ahol van egy halom játék ott vajh a Remote Desktop mint játék miért nincs ott? :(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: HzDoki
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...