Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatorna sorrend módosítása után visszaáll az eredeti sorrend


Krisztina84

Kérdés

Abban szeretném a segítséget kérni, hogy a csatorna sorrend módosítása után visszaáll az eredeti sorrend, pedig ha a csatornalistában ellenőrzöm, ott az a sorrend van, amit én határoztam meg. Miért lehet ez, illetve hogyan tudom véglegesíteni az új sorrendet, hogy ne legyen ilyen probléma minden egyes kikapcs-bekapcs után. Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Krisztina84!

A csatornalistát az igénybe vett szolgáltatás függvényében állíthatod be: Telekom TV esetén: a Kedvencek beállítását az itt található használati útmutató segítségével végezheted el. Ha a csatornakínálatunk változik, az a Műsorújságra és a korábban beállított Kedvencekre is hatással van, ilyenkor a Kedvenceket újból be kell állítanod. ^Lia

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Telekom szakértő
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia! Nem kedvenceket szeretnék beállítani, hanem egyéni csatornasorrendet, ami a  beállítás után és a TV ki-bekapcsolása után visszaáll az eredeti sorrendre annak ellenére, hogy leokéztam, megerősítettem és a Beállítások - Saját tartalmak - Csatornáim alatt azt a sorrendet látom, amit beállítottam egyéninek. Majd ha innen kilépek, ismét az egyéni sorrend szerinti csatornakiosztást látom.  A kérdés az, hogy hogy lehet azt elkerülni, hogy ne kelljen minden alkalommal belépni a Beállítások - Saját tartalmak - Csatornáim menüpontba, hogy az egyéni csatornasorrendet tudjunk használni ki-bekapcsolás után is? Köszi!
image.png.23192d67754d4ec941da9a6dd26978f4.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
36 perce, Krisztina84 írta:

Szia! Nem kedvenceket szeretnék beállítani, hanem egyéni csatornasorrendet, ami a  beállítás után és a TV ki-bekapcsolása után visszaáll az eredeti sorrendre annak ellenére, hogy leokéztam, megerősítettem és a Beállítások - Saját tartalmak - Csatornáim alatt azt a sorrendet látom, amit beállítottam egyéninek. Majd ha innen kilépek, ismét az egyéni sorrend szerinti csatornakiosztást látom.  A kérdés az, hogy hogy lehet azt elkerülni, hogy ne kelljen minden alkalommal belépni a Beállítások - Saját tartalmak - Csatornáim menüpontba, hogy az egyéni csatornasorrendet tudjunk használni ki-bekapcsolás után is? Köszi!
image.png.23192d67754d4ec941da9a6dd26978f4.png

Szia.

Ilyet már én is tapasztaltam.

Ha jól emlékszem, annyi volt a megoldás, hogy beléptem a műsorújságba, aztán meg ki és akkor már az maradt amit én állítottam be.

Azt is megpróbálhatod, hogy a Telekom TV GO mobil alkalmazásban csinálod meg az egyedi sorrendet, amit ott be állítasz az leszinkronizálódik a boxra is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
4 órája, Krisztina84 írta:

Szia! Nem kedvenceket szeretnék beállítani, hanem egyéni csatornasorrendet, ami a  beállítás után és a TV ki-bekapcsolása után visszaáll az eredeti sorrendre annak ellenére, hogy leokéztam, megerősítettem és a Beállítások - Saját tartalmak - Csatornáim alatt azt a sorrendet látom, amit beállítottam egyéninek. Majd ha innen kilépek, ismét az egyéni sorrend szerinti csatornakiosztást látom.  A kérdés az, hogy hogy lehet azt elkerülni, hogy ne kelljen minden alkalommal belépni a Beállítások - Saját tartalmak - Csatornáim menüpontba, hogy az egyéni csatornasorrendet tudjunk használni ki-bekapcsolás után is? Köszi!
image.png.23192d67754d4ec941da9a6dd26978f4.png

Szia Krisztina84! Az egyéni csatornasorrendet, a Csatornáim menüpontban tudod beállítani a Műsorújságban megjelenő egyéni csatornasorrendet. Amire szükséges figyelni, hogy a beállítás után mentsd is el. Ezzel kapcsolatban ide kattintva találod a leírást is. A beállítást követően, minden képernyő felületen ez a sorrend lesz majd elérhető. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...