Ugrás a tartalomhoz
  • 0

iPad Air-t érdemes lecserélni a legújabb Air2-re?


dragontwin19

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Air 2-ben van touch ID, érzékenyebb és kevésbé tükröződő kijelző (kevésbé élethű színekkel), egy idő után érzékelhetően gyorsabbak lesznek az újonnan érkező játékok, kicsit vékonyabb és kevesebbet nyom a mérlegen. Ha ezek neked fontosak, akkor megéri a váltás. Én is Air-t használok, de nem tervezem a cserét.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszi az infókat.

A touch ID praktikus, ismerőseim akik 5s-t használnak oda meg vissza vannak tőle, hogy milyen gyors és jó megoldás, tabletnél is gyorsíthatja a belépést (már akinek pár másodperc számít ott ütős különbség van).

 

A hardverben lévő fejlettségben igazad van, időtállóbb lesz, főleg ha a programokat is optimalizálják rá, illetve a játékok is az új vasra lesznek felkészítve.

 

Ez a "kevéssé élethű színek" viszont aggasztóan hangzanak :(

De akkor megyek megnézem valahol élőben, hogy mit ad.

A fehér egyébként fehér? Vagy inkább olyan kékes?

 

Air 2-ben van touch ID, érzékenyebb és kevésbé tükröződő kijelző (kevésbé élethű színekkel), egy idő után érzékelhetően gyorsabbak lesznek az újonnan érkező játékok, kicsit vékonyabb és kevesebbet nyom a mérlegen. Ha ezek neked fontosak, akkor megéri a váltás. Én is Air-t használok, de nem tervezem a cserét.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

megsasoltam, olvastam több fórumot is, megnéztem élőben is, de nem kapott el a must have érzés sajnos...

 

ipad miniből is még az első generációs van, ott sem visz rá a lélek, hogy cseréljek, amíg kiszolgálja azokat az igényeket, amire tartva van :)

 

http://www.displaymate.com/iPad6_ShootOut.htm

 

itt el tudod olvasni az összehasonlítást. de mindenképpen élőben kell látni.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...