Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sérült micro SD kártya


Ricsi13

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello, mennyi alkalmazást töltögetsz, mennyit fotózol, videózol, illetve letöltenéd-e, és ha igen, millyen gyakran töltenéd le róla az utóbbiakat, valamint mennyit szánsz rá? szerintem átlagos igények esetén kb. ezektől függ, mi a jó választás számodra. általánosságbn egy 4 Gb-os is elég lehet, de én egy középutas, 8-16 GB-osat választanék (32 Gb-ig kezeli ez a teló a microSD-t) és a megbízhatóság miatt nem vennék noname-et. persze ezzel lehet vitatkozni, mivel mindegyik keleten készül és nincsenek megbízhatósági tömegtesztek, de ha az ifjabb teherwagonok képei, videói múlnak rajta, inkább nem kockáztatok :robothappy:). jöhet pl. az általad említett samsung, de sony, sandisk, maxell, kingston, toshiba vagy bármilyen, aminek a márkanevével korábban már találkoztl. nálam az elmúlt 14 évben ezeke közül szinte mindegyik több méretben megvolt fényképezőben, telóban, kamerában, tabletben, autóhifiben és egyikkel sem volt gondom soha, csak készülékcsre vagy a fajlagos ár csökkenése miatt cseréltem, dobtam a fiókba mindegyiket (az első egy 256 MB-os SD volt 30 ezerért, mai napig jó, a múltkor próbáltam egy régi fotómasinában, csak a mérete vicces mai szemmel :robothappy:). a Ténél egyébként ezek vannak

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...