Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Én csak annak nem örülök, hogy az ESPN (vagyis az ESPN America) elhúzott Európából és beszüntette a tevékenységét.

Egyelőre olyan adó meg nem lett helyette, ami az amerikai major sportokat rendszeresen adná.

Az eredeti nyelvű NFL és NCAA közvetítések is hiányoznak így, szvóval nem marad más, streamen kell vadászni, ha ilyet akar az ember.

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezt olvassátok el:
http://www.delmagyar.hu/ezmilyen/torvennyel_szamuznek_az_alapcsomagbol_a_kereskedelmi_teveket/2408328/

Még el sem fogadták a törvényjavaslatot, de már januiártól életbe kell, hogy lépjen a tervezet szerint. Ezzel az a baj, hogy a szolgáltatóknak 30 nappal korábban az ÁSZF-ben a változást rögzíteni kell. Hétfőn december 1-e van . Hogy lehet ezt kivitelezni????

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezt olvassátok el:
http://www.delmagyar.hu/ezmilyen/torvennyel_szamuznek_az_alapcsomagbol_a_kereskedelmi_teveket/2408328/

Még el sem fogadták a törvényjavaslatot, de már januiártól életbe kell, hogy lépjen a tervezet szerint. Ezzel az a baj, hogy a szolgáltatóknak 30 nappal korábban az ÁSZF-ben a változást rögzíteni kell. Hétfőn december 1-e van . Hogy lehet ezt kivitelezni????

Szerintem a Telekomot nem érinti,hiszen  most is elérhető M1;M2;Duna;Duna World HD. Annyi változás kell eszközölni hogy eddig a családi+HD csomagból átkerűl a családi csomagba.:smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezt olvassátok el:
http://www.delmagyar.hu/ezmilyen/torvennyel_szamuznek_az_alapcsomagbol_a_kereskedelmi_teveket/2408328/

Még el sem fogadták a törvényjavaslatot, de már januiártól életbe kell, hogy lépjen a tervezet szerint. Ezzel az a baj, hogy a szolgáltatóknak 30 nappal korábban az ÁSZF-ben a változást rögzíteni kell. Hétfőn december 1-e van . Hogy lehet ezt kivitelezni????

Szerintem a Telekomot nem érinti,hiszen  most is elérhető M1;M2;Duna;Duna World HD. Annyi változás kell eszközölni hogy eddig a családi+HD csomagból átkerűl a családi csomagba.:smileywink:

Annyiba a sat-ot érinti,hogy a 2 Duna még nincs bent a kínálatba de 2015.01.06-tól az is benne lesz. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezt olvassátok el:
http://www.delmagyar.hu/ezmilyen/torvennyel_szamuznek_az_alapcsomagbol_a_kereskedelmi_teveket/2408328/

Még el sem fogadták a törvényjavaslatot, de már januiártól életbe kell, hogy lépjen a tervezet szerint. Ezzel az a baj, hogy a szolgáltatóknak 30 nappal korábban az ÁSZF-ben a változást rögzíteni kell. Hétfőn december 1-e van . Hogy lehet ezt kivitelezni????

Szerintem a Telekomot nem érinti,hiszen  most is elérhető M1;M2;Duna;Duna World HD. Annyi változás kell eszközölni hogy eddig a családi+HD csomagból átkerűl a családi csomagba.:smileywink:

Annyiba a sat-ot érinti,hogy a 2 Duna még nincs bent a kínálatba de 2015.01.06-tól az is benne lesz. 

Én még annyit olvastam - ez azonban lehet spekuláció is - hogy az EPG-ben is a közszolgálatiaknak kell elől lenni. Ez nyilván nem ÁSzF téma.

Mondjuk számomra eléggé rejtélyes az EPG-ben megjelenő csatornasorrend logikája.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem a Telekomot nem érinti,hiszen  most is elérhető M1;M2;Duna;Duna World HD. Annyi változás kell eszközölni hogy eddig a családi+HD csomagból átkerűl a családi csomagba.:smileywink:

Én egy kicsit másképp értelmezem. Én értelmezésem szerint az sd verzióban semmi nem változik, max annyi, hogy 2 csatornának még kötelezően az alapba be kell kerülnie. Illetve a HD csatornáknak ha a szolgáltató nyújt HD elérhetőséget akkor az adott programcsomagban (jelen esetünkben a családi+HD-ban) benne kell lennie a közszolgálati HD csatornáknak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem a Telekomot nem érinti,hiszen  most is elérhető M1;M2;Duna;Duna World HD. Annyi változás kell eszközölni hogy eddig a családi+HD csomagból átkerűl a családi csomagba.:smileywink:

Én egy kicsit másképp értelmezem. Én értelmezésem szerint az sd verzióban semmi nem változik, max annyi, hogy 2 csatornának még kötelezően az alapba be kell kerülnie. Illetve a HD csatornáknak ha a szolgáltató nyújt HD elérhetőséget akkor az adott programcsomagban (jelen esetünkben a családi+HD-ban) benne kell lennie a közszolgálati HD csatornáknak.

Majd kiderűl jövőre! :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az a gond, hogy patthelyzet van... a Telekom nem akar többet fizetni a csatorna továbbításáért. Az RTL meg nem akar kevesebbet kapni érte, mivel tudja, hogy egy drágább csomagba (Családi helyett Családi+HD) kerül az adás, így úgy van vele, hogyha a Telekom többet kér el, akkor Ő is többet kérne a jobb minőségű adásért. Na ezt nem akarja benyelni a T és most ezen megy a fűrész már hónapok óta. A többi RTL-es csatorna meg azért van HD-ban mert azt az RTL Kábeltévé csomagban árulja és ott rugalmasabbak, mivel örülnek, ha minél több RTL Kábelcsatorna kínálatba kerül, de tekintettel arra, hogy az RTL Klub adása a zászlóshajó, így ott megengedhetik maguknak, hogy keményebb feltételekkel, kitartóbbak legyenek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Az a gond, hogy patthelyzet van... a Telekom nem akar többet fizetni a csatorna továbbításáért. Az RTL meg nem akar kevesebbet kapni érte, mivel tudja, hogy egy drágább csomagba (Családi helyett Családi+HD) kerül az adás, így úgy van vele, hogyha a Telekom többet kér el, akkor Ő is többet kérne a jobb minőségű adásért. Na ezt nem akarja benyelni a T és most ezen megy a fűrész már hónapok óta. A többi RTL-es csatorna meg azért van HD-ban mert azt az RTL Kábeltévé csomagban árulja és ott rugalmasabbak, mivel örülnek, ha minél több RTL Kábelcsatorna kínálatba kerül, de tekintettel arra, hogy az RTL Klub adása a zászlóshajó, így ott megengedhetik maguknak, hogy keményebb feltételekkel, kitartóbbak legyenek.

A RTL HD mindig a családi+HD része volt. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha jól emlékszem max 300.-Ft van a két csomag árkülönbsége között. 

Ha 10.-Ft-tal számolom a csatiknak fizetett díjat akkor marad 90.-Ft ebből kell a TP díjat beszedni + a járulékos díjakat illetve némi nyereség sem ártana. Szerintem még a mullszaldó sem jön ki ebből.

Tételezzük fel a Telekommal nem tud megegyezni, vajon évvégén mi fog történni amikor a másik 2 nagynak is lejár a most érvényes 0:-Ft-os szerződése velük. Mindenhol csak SD lesz? Az efik többsége egyre jobban a HD-ra hajt. Én ismerek olyat aki SD-re nem is kapcsol soha és az ilyen típusú efik száma egyre nő. Az RTL-nek el kellene fogadnia, hogy a nézettségének ezen a szinten tartásához hozzájárulnak a szolgáltatok. Ők a továbbítással növelik ezt aminek az eredménye a magas reklámdíj bevétel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...