Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

A history az pár éve volt jó, már tele van reality *****ságokkal!

A vén vajnát nem tudom minek pénzelni még adózni se adózik a országba!

A fem3-on semmi műsor nincs csak tv2 ismétlő!

chili tv, izaura tv, zenebutik humor +, egy és ugyanaz ismétlő tv2!!

Spiler tv elmegy a angol bajnokik miatt az jöhet!

Fit HD is nézhető + Fix hd-n 1 2 műsor jöhet nem bánom!

Fox, natgeo és wild, viasat nature history hd, nagy érvágás, ez miatt sok előfizető felmondja majd a szerződéseket!

Filmbox se egy nagy film csatorna de elmegy! Azért maradhatna!

VH1 legalább marad pozitív, de jobb lenne a tesója a classic 100x jobb!

A  rossz mtv musik helyett jobb lenne a mtv live hd  vagy a mtv dance!

Foxra visszatérve elég jó minőségi sorozatokat ad amit legalább máshol nincs csak ott!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Telekom előfizetők !
Sok éve előfizető vagyok SAT TV Családi HD csomag-ra ! Gusztustalan hírt olvastam, nem tudom valós e, amennyiben igen, mélységesen fel vagyok háborodva !!!
Legkedveltebb csatornáim amiket nézek általában, lehet kipottyannak a listáról háttérben zajló, az előfizetők érdekeit semmibe vevő, korrupt gyanús módon !!!
TILTAKOZZUNK oly módon, hogy aki teheti LEMONDJA AZ ELŐFIZETÉSÉT, amennyiben EZ valós, megalapozott, és véglegesen elfogadott döntése a Telekom-nak.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok.

Szeretnék érdeklődni, hogy ( most hogy már a német nyelvű csatornák nem külön minicsomagban vannak hanem beleolvadt a CSALADI CSOMGA) a német nyelvű csatornák számának bővitése tervben van?

Pl:.

VOX, PRO7, RTLII, ORF2, ORF III.

AZ utolso kettőnek már ( en gondolatom szerint mar benne lenne a helye) a csomagban és szerintem igy már elég erős lenne a kinalat ezen a téren is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok, gondolom hallottátok hogy nem lesz se FOX se natgeo stb.

Kérdem én, mivel ez egyoldalú szerződésmódosítás. mikor küldik az értesítést ki (kb?)? mert 15 nap áll rendelkezésre a szerződés felmondására minden jogi következmény nélkül. Szóval kérdésem egyszerű: Mikor küldik ki az értesítést a szerződésmódosításról? (Szeptemberi számlában benne volt, de az nem hogy melyik csatorna távozik)

Köszi a válaszokat

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az biztos hogy a tv felmondható, a kérdés az hogy a mellé kötött internet is felmondható-e. Illetve annak az ára változatlan marad-e. És nem a direkt érthetetlen aszf-t kell idézni.hanem a jogszabályokat.

A vajnakom előfizető i hozzáállását hagyományosnak mondanám. Nem reagál semmire, a fb oldalára csak reklám okát tölt fel hogy ne látszódjanakba hozzászólások.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 órája, btz írta:

Számlavégi értesítőben szerepelt tájékoztatás erről? Ha nem volt benne ilyesmire vonatkozó rész, akkor nem. Én még nem kaptam kézhez a hivatalos értesítőt, csak a netre felscannelt részt ismerem, abban pedig nem láttam lemondási lehetőségről szóló bekezdést.t 

 

 

 

A novemberi számlán lesz azt mondták a fórumon. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 perce, dawe írta:

Sziasztok, gondolom hallottátok hogy nem lesz se FOX se natgeo stb.

Kérdem én, mivel ez egyoldalú szerződésmódosítás. mikor küldik az értesítést ki (kb?)? mert 15 nap áll rendelkezésre a szerződés felmondására minden jogi következmény nélkül. Szóval kérdésem egyszerű: Mikor küldik ki az értesítést a szerződésmódosításról? (Szeptemberi számlában benne volt, de az nem hogy melyik csatorna távozik)

Köszi a válaszokat

A módosításokat a körülményekben bekövetkezett, a szerződésmegkötésekor előre nem látható lényeges változások indokolják, amelyek nem eredményezik a szerződési feltételek lényeges módosítását, továbbá kínált csatornák összetételében bekövetkezett változások indokolják.
Amennyiben a módosítások az előfizetői számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaznak, az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú szerződést. Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredőkedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítása kapott kedvezményeket nem érinti. Az előfizető a határozatlan idejű előfizetői szerződést legfeljebb 8 napos felmondási határidővel bármikor jogosult további jogkövetkezmények nélkül felmondani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...