andrasw

Csatornaválaszték

Kérdés

197 válasz erre a kérdésre

6 órája, szofi írta:

Koszonom a valaszokat9_9 En a fem3-at szeretnem. A prime teljesen mas, nem csak a neveben es arculataban. Nem azonos a musorkinalat, szerettem a fem3 musorait, de ezek szerint ezt a thome teljesen torolte az elerheto adok kozul?

Azért lett a FEM3-ból PRIME és nem új FEM3, hogy a jelenlegi szerződés ne tartalmazza őket. Vagyis más szóval, a műsorszolgáltatóknak újra meg kell egyeznie a FEM3 terjesztéséről. Mivel az tegnap indult, így ez még egy ideig eltarthat, nem beszélve arról hogy az is a TV2 csoporté, amivel egy ideje folynak a tárgyalások.

Gyakorlatilag az összes szolgáltatótól eltűnt a FEM3, azonban ez így mégsem igaz, mert már többen előre leszerződtek, így szünet nélkül elérhető maradt a csatorna. De jelenleg a Telekom kínálata ezt nem tartalmazza, de ha születik megállapodás a műsordíjról, a Spíler TV-ről, Izaura TV-ről, akkor valószínűleg erről is, hiszen egy csoporthoz tartozik az összes csatorna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@szofi

Jelenleg egyáltalán nem elérhető a Fem 3.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Koszonom a valaszokat9_9 En a fem3-at szeretnem. A prime teljesen mas, nem csak a neveben es arculataban. Nem azonos a musorkinalat, szerettem a fem3 musorait, de ezek szerint ezt a thome teljesen torolte az elerheto adok kozul?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @szofi!

A FEM 3 nevet és arculatot váltott ebből lett a PRIME, de ugyan akkor elindult egy új FEM 3 is, erre még nincs szerződése a Telekomnak ezért nem szerepel a kínálatban, a weboldalon található csatorna kiosztás még nincs frissítve!

A változásról ÁSZF-ben is volt tájékoztatás!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

" A FEM3 csatorna neve és arculata 2016. szeptember 5-től megváltozik, PRIME néven lesz a folytatás."

Link

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok!

Meg tudna valaki mondani, miert nincs mar fem3 csatorna a tv-n?

A helyen valami PRime tv van, de a fem3 sehol, pedig itt, a thome csatornakiosztasi listajaban, szerepel a fem3. Remelem, elerheto marad.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia 

Jelenleg nincs erről imformácio

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem meg a szolgáltatóknak indrastruktúra díjat kellene szedni a tévétársaságoktól, elvégre a hálózatfenntartás nem ingyen van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kell erre a szektorra is egy ÁFA csökkentés, és probléma megoldva :) Fent is kiakadtak nagyon, szóval lehet lesz ennek még következménye, valamilyen.

Legalább az IPTV platformra, ugyanis az internet alapú dolog.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 órája, ApaFia írta:

Telekomot ismerve ez érdekes kérdés, de valójában egyszerű: emelés lesz, de ez az előfizetők minimum 80 %-kát jelenleg nem fogja érinteni a hűségszerződések miatt. Persze a kertévék ellenzői mondhatják, hogy miért fizessenek többet, ha nem is nézik, és nem biztos, hogy ők vannak kisebbségben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Reméljük, hogy minimum úgy ahogy nekik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Nem valószínű hogy Szeptember 1.-től elérhető lenne a Telekom kínálatában a Disney Junior csatorna,sőt szerintem tervbe sincs véve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözlet!

Nincs nagyon mit hozzáfűzni a tárgyhoz... érdeklődóm, hogy a Disney Junior csatorna mikortól lesz elérhető, akár külön csomagban is, mert engem nagyon érdekelne, és feltételezem nem vagyok egyedül vele, a Disney manapság nehezen megkerülhető tényező.

Előre is köszönöm a választ, ami remélem az lesz, hogy szeptember 1-től elérhető. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nyilván a listaárak fognak változni. A speciálkedvezmények mértéke kérdéses lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Régen volt már áremelés TV fronton szóval szerintem emelni fog, vagy a csomag díját vagy box bérleti díjat vagy akár a felvételi opciót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, Roli82 írta:

Ki írta, hogy az van helyette? Szerintem senki! Mellesleg az Universal Channel megszűnik azért kerül ki  a kínálatból!

Tudom, hogy nem helyette van.  Kiváncsi vagyok, a későbbiekben a kertévék által kért műsordíjat benyeli-e a Telekom. Túlem aztán éljenek meg a tiszta rekámidőkből, mint eddig. Én annak a híve vagyok, hogy a szolgáltatok kérjenek tőlük infrastruktúra-fenntartási díjat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ki írta, hogy az van helyette? Szerintem senki! Mellesleg az Universal Channel megszűnik azért kerül ki  a kínálatból!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Universal helyett M5? Nem egyenrangú csere, mert utóbbi közszolgálati.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Augusztus 2.-tól

Az M5 csatorna elosztásra kerül az IPTV valamint a digitális kábeltelevízió, a műholdas televízió, és a TV GO TV szolgáltatások alapkínálati csomagjaiban. Az M5 HD csatorna elosztásra kerül az IPTV, a digitális kábeltelevízió, és a műholdas televízió Családi + HD csomagjaiban. A változással érintett csomagok előfizetői részére az M5 csatorna TV GO szolgáltatással is elérhetővé válik. A műholdas televízió Családi + HD csomagból kikerül az ATV HD csatorna. A PRO4 csatorna elnevezése Mozi+ elnevezésre módosul.
Az Universal  Channel kikerül az IPTV, analóg és digitális kábeltelevízió, a műholdas televízió, valamint a TV GO élő TV szolgáltatások kínálati csomagjaiból mert a csatorna megszűnik!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hiába... Így hanggal együtt mégiscsak élvezhetőbb egy zenecsatorna... :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló @szaboadam!

Az nálam is néma :D

Szerk:

Javítva.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megvolt ma a csatornafrissítés, de a VH1 egyelőre hangsáv nélkül, némán jön...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A saton miért van kétszer a eurosport 2 meg a life network? vagy is eurosport 2 még a bonuszon is van ugy hogy 3  van eurosport 2 ből

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most