Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Már bocsánat de szerintem ez baromság... az oké hogy nem érinti a pénztárcámat, de ha holnaptól úgy dönt a Telekom hogy kiveszi az RTL-t, TV2-t és az összes jelentős csatornát és a helyére, szerb, román, horvát vagy kínai állami televíziót rak be és a havidíj változatlan akkor én azt minden további probléma nélkül tűrjem? Ez azért nem így működik... nekem az adott csomag az adott tartalommal volt szinpatikus, nem pedig a jelen vagyis hamarosan bekövetkező verzióban!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem hiszem hogy megtenné nyilván, csak ezzel a szélsőséges példával akartam érzékeltetni hogy ennyi erővel megtehetné, ha nem változik a csomag ára... Honnantól számít a 15 nap? Weblapon pl nincs fenn az ÁSZF módosulások között még, számlát nem kaptam még, így akkor nyilván én még erről nem is rendelkezhetek hogy nem fogadom el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

 

Én egyet nem értek!

 

Milyen jogon kínál még mindig bármilyen szolgáltató csomagokat? Analóg adásoknál ennek még technikai okai voltak, de digitális adásnál ilyen már nincs!

 

A boltban is almát veszek, meg narancsot  és banánt, de nem veszek déli gyümölcs csomagot meg magyar gyümölcs csomagot sem!

Megkockáztatom, hogy ez törvénytelen is, ráadásul, tudtommal van/volt ilyen, hogy nem lehet a vevőt árukapcsolásra kényszeríteni.

 

Öreg

 

A tisztánlátás kedvéért:

Nem azért vannak csomagok mert technika meg mert rosszat akar a Telekom...Csomagban olcsóban jönnek ki a csatornák...a műsorszolgáltatók mint például az IKO is, például az RTL klubott olcsóban adja csomagba mint ha csak az rtl klubot vennéd meg.Senki nem szeretne egy rtl klubbért kb 1500-2000 ft ot fizetni, mert csomag nélkül ennyibe kerülne.Tehát a csomagolásnak elsősorban gazdasági értelme van.

Technikailag kivitelezhető lenne hogy csak azért fizess amit nézel, de sajnos a jogdijjak és a műsorszolgáltatók mint pl az IKO ezt nem támogatja.Tehát ez semmi képpen nem tekinthető árukapcsolásnak, csupán arról van szó hogy a szolgáltató, és a műsorszolgáltató között az az egyesség jött létre hogy csomagba lehet árusítani a csatornát.Ez teljesen törvényes, hisz akkor az összes Magyarországi Televizíó szolgálltató törvénytelen lenne, de nem az...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Már bocsánat de szerintem ez baromság... az oké hogy nem érinti a pénztárcámat, de ha holnaptól úgy dönt a Telekom hogy kiveszi az RTL-t, TV2-t és az összes jelentős csatornát és a helyére, szerb, román, horvát vagy kínai állami televíziót rak be és a havidíj változatlan akkor én azt minden további probléma nélkül tűrjem? Ez azért nem így működik... nekem az adott csomag az adott tartalommal volt szinpatikus, nem pedig a jelen vagyis hamarosan bekövetkező verzióban!

A csomag módosítás lehetősége viszont ott van és az rögzítve is van az ÁSZF ben.Amennyiben ez téged hátrányosan érint akkor elálhatsz a hűségtől és lemondthatod a szolgáltatást...ez is le van írva.Kivenni nem nagyon szoktak inkább hozzá adnak....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@molnarb

 

"A módosításokat a körülményekben bekövetkezett, a szerzõdés megkötésekor elõre nem látható lényeges változások, jogszabályváltozás, a kínált csatornák összetételében bekövetkezett változások, valamint
olyan módosítások és pontosítások indokolják, amelyek nem eredményezik a szerzõdési feltételek lényeges módosítását.
Amennyiben a módosítás az elõfizetõ számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az elõfizetõ az értesítéstõl számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott
idõtartamú elõfizetõi szerzõdést. Amennyiben nem él az alábbi tájékoztatásban foglaltak szerinti felmondási jogával, úgy a nyilatkozattétel elmulasztása – mint ráutaló magatartás – a megváltozott feltételek
elfogadásának minõsül.

 

Nem mondhatja fel az elõfizetõ a határozott idõtartamú elõfizetõi szerzõdést kötbérfizetési kötelezettség nélkül akkor, ha az elõfizetõi szerzõdést a határozott idõtartamból eredõ kedvezmények
figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti."

 

 

 

 

Ez így van!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én kis naiv, meg titkon csatornabővítésre számítottam: azt hittem lesz itt LifeNetworkHD, de még az MTVLiveHD is eltűnik. Valahol legbelül nem csodálkozom ezen, mert nagyon régóta vagyok a T-nél, de mindig is zenecsatorna ellenesek voltak valamiért. (örüljünk annak a kb. 2 évnek, amíg volt a Pulse minicsomag).

A minőség miatt maradok, de egyszerűen felfoghatatlan, hogy egyedül ennél a szolgáltatónál nincsenek zenecsatornák.

A zene csatornák ideje lejárt....Ott a youtube ott nézhetsz olyan zenét amilyet akarsz.Bőven elég ami van.még sok is....

M4 HD nek örülök így a formula 1 et is nézhetem szépen hd be.Life network jó csatorna és tényleg jó lenne hd be, de ha nincs az se baj.Én is a minőség miatt maradok no meg a gyors hibajavítás, és az hálózaton belül ingyenes helpdesk, na meg a kedvezmények stb stb....

Tehát nem történik semmi változás csupán egy töltelék adót lekapcsolnak és helyette jön az m4 hd és sd.

Ez bővítés hisz több lesz a csatorna.+1.

A hd adások száma sem változik hisz 1 kikerül és egy be.

Nekem és még sok sok előfizetőnek tökéletesen megfelel a csatornaválaszték, és tudjuk hogy bővülni fog, mint ahogy eddig is.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos ez így van. A DVB-C (egy darabig volt szerencsém hozzá) nagy dolognak számított abban az időben, amikor még csak az analóg létezett. Megjegyzem, most, hogy a tévékben már van megfelelő tuner és kártyaolvasó modul ugyanazt az egyszerűséget tudná nyújtani (bár a T-nél ezt a lehetőséget sosem támogatták, inkább a set-top boxban hittek, aminek a minősége azért jócskán hagyott kívánni valót maga után), mint az analóg, kiszélesítve annak funkcióit - az alkalmazások kivételével - a digitális rendszer nyújtotta előnyökkel (EPG, hangsáv váltás elérhetősége, HD felbontás), és figyelembe véve, hogy nagyon sok tévékészülék ma már képes a timeshift-re (megállítás, pörgetés), sőt PVR-ként is képes funkciónálni (a PIP-et nem is említem, az ma már szinte alap) tkp. set top box nélkül is majdhogynem "teljesértékű" lenne a szolgáltatáspaletta, ha, mint ahogy már fentebb említettem nem számítjuk az IPTV fronton elérhető alkalmazásokat.

Sajnos azonban, mint ahogy azt írtad is: az agyontömörítés (ha jól tudom a DVB-C-nél még MPEG2-vel dolgoztak) pocsék képminőséget eredményez(ett), és a platformot az indulást követő néhány év fejlesztései után eléggé magára hagyták, az IPTV elterjedésével pedig fokozatosan leépítették, háttérbe szorították.

Szerintetek mennyi ideje maradt még hátra? Ebben a majd egy éves cikkben már a végét jósolták...

(http://www.hwsw.hu/hirek/52631/telekom-dvb-c-tv-kabelteve-teve-digitalis-muholdas-iptv.html) 

Persze, ahhoz, hogy mindenhol vigye az IPTV-t a hálózat, biztos, hogy még jócskán kell fejleszteni, hiszen ekkori adat szerint, egy több mint százezres előfizetői tábor átmigrálása az új platformra alaposan megterhelné azért a még meglévő "fejlesztetlen", csak ADSL-re képes rézhálózatokat.

Ui.: Bocsi, most látom, hogy rossz topikba írtam, a digitális ktv topikjába kellett volna, de csak most vettem észre a megadott linket.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözlet!

Nincs nagyon mit hozzáfűzni a tárgyhoz... érdeklődóm, hogy a Disney Junior csatorna mikortól lesz elérhető, akár külön csomagban is, mert engem nagyon érdekelne, és feltételezem nem vagyok egyedül vele, a Disney manapság nehezen megkerülhető tényező.

 

Előre is köszönöm a választ, ami remélem az lesz, hogy szeptember 1-től elérhető. :)

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Platinakártyás, mnagyon régi előfizető vagyok (telefon, internet, TV). Kérem, kommentálják, igaz-e ez az alábbi hír?

"2017. januárjától jelentősen megváltozik a Telekom IPTV és digitális kábeltévé programkínálata is, többek közt érkezik a TV2 Csoport portfóliójának összes, eddig még hiányzó tagja.

2017. január 1-jétől komolyan átrendeződik a Telekom IPTV és digitális kábeltévé kínálata, a nagy számú újonnan érkező csatorna mellett lesznek nagy búcsúzók is, például a FIC összes csatornája. A következőkben megpróbáljuk nagyjából áttekinthető formában ismertetni a változásokat.

Ami átkerül:

A Nagyvilág kiegészítő minicsomagból a Családiba a Travel Channel

Ami kikerül

Az összes programcsomagból kikerülnek a következők: National Geographic Channel, National Geographic Wild, FOX, Baby TV, National Geographic Channel HD, National Geographic Wild HD, MTV Hits, FilmBox Premium, Viasat Nature/History HD, Sky News és D1TV

Ami bekerül:

Családi csomag (és attól felfelé): History, Fit HD, Humor+, Spíler TV és a Chili TV
Családi+HD csomag (és attól felfelé): History HD és Travel HD
Szuper Családi HD csomag: VH1, FilmBox, FEM3, Zenebutik, Izaura TV és Kiwi TV
Nagyvilág kiegészítő minicsomag: FEM3 és Zenebutik
Filmvilág kiegészítő minicsomag: FilmBox, Kiwi TV és Izaura TV
Kids kiegészítő minicsomag: Kiwi TV
Filmbox kiegészítő minicsomag: FilmBox
Koktél csomaghoz rendelt Sport Mix minicsomag: Spíler TV
World Mix csomag: History és Travel Channel
Movie Mix csomag: Humor+
Fun Mix csomag: Chili TV és Fit HD
Lifestyle Mix csomag: Chili TV és Fit HD"

Ez így, tragédia!!

Ilyen esetben (a szolgáltatás jelentős, egyoldalú megváltoztatása esetén) felmondhatom-e a szerződést (még ha hűségidőm fut is)?
Köszönöm válaszukat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...