Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
25 perce, Roli82 írta:

Akkor mondhatod fel TV-t ha pl árat emelnek, vagy több csatorna kerül ki mint amit betesznek. Szóval kötbérmentesen nem tudod felmondani.

A netet meg a telefont végkép nem.

De a net előfizetés árat az t egyoldalú módosítása miatt felmondott tv növeli,  de hosszútávon  biztosan sokan váltanak , natgeo kell, nálunkl a net akkor még marad nyárig. Így is gáz hogy a 50 megás net használhatatlan a lassú ping miatt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, acel írta:

@anonymusbocs  beragadt a a szerkesztő mezőbe.

 

http://24.hu/fn/penzugy/2014/02/20/ezert-lehet-kinos-az-elofizetoi-huseg/.  itt magyarázzák mikor nem lehet felmondani, mik az egyéb kedvezmények.

Azt tudod, hogy a torveny es nmhh hatarozatok mar valtoztak. Raadasul ilyen cikkekre en soha nem alapoznek. Nekik nem mindig a pontossag a lenyeg. Persze ettol meg lehet valos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@acel

Milyen net előfizetői ár emelésről beszélsz??? Januártól ÁFA változás miatt csökken a net ára...

@dawe

Nem tudod a TV-t felmondani kötbérmentesen, le írtam már és idéztem is ki is emeltem hogy miért nem, olvass visszább, ne csak írj.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 perce, Roli82 írta:

@acel

Milyen net előfizetői ár emelésről beszélsz??? Januártól ÁFA változás miatt csökken a net ára...

@dawe

Nem tudod a TV-t felmondani, le írtam már és idéztem is ki is emeltem hogy miért nem, olvass visszább, ne csak írj.

 

Gondolom a tripla kedvezmény nem marad. Tehát drágább. A kiemelt résznek olvasatomban semmi köze ehhez ld az idézett cikket, ahol afizikai tvre kötött hűség blokkolja a lemondást

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@dawe

Ne csak azt az egy mondatot nézd hanem ami utána jön, idézem akkor újra és utoljára ami egyébként minden számlán rajta van.

" Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredőkedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítása kapott kedvezményeket nem érinti. "

@acel

A tripla kedvezmény marad annak a mértéke net esetén változhat, de mivel ez egy törvényi előírás, így felmondásra nem ad okot.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 perce, Roli82 írta:

@dawe

Ne csak azt az egy mondatot nézd hanem ami utána jön, idézem akkor újra és utoljára ami egyébként minden számlán rajta van.

" Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredőkedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítása kapott kedvezményeket nem érinti. "

@acel

A tripla kedvezmény marad annak a mértéke net esetén változhat, de mivel ez egy törvényi előírás, így felmondásra nem ad okot.

 

 

"Nem mondhatja fel azonban szankció nélkül a szerződést akkor, ha a módosítás a hűségidőre tekintettel járó kedvezményeket nem érinti (például a módosítás a percdíjakat érinti, de az előfizető a készüléket kapta a hűség fejében ingyen)."

nehez nyelv a magyar. Ebben az esetben a a hűség kedvezményt a tv csomagra kaptuk, tehát a változás a kedvezményeket (a tv csomagot) érinti. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Meggyőzni nem foglal, de mindenkinek ajánlom hogy kérdezze még a telekommunikációs ügyfélszolgálatot aemailben. Árakról szó sincs a nhhn oldalon csak hátrányról, , és a kedvenc csatorna kiesése hátrány ami itt fennáll.petsze az ár is hátrány, de nem csak az.

És a hűség kedvezményt a csomagra, nem a csomag árára kapjuk. a szövegből egyértelmű. Kérlek oszd még itt a usz hivatalos válaszát. Persze ok most  nem válaszolnak senkinek. Kihúzzák a 30 napot, még csúcsforgalom van keményen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
21 perce, Roli82 írta:

Nem vitázunk, csak beszélgetünk. :)

Tavaly abban egyeztünk még a filmből kivetee kapcsán hogy nem olvastam el a novemberi számlát és akkor lett volna lehetőségem felmondani. Erre most azt hittem visszakapom a filmboxot, megértették a viasat historyval is, erre megy a natgeo. Szerintem a többi csatornanal pezsgoznek. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én eddig csak olyan vállalási időtartammal találkoztam, ami az adott hónap elejétől a hónap végéig tartott. Ennek alapján korlátlanul lecserélhetné a Telekom az összes nem kötelező csatornáját, akár havonta is. Mivel a vállalási időtartam mindig az ÁSzF részévé válik, egy szavunk se lehetne ellene (amíg a darabszám nem lesz kevesebb).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...