Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Na és ilyenkor mi van? Mármint ha azt mondom, hogy kösz de nekem ez a változtatás nem tetszik mert történetesen nekem az MTV LIVE HD fontos volt. Már az nagy érvágás volt hogy az egész Pulse csomagot felszámolták, amikor az MTV Hits, Dance, Rocks csatik minden valamire való digitális tv-t is szolgáltató szolgáltatónál van minicsomagban. Most akkor van egy VIVA és ennyi? Jah meg az MTV amin este mennek csak klipek. Persze Sláger és Nóta TV, de köszönöm a mulatós nem kell. Esetleg ha a bazidrága nagyvilág csomagra előfizetek akkor még lehet egy VH1-om?? Ez mi? Mondanék még cifrábbakat is de kimoderálnák úgyis... röviden: ez a Telekom egy röhej... szóval a kérdés adott... ilyenkor én nem fogadom el az ÁSZF módosulást akkor mi van?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Én kis naiv, meg titkon csatornabővítésre számítottam: azt hittem lesz itt LifeNetworkHD, de még az MTVLiveHD is eltűnik. Valahol legbelül nem csodálkozom ezen, mert nagyon régóta vagyok a T-nél, de mindig is zenecsatorna ellenesek voltak valamiért. (örüljünk annak a kb. 2 évnek, amíg volt a Pulse minicsomag).

A minőség miatt maradok, de egyszerűen felfoghatatlan, hogy egyedül ennél a szolgáltatónál nincsenek zenecsatornák.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Tudod Treda nekem meg az m4 a töltelék csatorna.

Van nagyon sok sportcsatorna, mi a fenének a 101-edik. 

Van nagyon sok természetfilmcsatorna, van nagyon sok gyermekcsatorna, van nagyon sok hírcsatorna, van nagyon sok filmcsatorna, csak zenecsatorna nincs.

Tudom, aki klipet akar nézni az dögöljön meg, vagy nézze a youtube-on. 

Csak ez annyira rossz indoklás: hisz a youtube-on van mese is, sport is, természetfilmes videó is - akkor minek ezek a csatornák? 

Na mindegy, ez van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Apropó... annyira nem reklámozza halálra, de a héten felnyitotta a digitális csatornák közül azokat, amik analóg kábeltévén is elérhetőek. Tessék hangolni, élvezni... mondjuk 21 csatorna nem sok... de analóg helyett jobb ez digitálison... legalábbis Szegeden ennyi van az analógban... a közmédia csatornái még nincsenek benne, de állítólag hó végéig bekerül az is és végleges lesz a felnyitott csatornák listája.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A Telekomos Digitális kábeltévének világ életében pocsék volt a képminősége, nagyobb TV-n konkrétan egy vicc... még amikor elindult a DVB-C szolgáltatás szinte az első előfizetők között voltam, rémes volt... kár, hogy ez évek után sem változott. Egyébként a Telekomnak mániája az agyontömörítés (sok másik szolgáltatóval együtt, bár érdekes, hogy vannak kivételek)... elég megnézni az IPTV-t... egy nagyobb TV-n az is szégyen. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, Roli82 írta:

Ki írta, hogy az van helyette? Szerintem senki! Mellesleg az Universal Channel megszűnik azért kerül ki  a kínálatból!

Tudom, hogy nem helyette van.  Kiváncsi vagyok, a későbbiekben a kertévék által kért műsordíjat benyeli-e a Telekom. Túlem aztán éljenek meg a tiszta rekámidőkből, mint eddig. Én annak a híve vagyok, hogy a szolgáltatok kérjenek tőlük infrastruktúra-fenntartási díjat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 órája, ApaFia írta:

Telekomot ismerve ez érdekes kérdés, de valójában egyszerű: emelés lesz, de ez az előfizetők minimum 80 %-kát jelenleg nem fogja érinteni a hűségszerződések miatt. Persze a kertévék ellenzői mondhatják, hogy miért fizessenek többet, ha nem is nézik, és nem biztos, hogy ők vannak kisebbségben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...