Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2016. 11. 05. at 17:28, acel írta:

Az biztos hogy a tv felmondható, a kérdés az hogy a mellé kötött internet is felmondható-e. Illetve annak az ára változatlan marad-e. És nem a direkt érthetetlen aszf-t kell idézni.hanem a jogszabályokat.

A vajnakom előfizető i hozzáállását hagyományosnak mondanám. Nem reagál semmire, a fb oldalára csak reklám okát tölt fel hogy ne látszódjanakba hozzászólások.

Nem mondható fel, keresd meg a másik hozzászólásom ezzel kapcsolatosan, még egyszer nem írom le. Valamelyik másik ilyen topikban van nyitottatok elég sokat.

Pontosítok: Felmondhatod, ha kifezeted a kötbért, elmúlt hónapok száma szorozva a kedvezmény mértékével.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Fb-n az egyik posztoló szerint a csatornaválasztékot ma véglegesítik, addik A  vajnacom nem reagál az fox-os kérdésekre..

" Magyar Béla Azt mondja a telefonos ügyfélszolgálatos, hogy november 7-én hozzák csak nyilvánosságra az új csatornalistát, addig nem is adhatnak semmilyen információt. Reméljük, hogy azért van ez az idő a kiszivárogtatás és a tényleges bejelentés között, hogy addig felmérhetik a reakciókat, és még lehet módosítani. Reménykedjünk... "

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
37 perce, acel írta:

Fb-n az egyik posztoló szerint a csatornaválasztékot ma véglegesítik, addik A  vajnacom nem reagál az fox-os kérdésekre..

" Magyar Béla Azt mondja a telefonos ügyfélszolgálatos, hogy november 7-én hozzák csak nyilvánosságra az új csatornalistát, addig nem is adhatnak semmilyen információt. Reméljük, hogy azért van ez az idő a kiszivárogtatás és a tényleges bejelentés között, hogy addig felmérhetik a reakciókat, és még lehet módosítani. Reménykedjünk... "

Van kavarodás rendesen, aza bizonyos kiszivárogtatás, ha jól emlékszem a számlalévelen volt. Akkor, hogy is van ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Felháborító hogy egyoldalú szerződés szegés megengedett 

Akkor mi elofizetok is módosítani akarjuk az elofizetesunket mivel önök módosították a milyenket. mivel több csatornat kivettek amit szerettünk es betettek olyanokat amit mi nem szeretnenk nézni ezekrol a csatornakrol lemondunk es a havi elofizetes osszeget jelentosen csokkentsek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, anonymus írta:

 

Ez a tegnapi válasz, ahogy a gyerekemnek forditanám magyarra "rá*tok" lúzerek. Mégy hogy helyettesítő csatorna, nem helyettesitő mert nincsenek rajta azok a tartalmak. Semmi "törekedünk hogy ismét kinalatunkba kerüljön" vagy "célunk hogy ujbúl hozzáférteőve tegyük plusz pénzért"..."
 

Érdekesség

 a netflix felezte a hozzáférhatő filmeket, és uj tartalomra koncentrál , főleg gyermekeknek.
http://boingboing.net/2016/11/07/the-netflix-library-has-half-t.html

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Tegnap délután telefonon hívtak, mert csomagot szeretnék módosítani... Viszont a tudomásomra jutott, hogy el akarják venni a FOX csatornáit! :(

Elmondtam a hölgynek, hogy ebben az esetben le fogom mondani a TV-t, mivel a leggyakrabban ezeket a csatornákat nézzük...

A beszélgetés végére az Ügyintéző Hölgy kapott egy emailt és azt közölte velem, hogy az emailben az áll, hogy mégiscsak megkötötték a szerződést a Foxra... Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ezt vehetem készpénznek, vagy véletlen szerencsének?! ;)

Esetleg lehet blöff a dologban??? Én egyébként nem feltételezem, hogy egy ilyet be mernek blöffölni, hiszen úgy tudom ezekről a beszélgetésekről felvétel készül...

Kérlek Benneteket véleményt írjatok, esetleg, ha valaki tud erről biztosabbat, kérem erősítsen meg abban!!!

További szép napot! Üdv! Alice 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...