Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Csatornaválaszték


andrasw

Kérdés

  • Válaszok 197
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1
Ekkor: 2016. 11. 05. at 21:46, Deino írta:

A csatornamódosításnak megvannak a törvényi szabályai X nappal ezelőtt közzé kell tenni... Akkor sem mondhatod le, ha kevesebb csatornád lesz, mint amire előfizettél, szimplán igényelhetsz "költségcsökkentést" arányosan a csatornák számával.

Amennyiben a csatornák változása előre be lett jelentve, legalább X nappal, akkor az egész teljesen törvényes. Ugyanakkor arra is figyelni kell, hogy a csatornáknak van egy "vállalási időtartama". Ez is fontos információ. Ez azt jelenti hogy amikor van egy csatornamódosítás, akkor a szolgáltató vállalja azt a kiosztást XY ideig... ezen belül nem térhet el a csatornakiosztás.

Mivel a vállalási idő lejárt jan1-el és a csatornamódosítás is előre be lett jelentve, kevesebb csatornáról nincs szó, Andy papa elég sok csatornát teremtett, még több is lesz mint volt, így az egész szabályos és törvényszerű. Ez esetben a hűséggel ellátott előfizetők nem mondhatják fel a szolgáltatást, kizárólag csak kötbér ellenében.... (visszamenőleg a kedvezményes hónapok kedvezményének összege a listaárhoz képest).

és? A vállalási idő maga a szerződés, mivel január 1-jén szűnik meg, ezért valószínű hogy ez volt a vállalási idő időtartama. Tudod, időnként meg kell hosszabbítani a szerződéseket, hiába látod te azt hogy 5 éven át megy nálad az AXN, aközben több tárgyalás is folyt a csatornatulajdonosokkal, legalább 5x.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Tegnap délután telefonon hívtak, mert csomagot szeretnék módosítani... Viszont a tudomásomra jutott, hogy el akarják venni a FOX csatornáit! :(

Elmondtam a hölgynek, hogy ebben az esetben le fogom mondani a TV-t, mivel a leggyakrabban ezeket a csatornákat nézzük...

A beszélgetés végére az Ügyintéző Hölgy kapott egy emailt és azt közölte velem, hogy az emailben az áll, hogy mégiscsak megkötötték a szerződést a Foxra... Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ezt vehetem készpénznek, vagy véletlen szerencsének?! ;)

Esetleg lehet blöff a dologban??? Én egyébként nem feltételezem, hogy egy ilyet be mernek blöffölni, hiszen úgy tudom ezekről a beszélgetésekről felvétel készül...

Kérlek Benneteket véleményt írjatok, esetleg, ha valaki tud erről biztosabbat, kérem erősítsen meg abban!!!

További szép napot! Üdv! Alice 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...