Ugrás a tartalomhoz
  • 1

e-könyv olvasó


Ricsi13

Kérdés

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Könyvmolynak nem, mert nem tudja megenni :)

 

De viccen kívül, szerintem kiváló ajándék lenne, egyszerre akár 10-20 komplett könyv, kötet is az illetőnél lehet...

 

Én még azt mondom, hogy ezekkel a kütyükkel (e-book reader, tablet) még talán a gyerekekkel is meg lehetne szerettettni az olvasást :)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A T kínálatában csak ezt a Beagle csodát láttam, használni nem használtam, de ez szerintem kicsi, 5 colos mindössze a kijelzője.

E-book readerek között a Kindle-t tartják nagyon menőnek.

Ezt a beagle kütyüt el kell menni, meg kell nézni, mert ki tudja mennyire egérmozi feelinges...

 

Egy hölgynek venném, aki nagyon szeret olvasni, de elgondolkodtam, valóban lehetne gyereknek is ajándékozni. Az ára nagyon szimpatikus. :-)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Elnézésedet kérem, valóban nem vagyunk rokonok (vagy ki tudja), és megbántani sem akartalak, de nem kell egyből a legrosszabra gondolni, még ha tudjuk milyen országban is vagyunk.

 

Tapasztalataim szerint a közösségi kommunikáció így is, úgy is beindul, nem kellenek ehhez bérencek...

Egyelőre jó kezdeményezésnek tartom ezt itt, csak ne legyen szétoffolva...

 

ád 1 nem vagyok a testvéred 

ád 2 általánoságban beszéltem

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Moderátor

Sziasztok! Örülök az aktivtitásotoknak, de egy kicsit elkanyarodtatok az eredeti témától. Kérlek titeket, hogy a személyeskedést mellőzétek. Köszönöm!

 

 

Elnézésedet kérem, valóban nem vagyunk rokonok (vagy ki tudja), és megbántani sem akartalak, de nem kell egyből a legrosszabra gondolni, még ha tudjuk milyen országban is vagyunk.

 

Tapasztalataim szerint a közösségi kommunikáció így is, úgy is beindul, nem kellenek ehhez bérencek...

Egyelőre jó kezdeményezésnek tartom ezt itt, csak ne legyen szétoffolva...

 

ád 1 nem vagyok a testvéred 

ád 2 általánoságban beszéltem

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...