Ugrás a tartalomhoz

Rangok


dragontwin19

Ajánlott posztok

Sziasztok Modik, Adminok,

csak annyit kérdeznék hogy aki mindenféle valótlan dolgot ír, trollkodik, hozzáadott értéke nincs az itteni munkásságának az miért és hogyan léphet szintet, rangot?

Hozzászólások száma után emelkedik a rang. Igazából semmi jelentősége nincs egy rangnak,én legalább is nem veszem figyelembe.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok Modik, Adminok,

csak annyit kérdeznék hogy aki mindenféle valótlan dolgot ír, trollkodik, hozzáadott értéke nincs az itteni munkásságának az miért és hogyan léphet szintet, rangot?

Hozzászólások száma után emelkedik a rang. Igazából semmi jelentősége nincs egy rangnak,én legalább is nem veszem figyelembe.

 

pedig fontos lenne, főleg az új tagok miatt, akik nem tudják mi a dörgés és nehogy adjanak olyanok szavára, akikére nem kéne...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok Modik, Adminok,

csak annyit kérdeznék hogy aki mindenféle valótlan dolgot ír, trollkodik, hozzáadott értéke nincs az itteni munkásságának az miért és hogyan léphet szintet, rangot?

Hozzászólások száma után emelkedik a rang. Igazából semmi jelentősége nincs egy rangnak,én legalább is nem veszem figyelembe.

 

 

Osztom véleményed nem a szépen hangzó rangtol fog egy fórum lakó jó hasz-t írni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok Modik, Adminok,

csak annyit kérdeznék hogy aki mindenféle valótlan dolgot ír, trollkodik, hozzáadott értéke nincs az itteni munkásságának az miért és hogyan léphet szintet, rangot?

Hozzászólások száma után emelkedik a rang. Igazából semmi jelentősége nincs egy rangnak,én legalább is nem veszem figyelembe.

 

@Roli82 pedig fontos lenne, főleg az új tagok miatt, akik nem tudják mi a dörgés és nehogy adjanak olyanok szavára, akikére nem kéne...

******

 

Új tagok is van olyan aki rögtön leszürik hogy ki az akinek lehet adni a szavára, és ki az aki csak megtéveszteni, fórumot szétverni, közösséget bomlasztani jár ide.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

mivel frissült a szabályzat, így jó esély van a troll-mentes övezet kialakítására reményeim szerint :)

 

de ettől függetlenül a rangokkal is kéne valamit kezdeni, mert engem zavar, hogy sok hablaty hozzászólással feljebb lehet lépni és ki tudja milyen plusz fícsörökhöz tud hozzáférni....

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom
Sziasztok!
Mivel a topik messzemenően személyeskedő, sértő társalgássá fajult, a Fórum felhasználási feltételeit sértő hozzászólásokat töröljük.
Amennyiben egyetlenegy hasonló hangnemű vélemény íródik ebbe a topikba, sajnos a topik lezárásra kerül.
A Felhasználási feltételek szerint "A sértő tartalmak részleges vagy teljes eltávolításának célja a jogkövetésen túl a fórum működésének és a barátságos, konstruktív légkörének fenntartása. A sértő tartalmat közzétevő fórumozó többszörös szabálysértés esetén ideiglenesen vagy véglegesen kitiltható a fórumról."
 
Továbbá tájékoztatom a visszatérő szabálysértőket és topik-offolókat, hogy az egyes hozzászólások törlésének indoklása nincs előírva a moderátorok számára, a felhasználási feltételek elfogadásával egyidőben és ezt követően is mindenki tájékozódhat a szabályzatról. Aki érintett a témában, tapasztalhatta, hogy a barátságos légkör fenntartása, valamint a fórum-szabályzatok és minimális társas viselkedési normák betartása érdekében, az első pár esetben minden alkalommal pontosan hivatkoztunk egy-egy szabályozási pontra. Azonban egyes felhasználók többszöri szabálysértése, fenyegetése és sértegetése mellett ennek nem látjuk értelmét.
 
Köszönjük a "rangok"-kal kapcsolatos építő javaslatokat, a lehetőségek mentén mérlegelni fogjuk a folyamat módosítását :-).
 
Kérjük megértéseteket, és bízunk benne, hogy a jövőben is a fórum pozitív légkörét fogjátok szem előtt tartani, az érdeklődés és a segítő szándék szellemében.
 
köszönettel: laktim
 
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

dragontwin19 értek egyet megoldás elfogadása gomb nem használható minden esetben, viszont én azt mondom nem feltétlen akkora gond ha hsz-ek alapján nő a rang mert ha egy renitens szabálysértő akinek hszeit törli moderátor egy bizonyos szinten meg fog rekedni. Ettől fügettlenül jó lenne valami más szint léptető megoldás. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

dragontwin19 értek egyet megoldás elfogadása gomb nem használható minden esetben, viszont én azt mondom nem feltétlen akkora gond ha hsz-ek alapján nő a rang mert ha egy renitens szabálysértő akinek hszeit törli moderátor egy bizonyos szinten meg fog rekedni. Ettől fügettlenül jó lenne valami más szint léptető megoldás. 

Szerintem meg a visszaminősítés azért lenne jó mert az az elismert és jó user, aki a szabályok betartása mellett tud segíteni.Aki nem tartja be az alapvető szabályokat minősítsék le, mint egy figyelmeztetésképpen hogy nem igazán jó user.

 

Én még a beléptetési rendszeren is változtatnák:

 

Regisztrálni nem e-mail cím beírásával kéne hanem Telekom azonosítóval, vagy e maillal is és MT azonosítóval is.Így elkerülhető lenne hogy a már tiltott felhasználók visszareggeljenek.Persze ehez össze kéne kapcsolni az e mail címet a telekom azononosítóval, egy azonosítóhoz csak egy e mail cím lehessen.

Sőt ha ellenőrizve van a belépéshez szükséges MT azonosíttó valódisága és utánna küldenének egy visszaigazoló kódot úgy szinte teljesen kizárható lenne a trollok visszaregisztrálása, és megoldható a végleges tiltás, és az is jobban kiszürhető lenne ki a Telekom előfizető.mert ügye ez az oldal elsősorban a Telekom előfizetőinek van fenntartva.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1 month later...

Szerintem életszerű, hogy egy nem Telekom előfizető feltesz valamilyen kérdést pl. a Home szolgáltatásokkal kapcsolatban.

Sajnos mindenhol vannak trollok, itt bizonyára még ez nem olyan nehezen kontrollálható. Ha pedig remélhetőleg bővül a fórum, akkor úgyis indokolt lesz egy-két új moderátor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Szerencsére a trollt sikerült kirakni az oladalról, és reméljük hogy ilyen többet nem lesz az oldalon.

A trollok ellen a legjobb védekezés, ha valamilyen teljesen hivatalos azonosítóval kell regisztrálni egy oldalon.Ezt nem szeretik, mert könnyen lehet őket azonosítani, és ők ügye rossz szándékkal jönnek egy oldalra.Az azonosításra alkalmas lehet ezen az oldalon például az MT azonosító kötelező megadása.De az is jó ötelet lenne ha a már mt azonosítóval regisztrált felhasználó meghívhat egy meghatározott számu "vendég" felhasználót, akiért persze felelőséget is vállal.Tehát ha az álltala meghívott felhasználó törlésre kerül akkor a meghívó is törölve legyen az oldalról.Így mindenki meggondolja hogy betartsa e a fórumszabályzatot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Szerintem semmi gond nincs mostani regisztrációs eljárással, ez egy nyílt közösségi oldal ahol szerintem nem lenne meg engedhető hogy meg hívogatással meg minden mással nehezítsék a regisztrációt. Gondolj már bele egyszerű user fel megy telekom.hu nem találja kérdésre választ de ott vann több helyen az oldalon link hogy akkor gyere át ide át jön ide választ / megoldást szeretne tegnapra kb és akkor mt számmal meg hívással meg minden mással gyötörjék. Én személy szerint azonnal be zárnám az oldalt ha ilyeneket kérne.

 

Az hogy volt itt egy troll és hogy miket művelt van ilyen, azért tehette meg ilyen sokáig itt és így mert nem voltak meg megfelelő jogi korlátozások a fórúm szabályzatában. Amik azóta már bekerültek.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

De jöhetnek még trollok és ha ezeket meg lehet akadályozni akkor úgy kell tenni, különben úgy jár ez az oldal is mint a beszélgessünk fórum.Egyszerű user olvassa az oldalt.Ha mindenáron kérdezni akar kérjen meg egy telekomos ismerősét hogxy hívja meg, innentől a meghívó válalja a felelőséget a meghivottért....én nem zárnám be az oldalt de az aljas szándéku userek kizárhatók, illetve nagy mértékben kizárhatók lennének.

Milyen jogi dolgokról beszélsz?

Ez egy internetes oldal nem valódi felhasználókkal.Virtuális felhasználókkal.Innentől fogva mivel nem hivatalos neveken futnak a felhasználók, nem valósak felelöségre sem vonhatók.Ámde egyedi azonosító(például MT azonosító), és valódi felhasználónév alapján már felelöségre vonhatóak ha nem úgy és nem azt írnak amit szabad lehet.a fórumszabályzat nem törvény...a tiltáson kívül más eszköz nincs az üzemeltető kezébe mivel VIRTUÁLIS személyekről van szó...lehet hogy a nick névnek teljesen más a kezelője..nem azonosítható.Ha azonosítható felelőségre vonható, és a hozzászólásait is ennek tudatába kell hogy megtegye.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...