Ugrás a tartalomhoz
  • 1

MWC 2015


dragontwin19

Kérdés

a téma adott, kérdés, hogy kinek mi tetszik a mostani újdonságok közül...

 

pl.:

 

- új Samsung csúcsmodellek (S6 és S6 edge)

- ubuntu mobil

- új tabletek

- egyéb kínai, koreai gyártók telefonjai, megoldásai (ZTE, Huawei, HTC, satöbbi)

- okosorák

- új Microsoft és Lumia hullám

 

S6 és S6 Edge adatait, tudását néztem, kíváncsi leszek, hogy mit fognak valójában tudni és ténylegesen meg tudják-e szorongatni az Apple-t, vagy hogy egyáltalán ez a cél vagy sem...

remélhetőleg lesz hamarosan teszt és társai

 

én az ubuntu mobilt és annak tesztjét várom, hogy mit hoznak ki belőle és mennyire lesz kész arra a megoldásra, hogy egy dokkolóba helyezve és azt monitorral (dokkolóhoz bill és egér off korzz) összekötve kivált egy asztali gépet, vagy egy egyszerűbb lapost...

motorola oksított már valami hasonlót az egyik RAZR készülkével, de abból nem lett kereskedelmi termék sajnos (ha tévednék, javítson ki valaki)

 

ami még így kapásból szimpi, az a Lumia vonal, maga az wp8 rendszer is szimpatikus, imidzs és márkaváltás nem tudom mennyire lesz nyerő az MS életében

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

a téma adott, kérdés, hogy kinek mi tetszik a mostani újdonságok közül...

 

pl.:

 

- új Samsung csúcsmodellek (S6 és S6 edge)

- ubuntu mobil

- új tabletek

- egyéb kínai, koreai gyártók telefonjai, megoldásai (ZTE, Huawei, HTC, satöbbi)

- okosorák

- új Microsoft és Lumia hullám

 

S6 és S6 Edge adatait, tudását néztem, kíváncsi leszek, hogy mit fognak valójában tudni és ténylegesen meg tudják-e szorongatni az Apple-t, vagy hogy egyáltalán ez a cél vagy sem...

remélhetőleg lesz hamarosan teszt és társai

 

én az ubuntu mobilt és annak tesztjét várom, hogy mit hoznak ki belőle és mennyire lesz kész arra a megoldásra, hogy egy dokkolóba helyezve és azt monitorral (dokkolóhoz bill és egér off korzz) összekötve kivált egy asztali gépet, vagy egy egyszerűbb lapost...

motorola oksított már valami hasonlót az egyik RAZR készülkével, de abból nem lett kereskedelmi termék sajnos (ha tévednék, javítson ki valaki)

 

ami még így kapásból szimpi, az a Lumia vonal, maga az wp8 rendszer is szimpatikus, imidzs és márkaváltás nem tudom mennyire lesz nyerő az MS életében

 

 

 

Háát az Apple termékét nem tudják sem az androidos sem a windowsos telefonok megszorongatni.Ugyanis az Apple termékek mindig ugyan azzal a hardwerre készülnek amire rá van optimalizálva az os.Ettől is stabilabb, és jobban működik az apple.Míg android esetében sok sok hardwer eszköz van amihez nem lehet optimalizálni a os-t.Tehát ezeket az eszközöket nem lehet , nem szabad egy kalap alatt említeni az apple termékeivel.Más a működésük is...

A másik hogy az iphone egy életérzés egy stílus.Aki ebbe beleszeret az soha nem akar más terméket.Aki nem szeret bele az meg gyűlöli.

 

Linuxos mobilok is feltehetően több hardwerrel fognak készülni, így azt ismét nem lehet rászabni az op rendszerrre.

 

Még ami elég megbízható, bár az is többfajta hardwerrel létezik a windows phonok, a microsoft telefonjai.Bár ott is néha gondok vannak a hardware és az op rendszer együttműködésével.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

kínai telefonok pedíg max az alsó, alsó közép osztályba játszanak.Sajnos auoknál a megbízhatatlan forrásból származó hardware elemek, a support hiánya is visszatartó erő lehet a vásárlók körében.Sokszor még a menürendszerük sem Magyar....egy ami melletük van az az olcsóságuk, de zsákbamacska az egész...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

az ubuntu mobilra én is kiváncsi leszek - a linux szerelmesei meg pláne :womanwink: - főleg azért mert a firefox mobil eltűnt eléggé, és érdekel, hogy vajon ugyanezt az utat járják-e be, vagy találnak vmi mást.

 

az apple-t meg nem a samsung fogja megszorongatni szerintem, hanem előbb vagy utóbb a xiaomi... vagy legalábbis nagyon törekednek rá.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

Linuxos mobilok is feltehetően több hardwerrel fognak készülni, így azt ismét nem lehet rászabni az op rendszerrre.

Még ami elég megbízható, bár az is többfajta hardwerrel létezik a windows phonok, a microsoft telefonjai.Bár ott is néha gondok vannak a hardware és az op rendszer együttműködésével.


 

Remélhetőleg lesznek lelkes programozók akik megoldják az ilyen gondokat, esetleg bizonyos androidos eszközökön is sima Linux mint amit ezekre telefonokra szántak ? Na az lenne az izgalmas. Mindamelett tetszetös az ötlet hogy megammal vihetem az egész gépemet ahol meg kell van egy asztali gépem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom

Az Android is Linux kernel alapú, szóval a Linux szerelmesei már most is kiélhetik magukat :smileyvery-happy:

 

Ubuntu-nak annyi jövőt adok, mint a Firefox OS-nek. Muilti platformos rendszerek koronázatlankirálya az Android, és ez szerintem így is marad egy darabig.

 

Én Windows Phone-t nem nagyon sorolnám a Multi platformos kategóriába. Tudom ide tartozik, de legfőképp Luminákon fut, és elég jól van optimalizálva a WP 8.1

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...