Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HD adás


jani44

Kérdés

  • Válaszok 248
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Már kértem tájékoztatást a Médahatóságtól, egyelőre még nem válaszoltak.

De a HD adásokat nem csak hogy nem rakják az alapcsomagban, de előresorolva sincsenek, ami viszont biztos, hogy nem lesz jó.

Jövő héten ha lesz időm, kikérem erről a Telekom véleményét is valami hivatalos csatornán.

 

Július 1-től meg él az új törvény, ha akkor sem lesz a helyén, akkor már bejelentés megy az NMHH-hoz. Egy nappal sem később.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Segíts a telekomnak hogy jó szolgáltatást tudjon nyujtani, mert gyakran a segÍtségünkre van szüksége ehhez. Ha senki nem ad visszajelzést akkor nem tudhatja csak a  stb adatokból hogy rossz a jel.

Szóval segíts a telekomnak és bátran jelents a hibát :-)

Na ma reggel vettema bátroságom :smileyvery-happy: és bejelentettem a hibát és lás csodát 2 h múlva már megfelelő minőségben kapom az adást. Bánom, hogy nem előbb jelezetem. Még mindig nem a D....i minőség de már ég és föld, ez már megfelel. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem is ég és föld a különbség a két adás között, ezért volna jó, ha a T nem spórolna a saját /legalábbis részben/, csatornáinak jó minőségű forgalmazásával. Mint láthatjuk senki sem foglalkozik részükről a témával.

De foglalkoznak a témával, sőt válaszoltak is kérdéseidre.Majd ha lesz, be fog kerülni.Erről az ÁSZF be idejébe tájékozódhatsz.Az hogy máshol van az egy dolog.Itt még nincs.Ha lesz meg fogják mondani hogy mikor.Ha nem tudják hogy mikor akkor nem tudja ide írni hogy mikor:smileyhappy:Érted?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha a HD sőt már a 4K tv készülékek rohamos penetrációját nézzük, akkor jogos, sőt nagyon sürgető az igény a megfelelő minőségű tartalom hozzáféréshez is. Úgy tűnik, hogy a szolgáltatások nem igazán tudnak lépést tartani az eszközök fejlődésével. Véleményem szerint azok akik ilyen televíziókészüléket vettek keresni fogják annak a lehetőségét, hogy élvezni is tudják annak tulajdonságait. Az a szolgáltató lesz előnyben, aki még időben tud válaszolni a kihívásokra és nem halogatja a kérdés megoldását. Ma még a HD adások számát illetően is hatalmas gondok vannak, holott már a 4K-s csatornák indításán kellene dolgozni. Az eszközök piacon való megjelenésével az igények is megnőttek e tekintetben. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...