Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HD adás


jani44

Kérdés

  • Válaszok 248
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 4

Szia! Igyekszünk minél jobban kielégíteni az ügyféligényeket és folyamatosan egyeztetünk a szolgáltatókkal, műsorszórókkal. Amennyiben változás történik a csatornakiosztásban, arról az Előfizetőket a számlalevélben és az Általános szerződései feltételek módosulásában fogjuk tájékoztatni.

Ezt a szöveget nagyon ismerjük!Lehetne egy kicsivel konkrátabban,mivele 2015.03.05 indult a két csatorna HD terjesztése,és azt is tudjuk,hogy a Origó érdekeltségéhez tartozik ,és azt is tudjuk,hogy a Origó meg  Telekom leány vállalata.A Telekom fórum ugye a Telekom-é,akkor csak lehet felkelenne keresni a illetékest aki érdemi információval szolgál ,és itt megosztani.:smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
  • Telekom

Szia! Igyekszünk minél jobban kielégíteni az ügyféligényeket és folyamatosan egyeztetünk a szolgáltatókkal, műsorszórókkal. Amennyiben változás történik a csatornakiosztásban, arról az Előfizetőket a számlalevélben és az Általános szerződései feltételek módosulásában fogjuk tájékoztatni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Szia! Sajnos pontosabb információval nem rendelkezünk. Amennyiben lesz bővülés, akkor a szokásos módon, tájékoztatjuk az Ügyfeleket.

Szia Kitti,tudom,hogy hivatalból eszt kell írnod,de kb mikor jövőhét utána való hét ,jövő hónap nekem ennyi is elég lenne. Nekem csak sejtésem van valamelyik kedden.:smileywink: :smileyvery-happy:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Biztos engedett az árból ez a szuperszónikus csatorna. Egy kicsit berezeltek, hogy júliustól nem az első programhely az övéké. Hiszen az összes kábelszolgáltatót lefizették, hogy az 1. helyen legyenek, de ennek vége. Gondolom ez is közrejátszott abban, hogy újra nézhető lesz HD-ban. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Mondjuk érdekes, hogy pont fura, hogy a saját csatornájukról van szó és forgalmazzák már HD felbontásban (mondjuk akkor nem tudom hova vagy kinek, bár ha más szolgáltatónál hamarabb megjelenik a kínálatban az Ozone és Life Network HD-ben, az szerintem marha ciki), akkor hogyhogy saját magukhoz nem került még be?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Kedves fórumozók!
Érdeklődnék, hogy a HD adásoknál a teletex felirata stimmel, vagy több mp.csúszás tapasztalható?
Másik szolgáltatónál bizony használhatatlan.D....
Köszönettel várom tapasztalotokat mert sajna szükségem lenne rá. 

Néztem egy darabig, annyi tűnt fel,hogy túl gyorsan jön a felírat,még nincs is egy adott jelenet de a szöveg már meg is jelent hozzá!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

Nem kötelező előre bejelenteni,ha egy csatorna visszakerül a kínálatba,nem is szokás,rá ér utólag is!

Lépj az RTL Klubra, nyomd meg az infó gombot utána válaszd az egyéb időpontokat, és ott lesz az RTL Klub HD is!

Mivel a csatorna nincs még belistázva,ezért nem is fogod megtalálni a csatornák között, és a komplett epg sem fogod látni,amíg nincs berakva.

Megerősítést az oldal vezetőjétől nyert,mivel megkérdeztem...de ezt se keresd mert privátba van lekommunikálva, elégedj meg ennyivel!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...