Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HD adás


jani44

Kérdés

  • Válaszok 248
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Igazából szerintem csak azért nem teszik be a HDt, hogy mindenképp fizetned kelljen a STB bérleti díjat. 

 

Ha bele kéne tenni kisebb csomagokba is a HD adást, akkor az összes SD BOXot cserélni kéne ingyen HDre, hiszen hivatalosan csak STBal fogható az adás és a teljes SD STB készletet gyakorlatilag selejtezni kéne, hiszen mindenkinek kötelező lenne biztosítani az MTVA HD csatornákat.

 

Ha pedig azt mondja, hogy CAM-al nézhető, akkor ugyan nem kell kiszállítani x db HD STBot, de elbukják az STB bérleti díjakat. 

 

Szóval mindenhogy buknának jelentős pénzösszegeket, ha DVB-Cn alapból HDt kéne adni. Ezért húzzák az időt. Aztán majd a felügyeleti szervük eldönti, hogy mi legyen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

I

Szóval mindenhogy buknának jelentős pénzösszegeket, ha DVB-Cn alapból HDt kéne adni. 

 Igem pár éve azért váltottam iptvre mert ott igyen járt a hdmi. Sajnos a T mindig elbukja ezt a legolcsóbb hadrver takarékoskodást meg a saját firmware fejlesztést.  De kibírja a mi pénzünkből a veszteséget. Kisebb szolgáltatók ezét futtatnak jobb eszközöket és nyitott szabványon elepuló fejlesztéseket .

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia

 

chrome-extension://oemmndcbldboiebfnladdacbdfmadadm/http://www.telekom.hu/static-th/sw/file/Interaktiv_Sat_TV_kezelesi_EC2218SS_EC2208S.pdf

szerint van hdmi kimenete, de a logout fórum sokat segíthet a minőség meghatározásában:

 

http://logout.hu/tema/re_rebugra_t-home_interaktiv_sat-tv_huawei_ec2208/hsz_1-50.html

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ma kaptam választ az NMHHtól, a HD ügyben adott válaszuk az alábbi:

 

Az Mttv. vonatkozó 74.§–a 2015. július 1-i hatállyal az alábbiak szerint módosult:
„74.§ (1b) A 73. § (2) bekezdésében meghatározott azon műsorterjesztő, amely egy adott átviteli rendszeren HD minőségben is továbbít audiovizuális médiaszolgáltatást, köteles azon az átviteli rendszeren a közszolgálati médiaszolgáltató (1) és az (1a) bekezdés szerinti audiovizuális médiaszolgáltatásait, az (1) bekezdésben meghatározott feltételekkel, HD minőségben továbbítani.

A hivatkozott bekezdés alapján tehát abban az esetben köteles a szolgáltató HD minőségben továbbítani a közszolgálati audiovizuális médiaszolgáltatásokat, ha az adott rendszeren más HD minőségű médiaszolgáltatást is továbbít az előfizetőnek.

 

Nos, ettől sajnos nem lettem boldogabb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem helyezkedik szembe senki senkivel.

Az MTVA nem ért egyet azzal, hogy egyes szolgáltatók nem az alapcsomagban adják a HD változatokat, ezért az NMHH-hoz fordult, hogy folytassanak hatósági vizsgálatot ezekkel a szolgáltatókkal szemben. Ezután lesz az egésznek hivatalos eredménye. De erre nyilván várni kell.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát  kinlódás volt a F1 mai adásának a  közvetitése az IPTV koaxon, borzalmas pixeles széteső képek, gyalázatos volt. A vizilabda mérkőzések is hasonló pixeles minőségben jönnek. Bejelentsem hibának?

Átkapcsoltam a 4 betüs Román adóra csodálatos képet adtak, adnak.:smileyvery-happy:

A versenyeny nagyon jó volt, végre egy remek futam.  :smileyvery-happy:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Segíts a telekomnak hogy jó szolgáltatást tudjon nyujtani, mert gyakran a segÍtségünkre van szüksége ehhez. Ha senki nem ad visszajelzést akkor nem tudhatja csak a  stb adatokból hogy rossz a jel.

Szóval segíts a telekomnak és bátran jelents a hibát :-)

Na ma reggel vettema bátroságom :smileyvery-happy: és bejelentettem a hibát és lás csodát 2 h múlva már megfelelő minőségben kapom az adást. Bánom, hogy nem előbb jelezetem. Még mindig nem a D....i minőség de már ég és föld, ez már megfelel. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...