Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HD adás


jani44

Kérdés

  • Válaszok 248
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

További településeken vált digitális tévézésre a Telekom
2015. június 8. - 11:11
A Telekom telekommunikációs hálózatán végzett korszerűsítési folyamat újabb fontos állomáshoz érkezett. A vállalat – az elmúlt hónapokban végzett folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően – nyár végétől kiváló minőségű, kódolatlan digitális kábeltelevízió-szolgáltatást vezet be a meghatározott településeken elérhető analóg kábeltelevíziós előfizetéssel rendelkezők számára.

Hir:  http://dtvnews.hu/hirek/tovabbi-telepuleseken-valt-digitalis-tevezesre-a-telekom

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezt csak meg erősíteni tudom nem szokásunk ki találni dolgokat majd össze beszélni és ki írni ide kamu híreket. Okés nem gond ha kételkedik valaki de akkor várja ki az adott dátumot és ne keresse a keddi változást vasárnap este.  Engem ha érdekelt volna Rtl Hd és kételkedek abban hogy vissza kerül akkor azt mondom hiszem ha látom azt írták hogy kedd akkor várok keddig kész. Főleg hogy tudom hogy pozitív dolgokról nem ír előre általában semmit a T.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az adó visszakerülése miatt nem lesz olyan csatorna amit kivesznek... köszi... :D

 

Ellenben a hamarosan bekerülő M4 Sport HD kapcsán már ezt nem tudják elmondani... oda lesz az MTV Live HD... végülis minek zenecsatorna a kínálatba.... A Muzsika és a Sláger TV-t most ne vegyük ide, mert az szórakoztató csatorna hivatalosan... az MTV Europe jelentős részén reality programok vannak... ott a Viva... elég az nekünk, persze. :)

 

Tudom vehetek drága minicsomagot, amiben van zenecsati... csak a 90%a nem érdekel ami még benne van. Csak így tovább... csak letelik a hűségidő végre aztán megyek a francba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Pont ere letem volna kiványcsi , hogy a média törvény kötelezövé teszi azon szolgáltatókat akik digitális Sat tv / IP tv / digitális kábel tv szolgáltatás keretében HD csatornákat is továbitanak ott a legkisebb csomagban is elérhetövé kel tenni a közszolgálati csatornák HD felbontású változatait .
És ezen csatornákat az 1 - 10 es csatorna helyre kell tenni ott ahol külön SD és HD továbbitás is van .
Ha a Telekom nem igy tesz azzal törvényt sért és megy a nem kis összegü birság .
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...