Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem okostelefon


malna123

Kérdés

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hát akkor kb. leszűkül a kör a Nokia, Samsung, Alcatel, és egyéb, kb. nem túl ismert márkákra. A T honlapján a készülékeknél rá tudsz szűrni a hagyományos telefonokra. meglévő előfizetéseddel is beléphetsz, vagy ha nincs hívószámod a T-nél, akkor új előfizetést, vagy Domino csomagot vehetsz. Az ár-érték arányt figyelve egész jónak tűnik a Nokia 108-as, pl. Dominoban csak 10 990 Ft, ráadásul jár hozzá egy ingyen memo kártya is. De hallgasd meg a többiek véleményét is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Idegenkedem az okostelefonoktól, nem szeretném, ha mindig mindenki egyértelműnek venné, hogy folyamatosan elérhető vagyok (FB, munkahelyi emailek, és a különböző üzenetküldő applikációkon). Ha tényleg fontos, akkor inkább hívjanak fel.

 

A telefonnal emiatt csak telefonálni meg sms-ezni szeretnék, úgyhogy jó lenne ha egyszerűen kezelhető lenne, és sokáig kitartana (a mostanit is már elég rég használom). És persze ne legyen drága.

 

Köszi, hogy segítetek!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Minden alkalmazásnál tudod állítani, hogy lássák vagy ne lássák az álapotodat. Könnyen beállíthatsz szabályt arra is, hogy bizonyos személyek e-mailjeit jelezze a készüléked a többi meg "némán" landoljon a postafiókodban... én is optimalizáltam a telefonom. :)

És az okos telefonnak nagyon sok előnye van... időjárás, üzletkereső, tv műsor, hírek, térkép, kuponfüzetek, zenék, jákékok (már nem unatkozom ha várni kell a bankban, vagy az orvosnál :) )

 

A hagyományos telefonokkal nekem az a bajom, hogy kicsi a képernyűjük és 10 perc mire bepötyögök egy SMS-t...

Visszatérve, nekem legutóbb Samsungom volt és akkor meg voltam vele elégedve...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...