Bogi

iphone S4 vagy Nokia Lumia 735 vagy Samsung Galaxy Alpha?

Kérdés

Sziasztok!

Ti melyiket vennétek ezek közül, tegnap beleejtettem a kádba a telefonom, gyorsan kellene egy új....

KÖszi: Bogi :womanwink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

ja és az aranytárskártya sajnos nem jött össze, de azért köszi a választ, legalább már tudom mi az:smileyhappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Rábeszéltetek, alma lett az 5C, holnap hozza a futár, nagyon izgulok, még soha nem volt Apple telefonom, remélem gyorsan megszokom, majd jövök és beszámolok:)

Bogi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Iphone 4s én is hanyagolnám már vagy inkább egy újabb ki adású alma vagy inkább Lumia 735.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Aranytárskártyához kell egy előfizetéses fő kártya ami arany szinten van minimum, így tudsz társkártyás csomagot választani,ha ez nincs akkor otthoni részen kell egy arany státusz és akkor integrált aranytárskártyát lehet választani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi Peabody. Eddig Dominós voltam, de ahhoz nagyon drága lenne az új teló, inkább részletre venném, ahhoz díjcsomagot kell választani. a legolcsóbb a Move Aranytárskártya lenne, de mikor rányomtam a megrendelésre a honalpon kíírta, hogy csak arany vagy platina kártyás ügyfeleknek jár. Honnan tudjam meg, hogy én az vagyok-e?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez ugye attól is függ, hogy milyen díjcsomaghoz vásárolod?! Amiket leírtál azok alapján a net kapcsolat fontos és a kijelző méret sem utolsó...

Csak az árak szemlééeteése végett, mondjuk így a legdrágább...

Az Alpha 140.990FT

Az iPhone 4s 79.990

At iPhone 5C 109.990

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Legtöbbször FB-n lógok, e-mailt nézek meg játszani szoktam, néha youtubeot is nézek. Az 5c nem sokkal drágább?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

Én spec. iOS párti vagyok mert megbízható és letisztult, én még soha nem csalódtam benne. Ez a 3 telefon amit írtál már csak az operációs rendszerük miatt is nagyon különböző. Ha iPhone-ban gondolkozol akkor szerintem érdemes inkább az 5C-t nézned mert az hasonló árkategóriában van mint az Alpha, de jobb a kamerája, gyorsabb, és nagyobb a kijelzője mint a 4S-nek.

Nyilván attól is függ, hogy előtte milyen készüléket használtál...és mi a fontos neked? Mire fogod használni a telefonálás és SMS-ezés mellett...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most