teherwagon

Mobiltelefon beállítások

Kérdés

Hello, szerintem érdemes lenne pár "műszakis kollégát" is meghívni, akik mobiltelefon beállításokkal kapcsolatban segítenének. köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

19 válasz erre a kérdésre

Kedves teherwagon!

Android vagy iOS készülék? Ha iOS, akkor alulról a vezérlő központban az utolsó ikonnak ki kell legyen kapcsolva, és akkor működik.
Ha android akkor fentről lehuzva a beállítások között lesz az elforgatas beállítása.

Ha ezek után se jó, akkor szervizbe kell vinni a telefont mert vélhetőleg a gyro szenzor ment tönkre

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Gabo80

Szia!

Lépj be a hívószámoddal az online felületre.

Bal oldalon válaszd az előfizetések testre szabás menüpontot,azon belül Hívások utánna Telefonálás szolgáltatások, beállítások ott megtalálod a PUK kód lekérdezése opciót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, sanycuska írta:

azt szeretném kérdezni hogy ha megveszem valakitol  nem magyar telefon hanem kuldfoldrol s itthon t-mobilos kártyán van s fuggetleniteni lehet s ingyenes ???

Csak a Telekom által forgalmazott telefonokat függetlenítik ingyen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Milyen rendszerű telefonokra vonatkozóan, és milyen beállításokra gondolsz,, amihez nincs segítség a T-mobile oldalán?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello zoli62, a telefonbeállításos gyikra gondolsz? megnéztem, valóban sok alapinfó megvan benne, de azok áltlános érvényű anyagok. én olyan kis szösszenetekre gondoltam, amiket egy rutinos telótulaj kikísérletez vagy használati útmutató alapján megold, egy rutintalannak viszont gondot okozhat. pl. hogyan lehet híváselutasító üzenetet, repülő üzemmódot, hívásvárakoztatást, kézi hálózatválasztást beállítani, telefonkönyvet szinkronizálni, ilyenek...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, na ezek tényleg jók! hol bukkantál rájuk? én ezt találtam még...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha nincs mód befáradni Telekom üzletbe (ahol pont az ilyen kérdésekre/kérésekre specializálódott Mobiltudósok várják az ügyfeleket), akkor a kérdést itt is fel lehet tenni nyugodtan, vagyunk páran, akik szívesen válaszolnak az ilyen jellegű kérdésekre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nekem is u.ez a telom van, 4.4.2-es...Tapasztaltam, hogy a gyártó a független készülékekre hamarabb elérhetővé teszi az új szoftvereket. A forgalmazók viszont rövidebb-hosszabb ideig tesztelik őket, ezért húzódik el a publikálás? A Te telefonod független, vagy a Telekomnál vetted?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Ricsi13!

Így van, ahogy mondod. A független új verzió után a szolgáltató még visszatartja a frissítést, bizonyos ideig tesztelik, utána adják csak ki. Én a Samsung Galaxy S6 Edge készülékemre vártam az 5.1.1-es frissítést, és a független verzió után körülbelül 3-4 hétre érkezett a Telekom függő szoftver.

Mivel az S4 régebbi készülék, nem biztos, hogy ilyen "hamar" fog megérkezni, de ha már a független verzióra kint van a frissítés, akkor csak idő kérdése, hogy mikor érkezik a Telekomos készülékekre. "És sose hagyjon el benneteket a remény"

Remélem tudtam segíteni!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Pokok!

Ez nagyon jó hír, néha a legegyszerűbb megoldás a legjobb. Nekem se jutott volna eszembe, de örülök, hogy működik :)

További szép napot!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @sanycuska, csak függetlent vegyél, mert külföldön függővé tettet itthon nem (vagy csak szürkén, feketén) tudsz függetleníteni (minden szolgáltató csak a sajátját függetleníti, így a hazaiak is, de a náluk vásároltál ez ingyenes, ahogyan zoli62 írta)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Van egy samsung galaxy s4 em de még mindig 4.4.2 es androidrendszer van rajta.Mikor fog frissíteni?Másnak akinek ilyen telefonja van már 5.0 van rajta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Külföldön sikerült elrontanom a pin kódomat. Hogyan kaphatok Puk kódot?

Segítséget előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Nem biztos,hogy jó helyen érdeklődöm, de hátha..... Van egy samsung s5 készülékem,amit szeretnék a tv-re csatlakoztatni. Azt írták, kell egy mhl "kábel".... vettem egy 2500 ft-at, aminek teljesen más a micro usb dugója,tehát "kuka". Tegnap az euronicsben vettem 6000ft-ért, aminek jó a dugója, mégsem történik semmi. Kéri a teló a tv-n látható kódot....de a tv semmit nem ír ki. Kipróbáltam egy régi nokia n8-on a hdmi kábelt, az tökéletesen megjelenik a tv-ben. Mit csinálok rosszul? Valamit még be kéne állítani az s5-ön?Válaszokat előre is köszönöm !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

azt szeretném kérdezni hogy ha megveszem valakitol  nem magyar telefon hanem kuldfoldrol s itthon t-mobilos kártyán van s fuggetleniteni lehet s ingyenes ???

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most