Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Prestigio PMT5287 4G


Molly

Kérdés

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello Molly, valóban olyan :robothappy:

a Gmailes rész ikonsora (10. lap vége)  :robothappy:

 

1. Add ezt a címet a névjegyzékhez.
2. Hozz létre egy új e-mailt.
3 Keress e-maileket.
4 Tartsd meg ezt a levelet hosszú távú tárolásra.
5. Töröld az e-mailt.
6. További lehetőségek.
7. Továbbítsd ezt az e-mailt másoknak.
8. Válasz minden címzettnek.
9. Válasz erre az e-mailre.
10. Emlékeztető hozzáadása.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

közben találtam magyarul rövid használati útmutatót (45. oldaltól). ez nem old meg mindent, de tartalmzza a lényeget, segít ráérezni a használat elvére, amely alapján (pont az okossága miatt) már gyerekjáték lesz a többi. ha mégis kellenek a részletek, és nem lesz magyar a teljesből (hátha megvan valakinek, aki olvassa ezt), akkor marad a Google fordító :robothappy:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

igaz is, meg nem is :robothappy:

a leírás pdf-ben van, amit valóban nem visz a Google fordító. viszont ka kimásolod belőle a kérdéses részt (ctrl+C), majd egy másik böngészőablakban megnyitod a fordítót és bevágod a kimásolt szöveget (ctrl+V), akkor kész is a vicces-magyar leírás...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello Molly, kiderlt, hogy az okos ember és én se nagyon használjuk a GT-t :robothappy:

a GT igenids viszi a pdf-et! csak előtte gépre kell mentened. ha ez megvan, klikkelj a GT szövegdoboza alatti "fordítson le egy dokumentumot" linkre, majd "fájl kiválasztása", majd fordítás. a képek, ábrák nálam eltűntek, de a szöveg átment egyben... 

 

:robotlol:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha hiszed, ha nem ,pontosan így csináltam.

Megnyitottam a fordítóslinket, amit küldtél - merthogy azt nem találtam volna meg  - és láttam, h felajánlja a dokumentum fordítását .

Gondoltam, akkor minek vagdossak ki egy-egy oldalt , az angol könyvet meg már lementettem.

Beleraktam és . . . . 

Csak most az a gondom, h ezt nem tudom, h kell elmenteni ,mert a címet hiába másoltam be egy dokumentumba - hogy onnan kinyomtassam -  valamit visszaírt,amikor meg akartam nyitni - de semmi jót .

Erre van tipped , kedves  Teherwagon ? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello Molly, ügyes :robothappy:

a mnetéssel kapcsolatban: nálam megy, a lefordított anyagon egérrel jobb klikk, mentés másként (a mentett anyag böngészőben nyílik majd meg) vagy nyomtatás. ha végképp nem boldogulsz, a lefordított anyagot másold át egy szövegszerkesztőbe, onnét biztosan megy a mentés és a nyomtatás is...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De már annak is örülnék, ha bármilyen használati utasítást  - ami ugye nem Apple - olvashatnék ehhez .

Miután a telefonom is csak kicsit okos , ehhez a NAGYON okoshoz nincs meg a képzettségem. 

Azt mondtákez olyan, mint egy nagy okos telefon -  nem tudom, h a különböző jelek mit jelentenek pl a gmailben.

M.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen, ezt én is megtaláltam és ennyi volt a dobozban a Nagyokossal .

 

Sajnos nekem nem dobja fel a Google fordító  a lehetőséget, mert akkor azért már kisilabizálnék b előle valamit a konyha angolommal együtt . Tudsz olyan linket , ahol ez a fordítási lehetőség adott ?  

Okos ember nekem azt mondta, h csak a weboldalakat fordítja .:(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...