Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Díjváltozások 2015. július 1-jétől


Roli82

Kérdés

Díjváltozások 2015. július 1-jétől 


Tisztelt Ügyfelünk!

Ezúton szeretnénk értesíteni, hogy a Magyar Telekom Nyrt. 2015. július 1-jei hatállyal módosítja az egyéni előfizetők részére nyújtott mobil szolgáltatásokra vonatkozó Általános szerződési feltételeiben (továbbiakban ÁSZF) meghatározott egyes díjakat. Ezek a módosítások az egyedi előfizetői szerződésre is kiterjedő hatályúak. A megváltozott díjakat az alábbi dokumentumok tartalmazzák: 

 

Havidíjas ügyfeleknek.

 

Dominós ügyfeleknek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

17 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Igen, a vezetékes szolgáltatások, (főleg a telefon) nyújtása már kevésbé megtérülő, de azért ne addj tippeket, a marketiongesek is olvassák a fórumot. :) Egyébként pedig szokásos, az inflációt nem tükröző árváltozás, maximum a "gazdasági kürülményekben bekövetkező változások" indoklással. :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Összegyűjtöttem pár kérdést és választ amik jellemzően felbukkannak más fórumokon,illetve az eddigi saját és mások tapasztalatait is bel szőttem! Az esetleges elírásokért felelőséget nem vállalok!

 

Mikortól és hol kezdeményezhetem a módosítást?

 

Az értesítéstől számítva 15 napon belűl 1430 ügyfélszolgálati számon.


Felbonthatom az előfizetői szerződésemet kötbérmentesen hűségidő alatt az áremelkedésre hivatkozva?


Csak abban az esetben mondhatod fel kötbérmentesen,ha nem vettél az előfizetéssel készüléket.

Ha készüléket is vettél nem mondhatod fel kötbérmentesen,mert a kapott készülék kedvezményt a változás nem érinti!


Tarifa hűséggel vettem előfizetést és készüléket is,mit tehetek ilyenkor?


Ebben az esetben 1430 kell jelezni,hogy nem kívánod elfogadni a változásokat.

Ekkor lehetőséged van bármelyik akár a legkisebb publikus csomagra is leváltani kötbérmentesen.


Csomag módosítás esetén,újra indul a hűség idő?

 

Nem!

 

Csomag módosítás díjmentes?

 

Igen!

 

Online felületen ( My T-Mobile) is intézhetem?

 

Nem ajánlott,mert ha olyan díjcsomagban vagy ami tarifa hűséges,akkor a kötbért kiszámlázza a rendszer!

 

Csak az előfizetésre van hűségem ,telefont is vettem és a legkisebb csomagban vagyok amit érint a változás mit tehetek ilyenkor?


Mivel már a legkisebb csomagban vagy,nem tudsz hova leváltani,ilyenkor ha nincs arany vagy platina szinted, akkor 500 Ft kedvezményt tudnak felajánlani 12 hónapon keresztül, ha van arany vagy platina akkor 1000 Ft 12 hónapon keresztül a havi díjadból. Fontos tudni,hogy a kedvezményért cserébe a kedvezményre 12 hónap hűséget kell vállalni,akkor érdemes elfogadni,ha több mint 12 hónap van hátra az előfizetésedből,ha kevesebb van hátra de Te már eldöntötted,hogy nem kívánod szerződésed lejárata utána igénybe venni a szolgáltatást tehát megszünteted,akkor ne fogadd el a kedvezményt,mert lemondáskor a kapott 500/1000 Ft kedvezményt időarányosan visszakell fizetni! Mobilnet (RelaxNet/Net&Roll) esetén 400/800 Ft kedvezmény van szintén ezekkel a feltételekkel.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Arról már leszoktak, hogy valami kis indoklásfélét is beleírjanak? Mondjuk a horribilis inflációt, ami indokolja a 6-7 százalékos emelést. Vagy drága a 4G a Telenorral, esetleg egy kis fizetésemelés kéne a menedzsmentnek?

Tudom el lehet menni oda - a Telekomtól is, meg akár valamelyik "fejletlen" európai országba - ahol jóval kevesebbért van a telefonálás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A díjváltoztatáshoz még hozzátenném, hogy bár kétoldalú, de nem kötelező elfogadni. Ilyenkor jog szerint az eredeti szerződési feltételek élnek, vagy, mivel a Telekom ezt nem biztosítja, 60 napos  rendes felmondással élhet,  ilyenkor az ügyfél felé kötbérigénye nem lehet.  El nem fogadáskor természetesen ez utóbbi nem érdeke, mint ahogy a szerződés változtatások nélküli fenntartása sem, ezért megegyezést ajánl az előfizetőnek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...