Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom account rendelések értesítők


pinyo

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mik a tapasztalatok.

Több mint egy hete online rendeltem szolgáltatást. Azóta a műszaki csapat már felvette velem a kapcsolatot és néhány nap múlva jönnek telepíteni.

Az accountomban a "rendeléseim" menüpont alatt ez olvasható:

 

"Folyamatban levő webes rendelések:

Nincsen folyamatban lévő webes megrendelésed.

Lezárt webes rendelések:

Még nem volt webes rendelésed."

 

Nagyon örültem, hogy kaptam ügyfélazonosítót, meg hogy lehet mégegy jelszavam... 

 

Összességében tehát az a kérdésem, hogy: 

Van ennek érteleme? 

Más funkciók működnek?

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Szia! Gondolom akkor Telekom otthoni előfizetést rendeltél. :) Az online ügyfélszolgálatra MT ügyfélazonosítóval ,és a hozzá tartozó jelszóval tudsz belépni. A telepítés napján látni fogod az online felületen a saját szolgáltatásaid listáját a hűséged idejét illetve be is fizetheted a számláidat ,de akár csomagot válthatsz rendelhetsz stb.. tehát nagyon praktikus ügyélbarát a rendszer. A folyamatban és a lezárt megrendelések között nem fogod látni a mostani rendelésed. Ott csak azt lehet ellenőrizni amit a telekom.hu -n rendelsz tvt vagy telefonkészüléket esetleg táblagépet vagy notebookot. Várj a bekötésig ,és akkor te is látni fogod az online ügyfélszolgálat széles funkcióit. Szép napot !
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

"Ott csak azt lehet ellenőrizni amit a telekom.hu -n rendelsz tvt vagy telefonkészüléket esetleg táblagépet vagy notebookot."

 

Nem teljesen értek egyet a fentiekkel, mert:

  1. tapasztalatból tudom, hogy nem jelenik meg - az Otthoni előfizetésem nincs összerendelve az eszközrendelő felülettel
  2. és itt is leírják, hogy nem látszik, ha tv-t, tabletet vagy notebookot rendelsz

sztem pinyo azért nem látja a megrendelését, mert új előfizetőként rendelt online, és a megrendelése és az accountja vmi miatt nincsenek összerendelve. ha már lesz elő szolgáltatása és online rendel pl. csomagváltást, az már meg fog jelenni.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...