Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Samsung UE48H6400


zoloka1984

Kérdés

18 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv! Akinek van ilyen tv-je kérem válaszoljon a kérdésemre!

 

A műholdas részét hogy kell használni?

A parabola antennábol lejön a koax rész csavaros dugóval, hiába keresek műholdat nem talál semmit!

Direkt ráállítottam a 0.8w thora de semmi jel pedig ha pl set top boxra rakom ott van jel,és annyit ír a tv leírásába hogy csak csatlakoztatom a kábelt és mennie kéne!

Valami megoldás?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Helló!

 

Olyanban kérném segítségeteket,hogy online rendeltem a fent nevezet tévé készüléket még január végén meg is kaptam.Most viszont már gondok vannak vele garancia papír megvan most visszont a szerviz elvitte,de visszont nincs számlám a vételről.Netes rendelés és részletre.A saját lapon a dokumentumokban sem szerepel erről semi számla többi minden megvan.

Olyan kérdésem lenne,ha más is futárral kapta meg a tévé készüléket akkor kapott e a futártól számlát vagy küldtek e ki a T-től számlát külön erről?

Az előfizetéses szerződésmódosításon csak a tévé teljes összege van feltüntetve a szerviznek az meg nem jó rendes számla kéne róla. Na ezt most kérnem kell külön vagy elfeljteték?

 

Köszönöm a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A Samu vagy a másik két mákvirág cég nem mondott erre semmit sem?

Érdekes amúgy hogy a 6400-as széria bazira nem támogatott ennél a két appnál, én is csak pislogtam...

Korábban volt olyan vergődés, hogy valami silverlight okosítás miatt nem mentek egyes app-ok, nem tudom itt is ez lehet-e a háttérben...

 

De talán lesz még vki aki mondani tud erre vmit...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Futólag nézelődtem még egy kicsit a témádban, ugyan nem 100%,de állítólag jó pár 2014-es modellnél (többek közt a 6400-ásra is igaz) már valami teljesen "új" fejlesztésű rendszerrel,  szoftverrel (linuxos, illetve linux alapú ez is, de mégis másabb) futnak a tévék, ezért nincsen még jó pár app a támogatottak között.

Gondolom a fejlesztők még nem csinálták meg az átiratot, vagy hasonló téma lehet a háttérben.

Sztem ha tervezik a támogatást, akkor azért előbb utóbb kirukkolnak ezzel is.

Nekem Pana okostévém van, de a youtube kliensen kívül nem nagyon használok róla app-ot, főleg mióta a ustream szerzői viták miatt lekerült a kínálatból...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv! Akinek van ilyen tv-je kérem válaszoljon a kérdésemre!

 

A műholdas részét hogy kell használni?

A parabola antennábol lejön a koax rész csavaros dugóval, hiába keresek műholdat nem talál semmit!

Direkt ráállítottam a 0.8w thora de semmi jel pedig ha pl set top boxra rakom ott van jel,és annyit ír a tv leírásába hogy csak csatlakoztatom a kábelt és mennie kéne!

Valami megoldás?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ma TALÁN sikerült pontot tennem a tv rendelési ügyem végére.Elkövettem azt a hibát hogy,január elején online rendeltem egy LG ......-készüléket.Január végén felhívtak hogy ez a készülék nincs készleten és azt sem tudják mikor lesz,és ha nem akarok tovább várni akkor válaszak inkább egy Samsungot,mondom jó legyen akkor Samsung.Ma felhivtam öket és azt mondják hogy sehol nem látják a rendelésem a rendszerükben, két dolgot tehetek, vagy megrendelem telefonon vagy újra  online. Megrendeltem telefonon mire közölték hogy ujabb 30 nap várakozási idő de természetesen sürgetik a dolgot.Erre azt feleltem hogy a 30 nap régen letelt már és ha jövö hét péntekig nincs itt a tv akkor ne fárasszák magukat mert sem a készüléket nem veszem át és a tv elöfizetésem is lemondom.Szerintetek mi lesz ebböl?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...