Ugrás a tartalomhoz
  • 0

samsung galaxy s3 mini. alkalmazas letöltesnel szerver hiba


kk

Kérdés

Sziasztok!

 

Szervízben van a telefonom ezért elővettem a régit. (SAmsunk galaxy S3 mini)

Gyakorlatilag használható kivéve, hogy a régi alkalmazásaimat nem tudom letölteni a Play Áruházból.

pl.

Viber letöltésnél hibaüzenet: (hiba történet a szerverről való lekérése során (RPC:s-7:AEC-7 c5QF-HNYG-66Z5Q)

Gmail-emet használom rajta, faceb. szintén megy. google kereső is jó.

Már próbáltam frissítést. -Beállítás, Alkalmazások kezelése, összes,galaxí aps,googe kereső,googel play szolgáltatások stb) kényszerleállítás, adatok törlése újraindítás.

 

Van valamilyen ötletetek miként tudnám letölteni a vibert mondjuk?

 

köszi: kk

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia!

 

Ha rég nem is használtad a telefont, merek élni a feltételezéssel, hogy nincs rajta túl sok fontos adat; ha mégis, ezeknek a lemásolására szükség lehet első körben. Ezt követően a gyári adatokat kellene visszaállítanod, amelytől bár minden telefonmemóriában tárolt adat elvész (ezért vetettem fel az adatmentés esetleges szükségességét), de a legtöbb szoftveres problémát megoldja, így gyaníthatóan a tiédet is.

 

A másik, szintén egyszerű opció valóban az apk fájl manuális telepítése. Ha nem találsz valamilyen telepítőfájlt, nyugodtan jelezd, és tudunk küldeni hozzá linket.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...