Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Lumia 635 RAM


Holdfeny_Luna

Kérdés

Sziasztok!

 

Több helyről hallom, hogy itt is 1 GB RAM van a 635-ben.

Tudna vki ebben megerősíteni, aki mostanság vásárolt?

A készülék linkjében is 1 gb van: http://www.telekom.hu/shop/termek/Nokia+Lumia+635+++fejhallgato--NOK+LUM+635/SL+1GB+T62131+B?contractType=newPostpaid&commitmentPeriod=24

 

Ma rákérdeztem egy ügyintézőnél, mert a részletes leírásban nuku infó, de inább hagyjuk, a válasza: "A RAM mérete dinamikusan változik, mivel a készülék ebben a memóriában tárolja az éppen futó alkalmazásokat/folyamatokat, amelyek egy okostelefon esetén folyamatosan indulnak el és állnak le. A szabad RAM mérete  a processzor/operációs rendszer felé szabad, a felhasználó a RAM-ban nem tárol statikus adatokat"

Majd elkezdett a belső tárhelyről beszélni.

 

Én sem vagyok szakértő, na de hogy ő...

Vagy direkt nem mondják meg, mert jön a 640, esetleg az 512-es 635-ösök haragjától félnek?

 

Köszi :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Sziasztok.

 

Engem is érdekelne ez a készülék, de csak akkor, ha 1Gb van benne. Megkérdeztem  a chat-en és azt válaszolták, hogy 512 Mb van benne. Ezután felhívtam a központot és ott is azt mondták, hogy 512Mb van benne..... Szóval így nem rendelem meg. Jó lenne egy pontos információ arról, hogy mi a helyzet a készülékkel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az is igaz, hogy nem használhatják, mert a szerződés értelmében volt egy időpont, ameddig ezt egtehették, de szerintem igenis szeretnék törölni, mert nem érdekük egy másik cég brandjét erősíteni. A Lumia kifejezés marad a fókuszban, ami önállóan is elég ismerősen cseng már a legtöbbek fülében (sok helyen nem is Nokia Lumiaként emlegettük már korábban sem a Nokia telefonjait, hanem simán Lumiaként, ahogy a Samsungnál is elég erős lett a Galaxy brand); igaz, a Nokia még mindig jóval erősebb brand (főleg Európában), de ez van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...