Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Set Top Box


Törölt_tag2483

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Azon gondolkodtam, hogy ha nem kérek felvevős opciót, akkor az első box ingyen van és minden további 870 havonta....

 

Ha kérek felvevős boxot, akkor úgy szerepel a számlán, hogy "Első vevőegység Felvétel opcióval" és 1100 Ft.... ha kell még egy beltéri, akkor 870 Ft pluszban. A második és harmadik beltéri nem merevlemezes, hanem az a típus pontosan, mintha nem kérnék felvevős opciót. Tehát ha jól értem és előfizetek egy prémium kiegészítő szolgáltatásra, akkor nem jár nekem egy box se ingyen. Hanem 1100+870 ha két box kell. Tehát nekem nincs első ingyenes boxom és pluszba egy felvevős opció. Ezt csak én érzem kicsit hülyeségnek?

Na ez jó kérdés,valószínű azért van ez így mert a elsődleges box a pvr-es ígye azért meg fizetni kell , utánna a már a második is fizetős.Nekem is így van van egy pvr és sima boxom,de a árkébzést én se értem,mindegy ez így van itt. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Én inkább a minőségre szavazok, például egy 30 Mbs sávszélességű internetet, IPTV Családi csomagot, digitális A lapcsomag telefont tartalmazó előfizetés  kb.6000 Ft/hó. Ebbő nálunk, mint az ország sok helyén, csak az optika hiányzik.Ár/érték arányban jobb, mint konkurrens szolgáltatók ajánlata. Árban természetesen nem ez a legolcsóbb és sokan az alapján döntenek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azon gondolkodtam, hogy ha nem kérek felvevős opciót, akkor az első box ingyen van és minden további 870 havonta....

 

Ha kérek felvevős boxot, akkor úgy szerepel a számlán, hogy "Első vevőegység Felvétel opcióval" és 1100 Ft.... ha kell még egy beltéri, akkor 870 Ft pluszban. A második és harmadik beltéri nem merevlemezes, hanem az a típus pontosan, mintha nem kérnék felvevős opciót. Tehát ha jól értem és előfizetek egy prémium kiegészítő szolgáltatásra, akkor nem jár nekem egy box se ingyen. Hanem 1100+870 ha két box kell. Tehát nekem nincs első ingyenes boxom és pluszba egy felvevős opció. Ezt csak én érzem kicsit hülyeségnek?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...