Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kapcsolat pontjaimat mire tudom beváltani?


Epü

Kérdés

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Következő szint elérésének vizsgálata minden hónap első napja!

Az előző havi forgalmad után járó beváltható pontokat minden hónap 10-15 között számolja és adja hozzá a jelenlegi beváltható pontokhoz!

Ha neked Következő szinthez szükséges pontok száma 0 és el is telt az előfizetésből a szükséges idő (és nem volt az említett 6 hónap alatt számlatartozás,korlátozás,szüneteltetés) és ennek ellenére sem váltott még át aranyra, akkor jelezni kell az ügyfélszolgálaton,hogy nézzenek rá az előfizetésre,hogy miért nem vált át.

Egyébként attól,hogy valakinek arany/platina kiemeltsége van az nem feltétlenül jelenti azt,hogy gyorsabb lesz az ügyintézés!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv!  :) Köszi a választ! A teljes hűségprogramot végig néztem, a kezdő oldalt is és a fiókom oldalát is,  de most sem találtam. Mióta a T adja a szolgáltatásainkat, (Origóval kezdtünk), soha nem volt ennyira áttekinthetetlen az oldal, különös tekintettel a személyes adataimra. Megpróbálom az telefonos ügyfélszolgálatot. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ami gyakorlatilag két hónap átfutási időt jelent.  Nincs benne a szabályzatban, ezértz jó tudni, hogy mobil előfizetésnél az előző havi számla kiállítása után a követketző hónap 10-e körül van a pontleválogatás, míg otthoni szolgáltatásnál két hónappal koráébbi számla alapján történik meg ugyanez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Platinás ügyfeleknek 60 napon belül automatikusan kiküldik postán a kártyát.

Ha van okos telefonod akkor a Telekom alkalmazásban is elérheted a virtuális kapcsolatkártyádat amit felmutatsz, szóval nagy szükség nincs a fizikai kártyára,elfogadják így is. :)

Mobil részen

Platina kedvezmény jogosultsági szint eléréséhez szükséges pontmennyiség, a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapos időszak első 6 hónapja alatt: 760 pont. Platina kedvezményjogosultsági szintre a 6 hónapnál régebben arany kedvezményjogosultsági szinttel rendelkező ügyfeleink léphetnek.

Otthoni részen.

Platina kedvezmény jogosultsági szint eléréséhez szükséges pontmennyiség, a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapos időszak első 6 hónapja alatt: 1210 pont. Platina kedvezményjogosultsági szintre a 7 hónapnál régebben arany kedvezményjogosultsági szinttel rendelkező ügyfeleink léphetnek.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt szeretném megtudni,hogy lehet-e partnereknél kedvezményt igénybe venni, ha nincs kártyám.

(Jól tudom,hogy 1728 pont az platina szint és a kártyát automatikusan küldik. Ennek ellenére még nem kaptam meg.)

Partnerüzletekben vásárláskor általában nem számítják be a meglevő kapcsolat pontokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...