Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SONY XPERIA M4 AQUA memória


Tsanyooo

Kérdés

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv,

az lenne a kérdésem, hogy az  xperia M4aqua a webshopban 4giga belső memóriát ír, de én ugy olvastam hogy 8 és 16 gigás változat van.

A" T "melyiket forgalmazza.

Előre is köszi a választ

üdv Tsanyooo

Szia!

 

Ma megnéztem egy Sony Xperia M4 Aquát, és biztosan állíthatom, hogy a 8 GB-os modellt forgalmazzuk. Azonban sajnos ez a 8 GB csak névlegesen van meg, mert a rendszer, a gyári alkalmazások rengeteg helyet foglalnak. Ha már említve lett a 4 GB, csak maga az Android rendszer pont annyit foglal a készüléken, így mindennel együtt a telefont frissen beüzemelve, semmilyen gyári alkalmazás frissítését nem telepítve összesen 2,89 GB szabad helyen gazdálkodhat a tulaj. (Pedig az ütős kis Snapdragon 615 SoC már egész modern játékok futtatására is teljesen alkalmassá teszi a készüléket, viszont ezt a telefonban rejlő potenciált tárhely híján nem nagyon lehet kihasználni.) :(

Készítettem egy screenshotot is (tényleg akkor kapcsoltam be először, és az volt az első, hogy a tárhely menüpontot megnyitottam):

Screenshot_2015-06-05-07-25-12.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...