Ugrás a tartalomhoz
  • 0

értesítés vonalas hívásrol mobilon


szelerzsi

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Üdv!

 

Tudtommal nem szűnt meg a hívásértesítő szolgáltatás. Jó lenne tudni, hogy csak a vezetékes számokról beérkezett hívásokról nem kapsz értesítést? A hívásértesítő funkció három esetben nem küld üzenetet:

  • deaktiválva van / nincs aktiválva (aktiválás a 1430-ra küldött +HIVASERTESITO tartalmú SMS-ben lehetséges), de ez nálad nem állhat fent, mert eddig működött
  • a telefon roamingol (külföldi hálózatra csatlakozik)
  • betelt az üzenetmemória

Itt   részletesen is olvashatsz a szolgáltatásról.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello, szerintem ez vonalas (T-Home vagy új nevén otthoni :robothappy:) szolgáltatás, nem a mobilos hívásértesítő. szelerzsi, van még ilyen sms a telódban, meg tudod nézni (vagy emlékszel rá), a T-Home hangposta küldte az 1/4901718-ról? ha igen, ez a hangposta sms volt, amit jó egy éve kivezetett a Té (én tavaly májusban kaptam utoljára), tehát nem csak nálad nem működik...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello, szerintem ez vonalas (T-Home vagy új nevén otthoni :robothappy:) szolgáltatás, nem a mobilos hívásértesítő. szelerzsi, van még ilyen sms a telódban, meg tudod nézni (vagy emlékszel rá), a T-Home hangposta küldte az 1/4901718-ról? ha igen, ez a hangposta sms volt, amit jó egy éve kivezetett a Té (én tavaly májusban kaptam utoljára), tehát nem csak nálad nem működik...

 

Köszi, hogy kijavítottál - úgy tűnik félreértettem a kérdést. :smileyhappy: Az a szolgáltatás valóban megszűnt, már csak a hangposta maradt, vagy régi nevén "Hangpostás".

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello, szerintem ez vonalas (T-Home vagy új nevén otthoni :robothappy:) szolgáltatás, nem a mobilos hívásértesítő. szelerzsi, van még ilyen sms a telódban, meg tudod nézni (vagy emlékszel rá), a T-Home hangposta küldte az 1/4901718-ról? ha igen, ez a hangposta sms volt, amit jó egy éve kivezetett a Té (én tavaly májusban kaptam utoljára), tehát nem csak nálad nem működik...

 

A vonalas hangpostára érkezett üzeneteket át lehetett irányítani egy mobil számra?  Ezt nem is tudtam. :) Egyébként most úgy van, ha a vezetékes telefonra üzenet érkezik, akkor a hangposta felhív. Ez április elseje óta van így, amikor cserélték a régi központot MSAN-ra. Én ezt a szolgáltatást kikapcsoltattam, mert zavart. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...