Ugrás a tartalomhoz
  • 2

PUK kód igénylése


kormosv15

Kérdés

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello, a gyerkőc Domino kártyájával én is megfutottam, kiegészítés az anonymus által linkelt Té honlapon találhatóakhoz:

  • a PUK lekérdezéshez leírják, hogy a Domino jelszót a Domino kártyádról a 1777-en tudod megadni
  • azt viszont nem láttam, hogy ez blokkolt kártyával (értelemszerűen) nem megy, így ha korábban nem adtál meg ilyet, az ügyfélszolgálaton (1430) nem tudnak segíteni
  • Té boltban viszont igen (van díja, amit levonnak az egyenlegedből vagy kifizetheted helyben)
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello Niti, ha aktuális még, akkor bekapcsolást követően a készülék kéri a PUK kódot, majd az új PIN kódot (utóbbit az elütés okozta hiba kiküszöbölése miatt kétszer), ennek pontos mikéntje típusonként eltér, de mindegyiken egyértelmű, mikor mit kell beütnöd. ha mégsem megy, akkor marad a GSM kód:** 05 * PUK * új PIN * új PIN #

viszont vigyázz, ahogyan Roli82 írta, ha 10x hibásan adod meg a PUK kódot, a kártyának annyi, csak kártyacsere segít...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello zoli62, az általad írt illető külföldön, kártya itthon helyzetre is lett volna megoldás. a Domino kártyáknál van ugyanis valami felhasználórögzítés nevezetű csoda, ha bemész egy Té boltba a nem általad vásárolt, de általad használt kártyával, kérheted, hogy rögzítsenek felhasználóként. ha ez megvan (talán 30 nap?, ami alatt az eredeti tulaj vétózhat egy hello, eltűnt vagy ellopták a kártyámat bejelentéssel), akkor a Té boltban már segítenek a PUK kérdésben. az átfutás miatt persze ezt csak akkor érdemes végigjátszani, ha fontos a telefonszám, ami így megmarad, vagy jócskán van rajta egyenleg, ami így szintén megmarad...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia teherwagon, megoldódott ez a nagyon nehéz probléma. :DAmi miatt kérdeztem, az volt, hogy a telefonomba visszatéve a sim kártyát nem kérte a puk kódot. A főképernyő jött be és kiírta a telefon, hogy lezárva puk kóddal. Akármit nyomtam, csak ez látszott. Másik telefonba áttettem a kártyát, ott működött az általad is leírt feloldás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Beállítások@zoli62

Ha a PIN kódot 3 alkalommal elrontottad, vagy az eredeti/módosított PIN kódot elfelejtetted, akkor a SIM kártyát a PUK1 kóddal oldhatod fel.Amennyiben a PUK kódot tízszer hibásan írod be, a kártya biztonsági okokból végleg letiltásra kerül.Ilyenkor kártyacserére van szükség.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amit említettem esetet, az Domino kártya volt, és más használta, mint a tualajdomos, de már az eredeti nelépő kódok sem voltak meg, az illető, aki ezek szerint többször elrontotta a PIN kód beírását pedig külföldön volt. Egyébként múltkor pont valamelyik fórumon volt ez téma. Pont egy hasonló eset, illető külföldön, kártya itthon. Lényeg, hogy állítólag aSIM kártya "emlékszik" arra, hány rossz kísérlet volt, akkor is, ha közben jelentős idő telt el. Legalábbis ott ez derült ki.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2015. 07. 07. at 11:58, kormosv15 írta:

Szép napot!

Domino feltöltőkártyásként szeretnék érdeklődni,hogy háromszori helytelen PIN megadása után lehetőségem lehet-e a PUK kódomat lekérdezni?
Előre is köszönöm!

Szia! Amennyiben e-mail címmel be tudsz lépni Telekom fiókodba, - melyhez korábban hozzáadtad Domino telefonszámodat-  az "Áttekintés" menüpontban, az adott előfizetés kiválasztása után a "Részletek"-re kattintva, majd az oldal alján találod meg a PUK kódot. Az eredeti plasztik kártyán is rajta van, melyből a SIM ki lett törve. További információt a https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/2612/honnan_tudhatom_meg_a_pin__es_puk_kodomat__ha_blokkoltam_a_sim_kartyamat__de_nem_talalom_a_kodot_tartalmazo_plasztik_kartyat_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=2&tudasbazis-rlCode=1847505e903 oldalon találsz. ^Andrea

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...