Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Samsung Galaxy Note 4 hálózati hiba


Pdori888

Kérdés

üdv. Szeretnék érdeklődni hogy Note4-re mikor várható egy újabb szoftver frissítés ugyanis amióta le lett frissítve 5.0.1-re azóta folyamatosan elmegy a térerő és vissza sem áll magától csak ha újraindítom. Voltam vele Samsung szervízbe mivel a t-mobilba azt mondták oda menjek mert ott hamarabb rátalálunk a megoldásra viszont ott azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni csak egy újabb szoftver frissítés segíthet.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

üdv. Szeretnék érdeklődni hogy Note4-re mikor várható egy újabb szoftver frissítés ugyanis amióta le lett frissítve 5.0.1-re azóta folyamatosan elmegy a térerő és vissza sem áll magától csak ha újraindítom. Voltam vele Samsung szervízbe mivel a t-mobilba azt mondták oda menjek mert ott hamarabb rátalálunk a megoldásra viszont ott azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni csak egy újabb szoftver frissítés segíthet.

 

Üdv!

 

Ezt pontosan azért nem lehet megmondani, mert több dologtól függ. Amennyire jól láttam az interneten az 5.1.1-es verziót külföldön is csak az elmúlt 1-2 napban adta, illetve tervezi kiadni a gyártó. Először ennek el kell jutnia a szolgáltatóhoz, ahol tesztelik majd az új szoftvert (és esetleg a hálózatukhoz "igazítják", ha szükséges), és ha mindent rendben találnak, akkor elérhetővé teszik a felhasználók számára. Ez azonban időbe telik, úgyhogy  türelem, előbb-utóbb megérkezik - bár  abszolút megértem, hogy az embernek nehéz türelmesnek lenni, ha ilyen zavaró problémák merülnek fel. Remélem, mielőbb sikeresen megoldja majd a gondot az új szoftver!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: Mon Jul 13 2015 08:31:32 GMT+0200, Pdori888 írta:

üdv. Szeretnék érdeklődni hogy Note4-re mikor várható egy újabb szoftver frissítés ugyanis amióta le lett frissítve 5.0.1-re azóta folyamatosan elmegy a térerő és vissza sem áll magától csak ha újraindítom. Voltam vele Samsung szervízbe mivel a t-mobilba azt mondták oda menjek mert ott hamarabb rátalálunk a megoldásra viszont ott azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni csak egy újabb szoftver frissítés segíthet.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...