Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SIM kártya leadása


Edit64

Kérdés

2015.07.14-én elküldtem az unokámat a TMobile boltba hogy adja le a felesleges sim kártyát.Nála volt a befizetett számla, a sim kártya, személyigazolvány.Én nevemre szól a számla de én mozgáskorlátozott vagyok ,így gondoltam hogy ő is eltudja intézni.

Hát nagyot tévedtem, mert azt mondták menjek én be, hiába mondta hogy beteg vagyok nem vették vissza.Ebben az a ronda dolog hogy ma már ki sem nyitott a bolt mert megszünt.

Próbáltam a 1430 telefon számon intézni, ott meg valami kódót kértek.Hiába mondtam hogy kb 3 éve vettük a telefont és szégyen vagy nem idős létemre elfelejtettem.

Kérdésem hogy hogy tudnám a felesleges sim kártyát megszüntetni???

Megjegyezni kivánpm hogy engem minden hova betegszállító vissz olyan beteg vagyok.

Kérlek segitsetek!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

2015.07.14-én elküldtem az unokámat a TMobile boltba hogy adja le a felesleges sim kártyát.Nála volt a befizetett számla, a sim kártya, személyigazolvány.Én nevemre szól a számla de én mozgáskorlátozott vagyok ,így gondoltam hogy ő is eltudja intézni.

Hát nagyot tévedtem, mert azt mondták menjek én be, hiába mondta hogy beteg vagyok nem vették vissza.Ebben az a ronda dolog hogy ma már ki sem nyitott a bolt mert megszünt.

Próbáltam a 1430 telefon számon intézni, ott meg valami kódót kértek.Hiába mondtam hogy kb 3 éve vettük a telefont és szégyen vagy nem idős létemre elfelejtettem.

Kérdésem hogy hogy tudnám a felesleges sim kártyát megszüntetni???

Megjegyezni kivánpm hogy engem minden hova betegszállító vissz olyan beteg vagyok.

Kérlek segitsetek!!!

Amennyiben jól értem, meg szeretnéd szüntetni az előfizetést? Ebben az esetben egy meghatalmazást kellene adnod valakinek két tanu aláírásával,  tényleg csak személyes tudod elintézni, mert mint írtad, a kártyaszintű kódot már elfelejtetted, így telefonon nem tudod  lebonyolítani, bár esetleg meg lehet próbálni az összes személyes adatod és a hívószám megadásával.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Szia , nem kell sem meghatalmazás, sem kód, ha e-mailt írsz. Fontos, hogy saját magad írd alá a levelet, amiben kéred a megszűntetést, unokád, vagy a család beszkenneli, és elküldi a honlapról: http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/ugyintezes/elerhetosegek/e-mail Külföldi ismerősöm is így tett, sokkal gyorsabb, mint bármi más. Nem kell utaznod. Ha pedig már 3 éve vetted, akkor valószínű h már hűség sincs rajta....jobbulást:-)
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...