Ugrás a tartalomhoz

Avatar


zoli62

Ajánlott posztok

Valami bug lehet csak, próbáltál több avatart is ? 

Nálad fel tűnt hogy ha meg nyitom az adatlapod semmilyen kép nem töltődik be.


Szerintem is valami bug lehet,  semmit nem módosítottam, áés próbáltam,egyelőre nem akarom a megszokottat lecserélni, bár a választható képek között  között ez az enyém  nincsen. Meglátjuk, mi lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Hm, a profilodra kattintva valóban nem jelenik meg, de itt a fórumon nálam igen. Érdekes. Miért nem állítod be újra ezt, hátha akkor újra stimmel mindenhol?

Ezt nem én állítottam be. Amikor tavaly novemberben  jó páran a régi nevünkkel átkerültünk erre az új fórumra, akkor "kaptam" ezt az avatart, meg is tetszett, de sehova nincs nekem elmentve.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, köszi a jelzést, megnéztem, valami bug lesz, mert a régi avataroknál vegyes a kép - van, akinél mindkét helyen megjelenik, van, akinél a profilon belül nem -, és mi sem állítottunk semmi ehhez kapcsolódót. Elnézést mindenkitől, akit érint, utánamegyek, jelentkezem.

 

Köszi, szép hétvégét:


István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, köszi a jelzést, megnéztem, valami bug lesz, mert a régi avataroknál vegyes a kép - van, akinél mindkét helyen megjelenik, van, akinél a profilon belül nem -, és mi sem állítottunk semmi ehhez kapcsolódót. Elnézést mindenkitől, akit érint, utánamegyek, jelentkezem.

 

Köszi, szép hétvégét:


István

Szia!

 

Megnyugodtam, hogy nem csak egyedi a hiba, és valóban, nem biztos, hogy csak   a régi avatorakat érinti. Itt egy legújabb példa erre: profil  Az is nagy segítség lenne, ha ezeket a rlgebbi avatarokat feltöltenétek a fórum albumába.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Na nálam az első kép nem jelenik meg de csak nála fura.

Pont ezért töltöttem most fel, hogy ha teljesen eltűnne a fórumról, akkor is megmaradjon, ha tetszik neki.

 Valóban ez, én most ehelyett mind a fórumban, mind a profilomban csak egy x-et látok. Ez általában a szerverhibára utal. Köszi, lementettem. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...