Ugrás a tartalomhoz

Beszélgessünk kötetlenül


anonymus

Ajánlott posztok

  • Válaszok 92
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

Nem is jöhetett volna jobbkor, mint a mostani fórummotorról történő diskurzus során. Vicces. :DAmúgy kimásoltam:

„Hazaértem! :D

Hm, elolvastam, túl sok konkrétum nem derült ki. Illetve de: bár kevésbé kézzelfogható, az is éppen elég sok információ a fórum működésének jövőjét illetően, hogy igyekeznek „mindent úgy megoldani, hogy minél kevésbé érintsen” minket. Szóval egyelőre jól hangzik. :)

A blogolásról még nem tudok nyilatkozni, nem tudom, milyen formában ölt majd testet, de ezt is kíváncsian várom. :) ”

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Most újra bemásoltam, és megint nem jelenik meg. Kíváncsi vagyok, mi vele a probléma, mert kb. annyit szerkesztettem rajta, hogy beleírtam, hogy hazaértem végre, meg egy-két szót átírtam. :D

Meg annyit írtam még legutóbb, ami aktuális most is, hogy nem is jöhetett volna jobbkor ez a nem jelenik meg téma, mint a mostani fórummotorról való diskurzus során. Vicces. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Az új telefon igazából tesómé lesz, én maradok a Note 4-nél, ami azért szintén nem régi. :D Neked milyen telefonod van?Amúgy úgyis csak az a lényeg, hogy a Te igényeid kiszolgálja a telefon, nem baj, ha nem mész az árral, amelynek a kiindulópontja a gyártók általi mesterséges igénykeltés. :) Remélem, mondhatom azt, hogy rám ez azért nem annyira vonatkozik, ugyanis nekem az okostelefon téma a hobbim és épp a munkám is. :)

A hangfalat meg pont nyáron kellett nélkülöznöm (majdnem másfél hónapot ült rajta a szerviz összesen), amikor leginkább ki tudtam volna használni, de a lényeg, hogy happy end lett. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

iPhone 4 16gb Telekom Ios5.1.1 közel 6 éves második gazdája vagyok kicsi életének nagy részét nálam töltötte eredeti gazdájánál alig fél évet volt. Amikor voltam vele hivatalos szervizben nézet a szervizes hogy csillag csavar ? Ez gyári ? Mondom igen huuuu ez ritka.

Pont arra tartom fogjuk rá hogy ki szolgálja a régi ios miatt vannak gondok. Addig jó amíg hobbid és a munkád ugyan az.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Szervizes témára reagálva, én mindegyik iPhoneomat szétszedtem már legalább egyszer, volt egy ismerősöm, aki csodálkozott, amikor mutattam neki a két csavart a készülék alján. Amúgy észre nem vette volna, hogy ott lehet szétkapni a telefont.

Ubuntu fón terén egyetértek @feketegabi-val, jobb szóval nem is lehetne kifejezni (rétegtelefon). Sok idő kell,hogy elterjedjen

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...