Ugrás a tartalomhoz
  • 6

Magenta 1


Roli82

Kérdés

 1.PNG

IPTV-vel kalkulált  árak!

Magenta 1 Piaci IPTV-vel.png

SAT TV-vel kalkulált árak!

Magenta 1 Piaci SAT-vel.png

A feltüntetett összegek NEM tartalmazzák a mobil csomagod havi díját az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.Mobil előfizetés esetén új, vagy meglévő,előfizetéses szabadon választható lakossági mobilinternet / mobil hang díjcsomag, vihető be a Magenta 1-be, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. 2017. március 24-től a Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont előfizetéses mobilszolgáltatás havi díjából a Telekom Kedvezményrendszernek megfelelően 25% havidíj-kedvezményt biztosítunk mindaddig, amíg a Magenta 1 igénybevételi feltételei teljesülnek. A kedvezmény csak a március 24-től elérhető, új típusú publikus, lakossági mobil előfizetésekre érvényes. Amennyiben a mobil folyószámlán több előfizetéses mobil előfizetéssel rendelkezel, úgy a 25% kedvezmény mindegyik új típusú publikus lakossági előfizetésre vonatkozik. 2017. március 24. után Mobil XL díjcsomag csak úgy vonható be Magenta 1 kedvezménycsomagba, ha rendelkezik az előfizető havi díjas adatopcióval.Dominó csomag nem vihető be a Magenta 1-be.Magenta1 kedvezménycsomagban 100% havidíj-kedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót,így a TV GO mobilalkalmazás használata nem csökkenti a Magenta 1 kedvezménybe bevont havi díjas mobil előfizetés, valamint az azzal azonos mobil folyószámlán lévő havi díjas előfizetések adatforgalmi keretéhez az akció 2016. Szeptember 1-jétől visszavonásig tart. Mindezek mellett, az adatsebességet maximalizáltuk, eszerint a maximális kínált le- és feltöltési sebesség 300/50 Mbit/s a Magenta 1 csomagban érintett folyószámlához kapcsolódó valamennyi SIM-kártyán. 2016. november 2. után kötött kedvezménycsomagban a Szuper Családi HD TV díjcsomag magában foglalja a TV GO szolgáltatást.Otthoni Internet 250 és Otthoni Internet 1000 díjcsomag választása esetén Moziklub szolgáltatást is tartalmaz.November 2.-tól új Családi mobilopció kerül bevezetésre, az opció havidíja a Magenta 1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező előfizetőknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft. A Családi mobil opció alapfeltétele, hogy minimum kettő, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetéssel kell rendelkezni,illetve a további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is közös havi számlán kell szerepelniük.Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet). A mobil hívószámoknak publikus lakossági hang alapú díjcsomagoknak kell lenniük. A kedvezményt üzleti előfizetésre, lezárt lakossági díjcsomagokra, flottás díjcsomagokra és otthoni hang szolgáltatásra nem vehető igénybe. Az új szolgáltatás hívószámonként 3.000 óra ingyenes mobil hang beszélgetést biztosít minden hónapban hálózaton belül, a csoport minden tagja számára, bármilyen időszakban. Augusztus 11.-től.-tól az Otthoni internet 100, 250 és 1000 díjcsomag esetén SAT TV Szuper Családi HD díjcsomag bevonása a kedvezménycsomagba nem lehetséges. A speciális árak nem mindenhol érhetőek el, erről bővebb felvilágosítást a személyes ügyfélszolgálat,vagy 1414 tud adni..2017. január 20-tól visszavonásig tartó akció keretében, új tv- vagy otthoni internet vagy otthoni telefon-előfizetés 2 éves határozott idejű szerződéssel történő megrendelése esetén – amennyiben az előfizető az új szerződéskötéssel három különböző otthoni szolgáltatás (tv, otthoni internet, otthoni telefon) egyidejű előfizetőjévé válik – , a szolgáltató az újonnan megrendelt szolgáltatás létesítését követő 3 hónapban 100% havidíj-kedvezményt biztosít az új szolgáltatás havi díjából.Az első 3 hónapban a 100%-os havidíj-kedvezményen túlmenően további kedvezmény (pl. Telekom kedvezmény, Magenta 1 havidíj-kedvezmény) nem érvényesíthető. Amennyiben a Magenta 1 kedvezményben részes, 2017. október 1-- jét megelőzően megrendelt NetMánia S, M, L, XL, XXL,NetMánia 1000 internet díjcsomagról 2017. augusztus 11. után Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100,Otthoni Interrnet 250, Otthoni Internet 1000 díjcsomagra történik váltás, úgy a Magenta 1 kedvezménye re is új szerződéskötés szükséges, annak 2017.augusztus 11.-e után, az Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100, Otthoni Internet 250, Otthoni Internet 1000 internet csomaggal történő igénybevétele esetére irányadó feltételei szerint.

Részletesebb ár lista ezen a linken érhető el!
Esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Magenta 1 gyakran ismételt kérdéseket és válaszokat itt találod!
Magenta 1 akciós készülék árlista meghatározott díjcsomagokhoz

Frissítve:  2017.08.14

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Frissítés, szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 264
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Ma elindíttattam az átírást + csomagváltást a 1412-őn. Remélem zökkenőmentesen fog menni az ügy, az otthoni előfizetést a nevemre írják, a mobilcsomagomat átváltják Mozaik XS-ről Move M ATK-ra és bevonják a Magenta alá. Ügyfélszolgálatos hölgy azt mondta 12.250Ft lesz a havidíjam, szóval több mint egy ezressel kevesebb mint most külön, ráadásul mobil oldalon egy jobb csomagba kerülök.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Lassan kiakadok...

Múlt hét szerdán hívtam őket a csomagváltás miatt. (ahogyan az előző kommentben is olvasható) Direkt rákérdeztem akkor, hogy az otthoni átírása során az e-mail címek megmaradnak-e? A válasz "igen megmaradnak" volt. Akkor azt mondták az átfutási idő egy nap lesz.

Mivel máig nem történt semmi, felhívtam őket, hogy mi újság. Utánanéztek és nem látják a rendszerben, hogy én bármiféle átírást, csomagváltást, akármit kértem volna...

Ok, akkor kezdjük újra, de azért biztos ami biztos rákérdeztem, hogy mi lesz az e-mail címekkel, ugye maradnak. Ügyfeles utánanézett, azt mondja azt nem lehet megoldani, mert átírásnál mindenképpen törlődnek. Hogy az előző alkalommal miért mást mondtak azt nem tudja. De ha ez nem felel meg nekem, akkor írassam át a mobil előfizetésemet (990Ft. helyett 4.500Ft.)Tudja valaki hogy melyik ügyfelesnek volt igaza? És miért ilyen nehéz elintézni valamit? (utóbbi csak költői kérdés volt)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom mikor lesz Magenta csomagom...

Még mindig ott tartunk, hogy elkezdték a szerződés átírását, de "a rendszerben még nem frissültek az adatok" legyek türelemmel. Csak annyi a változás, hogy az e-mail címem nem elérhető napok óta, amit csak akkor tudnak visszaadni ha végbement az átírási folyamat. Szerződést már kaptam róla, abban az áll, hogy a szolgáltatás megkezdésének határideje: 2015.08.22. Mondjuk (e-mail-en kívül) szolgáltatás van, csak még mindig a régi néven fut. Az ígért 1-2 napból nem tudom mennyi lesz a végére...

Tényleg ennyire bonyolult dolog ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

*anonymus írta:

Dehogy ennyire bonyolult max 1-2 alatt minden adtatnak át kéne fordulnia és frissülnie. De a Telekom rendszereiben vannak fekete lukak amibe olykor bele esik egy előfizető ilyenkor van az hogy nem frissül nem megy át nem lehet módosítani szerencsétlen ügyfélszolis akit fel hívsz vagy akihez be mész. Szó szerint semmit nem tud tenni csak jelzi hogy ez történt. Szóval tudom nem vigasz de türelem.*

De meddig kellene várnom? Vagy mit tehetek?

Két ügyintéző is biztosított arról, hogy ez nem lesz több 1-2 napnál, miután említettem, hogy az előfizetés alatt lévő e-mail címem napi használatban van (bank, biztosító, fórum regisztrációk, személyes levelezés, stb) és fontos volna, hogy ne legyen hosszabb kiesés.

Erre itt van 27-e és még mindig semmi... Hétfőn azt mondták, hogy sajnálják, a hét végéig biztosan jó lesz. Már csütörtök van.Ráadásul a szerződésben is az áll, hogy legkésőbb 22-ig megkezdik a szolgáltatást.

(most tapasztalom meg a saját káromon, hogy miért nem ajánlott szolgáltatós e-mail-t használni)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

MT ügyfelazonosítóm: *********, Érdeklődnék hogy 2017.04.30.án jár le a kétéves húségidőm és szeretnék érdeklődni részletesen a Magenta 1.csomag után hogy érdemes lenne-e változtatnom a jelenlegi csomagról?Jelenlegi csomagom 6720ft +a két mobil telefon kb:6-7000ft körül vannak. Mobillal együtt mennyit kellene fizetnem a MAGENTA1 csomagért? köszönöm előre is értesítésüket! Mezeiné

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Domino kártyás mobiltelefon-előfizetésem van. Szeretnék Magenta1-re előfizetni, de szeretném a jelenlegi telefonszámomat megtartani. Lehetséges-e az, hogy a Magenta1-szerződés megkötésekor automatikusan váltok számlás előfizetésre vagy ezt még előtte meg kell lépnem? (Vagy esetleg egészen más?)

Köszönöm előre is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az a jó ebben a magentában hogy látszik a fejlettség "olcsósága". Igaz hogy a korlátlan telefonálás - ami pár évvel ezelőtt jött elő - szintúgy egy ilyen "nagy" lépés volt (ismerősöm hálás is érte, hiszen ~20+ ezer forint volt annak idején a telefonszámlája... most meg fix.). Ha jobban megnézzük a Magenta ugyanaz mint a csomagopció csak mobil is van benne.

Azt nem tudom hogy a korlátlan mobilnetért is kell-e majd megvárni az 5G-t vagy sem. (mondjuk van már rá példa a piacon), de az is nagy előre lépés lenne, mégha X GB után megfelelően de kicsi sávszélességre kapcsolna a mobilnet is. (mondjuk 1-2,5 Mbit környékén valahol).

Az biztos hogy globális lefedettség mellett és ilyesfajta "olcsóbbítások" következtével csak több előfizetőt szerez a T. Mert azért lássuk be, amit egyébként árul csomagban (TV+internet+telefon) együtt is *****i drága piaci szinten sőt a sávszélesség is "elavult" jelenleg, Ezért sem csodálkozok hogy újonnan kiépített városban/faluban mindössze csekély %-os a bekötési arány.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Tavaly húzták az optikai kábelt be!A weboldalon is a cím megadása után ki tudom a 120mb-osat választani!Sajnos felénk(Nagykáta)még a 95-ben született hálózat van így nálam a 12mb-os ADSL a max!Na ehhez mérten a 120mb álom lenne!Elvileg :-D 

@Beleczki Tibor, Marcell

A vezetékes telefon problémát jelezted már a 1412 a 4/3 menüpontban?

Miért nem kaptad meg a Next S Aranytárskártyát? Ügyfélszolgálat mit mondott? Kicsit bővebben. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A vezetekes telefonom nem mukodik, a Next S aranytarskatyamat nem kaptam meg Magenta 1 dijcsomagban vagyok.

@Beleczki Tibor, Marcell

A vezetékes telefon problémát jelezted már a 1412 a 4/3 menüpontban?

Miért nem kaptad meg a Next S Aranytárskártyát? Ügyfélszolgálat mit mondott? Kicsit bővebben. :)

Most mar megoldodott a vezetekes telefon problema, de a Next S aranytarskartyat meg mindig nem kaptam meg !

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mivel a korábbi hozzászólások nem kerültek visszatöltésre ezért itt van újra az árak.

Normál:

Magenta 1 NetMánia 10Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 20Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 30Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.500 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 10.000 Ft + választott mobil csomag

Speciális:

Magenta1 NetMánia 10Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft+ választott mobil csomag
Magenta1 NetMánia 20Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft + választott mobil csomag
Magenta1 NetMánia 30Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 7.450 Ft + választott mobil csomag
Magenta1 NetMánia 120Mbit/s  + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 7.950 Ft + választott mobil csomag

Mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

 

Mitől normál és mitől speciális?
Ha akarok TV készüléket is, akkor a telefon készüléket is meg kell venni vagy azt nem muszáj az akcióban?

Ha hűségem (még 1,5 év) van már a Next S-re attól még beléphetek? Mobil az asszony nevén, SAT TV az enyémen (Itt nincs hűség) ezt össze lehet hozni vagy egy előfizető kell?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: djapor96
Kérdés pontosítása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mivel a korábbi hozzászólások nem kerültek visszatöltésre ezért itt van újra az árak.

Normál:

Magenta 1 NetMánia 10Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 20Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.000 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 30Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 9.500 Ft + választott mobil csomag
Magenta 1 NetMánia 120Mbit/s + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 10.000 Ft + választott mobil csomag

Speciális:

Magenta1 NetMánia 10Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft+ választott mobil csomag
Magenta1 NetMánia 20Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 6.950 Ft + választott mobil csomag
Magenta1 NetMánia 30Mbit/s  + Családi+HD + Hoppá Plusz = 7.450 Ft + választott mobil csomag
Magenta1 NetMánia 120Mbit/s  + Családi+HD + MoziKlub + Hoppá Plusz = 7.950 Ft + választott mobil csomag

Mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

 

De akkor ez hol buli? A honlapon azt írja 30Mbit/s net+ NEXT S+ vezetékes teló+IPTV + Go...stb= 14900Ft....

Ha a 9500Ft+7990Ft=17490.... és nem 14900FT.... Ez barátok között is 3000Ft.... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Még decemberben rendeltem meg a magenta 1 -et,minden megvolt ahoz ,szerződés időpont,amikor jöttek bekötni elutasítottak mert a lakcím kártyám nem ide szolt ahol lakom,ezért nem kötötték be,pedig a szerződésben benne volt,és a számlák is ide jönnek.most meg jött tőlük egy levél hogy én nem engedtem bekötni,

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

2015 augusztusában a vezetékes telefon, a TV, valamint fiam mobil előfizetését (ez utóbbihoz kifejezetten a Magenta 1 könnyebb használatához vásároltunk készüléket) Magenta 1-re váltottam.
Sajnos későn (októberben) derült ki, hogy műszaki okok miatt a szolgáltatás nem üzemelhet.
Azóta többször személyesen, telefonon és írásban is panaszt tettem, hogy ha a  Magenta 1 nem működik, a mobilkészülékre sem tartok igényt.
Nem tudom, hogy miért kellene tovább fizetnem egy olyan telefonkészülék részleteit, amelyet nem tudok használni arra a szolgáltatásra, melyet a Telekom könnyelműen megígért nekem, de nem tudták biztosítani.
Véleményem szerint a hibát nem én követtem el, amikor szerződést kötöttem egy olyan szolgáltatásra, amelyről később kiderült, hogy műszaki okok miatt nem valósulhatott meg.
Kérem, szíveskedjenek megkeresésemet olyan szintre eljuttatni, ahol megértik és kezelik panaszomat, mivel úgy vélem, hogy "a telefont megvettem így az már az enyém" nem elégséges indok egy ilyen drága mobiltelefon, és a hozzá megrendelt szolgáltatás nem működése esetében.

 

Köszönöm.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Telekom !
Panaszt szeretnék be jelenteni önöknek.
2016.2.5 én délelőtt jelentetem be hibát,azzal az ügyel hogy, set top box  meghibásodot a készülék
Felhivtam telefonon 1412, fel vették a hibát és továbbitották a müszakis kolégáknak, azt közölték velem hogy 72 órán belül ki fogják cserélni a set top box beltérit
Ma hétfőn van 8 a,, de nem történt semi, ma felhivtam 1412, azt közölték velem hogy kaptam sms és hivtak,Személyes fel keresés volt és nem voltunk otthon zárt ajtó volt)
Sajnos nem ez történ nem hivtak nem kaptam sms,és nem történt meg a személyes fel keresés,,nem tudom miért történt ez velem.
Nem lett volna szabad ilyet állitani, én tudom bizonyitani tanuk vannak hogy nem történ személyes fel keresés nem történt semmi
Kérem önöket vizsgálják ki az ügyet,és mivel három napról volt szó,az 72 óra de az több mint 72 óra.  ,, legyenek szivesek állapítják meg kötbért számla jóváirást  ezt a szabályzat is ki mondja.

Tisztelettel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.

3 db flotta előfizetésem van a V****fone-nál, melynek díja kb 15e ft.

A T-Home-nál van 3 szolgáltatásom IPTV családi, Netmánia M, Alap díjcsomagos vezetékes telefon. kb 9e ft értékben.

Ez összesen kb 24e ft.

Magentásítva, ha a mobilokat is áthoznám szerintetek olcsóbban ki tudnám hozni? Fontos lenne az egymás közötti ingyen beszéd. Most fog lejárni a hűségem és váltani szeretnék, hogy olcsóbb legyen és nem nagyon értem ezt a magentásítást.

Köszi a válaszokat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Vaja Attila
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...