Ugrás a tartalomhoz
  • 6

Magenta 1


Roli82

Kérdés

 1.PNG

IPTV-vel kalkulált  árak!

Magenta 1 Piaci IPTV-vel.png

SAT TV-vel kalkulált árak!

Magenta 1 Piaci SAT-vel.png

A feltüntetett összegek NEM tartalmazzák a mobil csomagod havi díját az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.Mobil előfizetés esetén új, vagy meglévő,előfizetéses szabadon választható lakossági mobilinternet / mobil hang díjcsomag, vihető be a Magenta 1-be, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. 2017. március 24-től a Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont előfizetéses mobilszolgáltatás havi díjából a Telekom Kedvezményrendszernek megfelelően 25% havidíj-kedvezményt biztosítunk mindaddig, amíg a Magenta 1 igénybevételi feltételei teljesülnek. A kedvezmény csak a március 24-től elérhető, új típusú publikus, lakossági mobil előfizetésekre érvényes. Amennyiben a mobil folyószámlán több előfizetéses mobil előfizetéssel rendelkezel, úgy a 25% kedvezmény mindegyik új típusú publikus lakossági előfizetésre vonatkozik. 2017. március 24. után Mobil XL díjcsomag csak úgy vonható be Magenta 1 kedvezménycsomagba, ha rendelkezik az előfizető havi díjas adatopcióval.Dominó csomag nem vihető be a Magenta 1-be.Magenta1 kedvezménycsomagban 100% havidíj-kedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót,így a TV GO mobilalkalmazás használata nem csökkenti a Magenta 1 kedvezménybe bevont havi díjas mobil előfizetés, valamint az azzal azonos mobil folyószámlán lévő havi díjas előfizetések adatforgalmi keretéhez az akció 2016. Szeptember 1-jétől visszavonásig tart. Mindezek mellett, az adatsebességet maximalizáltuk, eszerint a maximális kínált le- és feltöltési sebesség 300/50 Mbit/s a Magenta 1 csomagban érintett folyószámlához kapcsolódó valamennyi SIM-kártyán. 2016. november 2. után kötött kedvezménycsomagban a Szuper Családi HD TV díjcsomag magában foglalja a TV GO szolgáltatást.Otthoni Internet 250 és Otthoni Internet 1000 díjcsomag választása esetén Moziklub szolgáltatást is tartalmaz.November 2.-tól új Családi mobilopció kerül bevezetésre, az opció havidíja a Magenta 1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező előfizetőknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft. A Családi mobil opció alapfeltétele, hogy minimum kettő, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetéssel kell rendelkezni,illetve a további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is közös havi számlán kell szerepelniük.Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet). A mobil hívószámoknak publikus lakossági hang alapú díjcsomagoknak kell lenniük. A kedvezményt üzleti előfizetésre, lezárt lakossági díjcsomagokra, flottás díjcsomagokra és otthoni hang szolgáltatásra nem vehető igénybe. Az új szolgáltatás hívószámonként 3.000 óra ingyenes mobil hang beszélgetést biztosít minden hónapban hálózaton belül, a csoport minden tagja számára, bármilyen időszakban. Augusztus 11.-től.-tól az Otthoni internet 100, 250 és 1000 díjcsomag esetén SAT TV Szuper Családi HD díjcsomag bevonása a kedvezménycsomagba nem lehetséges. A speciális árak nem mindenhol érhetőek el, erről bővebb felvilágosítást a személyes ügyfélszolgálat,vagy 1414 tud adni..2017. január 20-tól visszavonásig tartó akció keretében, új tv- vagy otthoni internet vagy otthoni telefon-előfizetés 2 éves határozott idejű szerződéssel történő megrendelése esetén – amennyiben az előfizető az új szerződéskötéssel három különböző otthoni szolgáltatás (tv, otthoni internet, otthoni telefon) egyidejű előfizetőjévé válik – , a szolgáltató az újonnan megrendelt szolgáltatás létesítését követő 3 hónapban 100% havidíj-kedvezményt biztosít az új szolgáltatás havi díjából.Az első 3 hónapban a 100%-os havidíj-kedvezményen túlmenően további kedvezmény (pl. Telekom kedvezmény, Magenta 1 havidíj-kedvezmény) nem érvényesíthető. Amennyiben a Magenta 1 kedvezményben részes, 2017. október 1-- jét megelőzően megrendelt NetMánia S, M, L, XL, XXL,NetMánia 1000 internet díjcsomagról 2017. augusztus 11. után Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100,Otthoni Interrnet 250, Otthoni Internet 1000 díjcsomagra történik váltás, úgy a Magenta 1 kedvezménye re is új szerződéskötés szükséges, annak 2017.augusztus 11.-e után, az Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100, Otthoni Internet 250, Otthoni Internet 1000 internet csomaggal történő igénybevétele esetére irányadó feltételei szerint.

Részletesebb ár lista ezen a linken érhető el!
Esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Magenta 1 gyakran ismételt kérdéseket és válaszokat itt találod!
Magenta 1 akciós készülék árlista meghatározott díjcsomagokhoz

Frissítve:  2017.08.14

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Frissítés, szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 264
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3

Zöld színű szolgáltató nem igazán konkurencia a Telekomnak, nem valószínű hogy megadnák a Magenta 1 speciálist!

Szerződésben szereplő árakat sokan nem tudják, hogyan kell értelmezni, elfelejtik hogy az alap szolgáltatásokból le kell vonni szolgáltatásonként -25%-ot ha 3 szolgáltatás van, ha kettő akkor -20%-ot. :)

Várd meg a számlát.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Helló!

Magenta 1 csomag megrendelésekor vehető igénybe az egyszeri extra 50.000 Ft kedvezmény, utólag otthoni szolgáltatáshoz nem vehető igénybe az 50.000 egyszeri extra kedvezmény hiszen már rendelkezel mind 3 otthoni szolgáltatással, mobilhoz viszont igen de csak úgy, ha új előfizetéssel veszed az az új hívószámmal és azt is beviszed a Magenta 1-be, vagy legalább 3 hónapos dominó szám átváltása előfizetésre.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Szia!

Igen változtak itt megtalálod, a korábbiak Május 1.-től lezárásra kerülnek!

Next S ATK  2 csoportba tartozik, ezekre lehet átváltatni elvileg kötbérmentesen

Mobil S + Net 4GB

Mobil S + Net 10GB

Mobil S + Net 30 GB

Mobil M + Net 4 GB

Mobil M + Net 10 GB

Mobil M + Net 30 GB

Mobil L + Net 400MB

Mobil L + Net 1 GB

Mobil L + Net 4 GB

Mobil L + Net 10 GB

Mobil L + Net 30GB

Mobil XL + Net 0 MB

Mobil XL + Net 400 MB

Mobil XL + Net 1GB

Mobil XL + Net 4GB

Mobil XL + Net 10 GB

Mobile XL + 30 GB

Illetve járhat még 25% kedvezmény is.

Bonyolult még én is csak pislogok, hogy mi és hogy van most. :D

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
35 perce, nagy04 írta:

Köszi, amikor mi kötöttük (tavaly június legvége) akkor nem szóltak hogy lenne ilyen (bár nem tudom, hogy akkor már elérhető volt -e), így nem is vettük igénybe. Ha megcsinálták a weboldalt majd megnézem, hogy milyen irányba változtak az árak, érdemes volna -e váltani valami másra.

Hello @nagy04, szerintem nagyjából egy éve így lehet már (tehát június vége beleesett), de csak új és csak bizonyos előfizetésekre meg csak bizonyos márkájú telókra (meg otthoni eszközökre, laptopra, tévére) adják. tehát ha nem szóltak, akkor valamelyik feltétel nagyon nem stimmelt (nem új előfizetést vettetek, vagy olyan csomagot kértetek, ami nem játszik), mert a magentát nagyon nyomja a Té, nem tudtad volna megúszni, hogy ne ajánlják :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Sziasztok, 

Lenne egy kérdésem, mert már magam sem tudom eldönteni, hogy most, hogy is van... :) Tavaly is hasonló helyzetben voltunk, amikor 5 ügyintéző után kellett egy 6. ügyintéző aki tudta mi is a probléma, és meg is oldotta. 

Szóval, jelenleg Megenta 1 csomagban vagyunk, talán a kezdetek óta, anno egy hölgy ajánlotta fel és mivel édesapám társkártyás előfizetéssel rendelkezett, így bevonta és létrejött a Magenta 1 csomag és minden feltétel teljesült. Most szeretnénk anyukámnak is egy előfizetést nyilván apukám nevén lenne, gondoltuk mivel még nem használtuk ki az 50 ezer Ft kedvezményt, hátha most lehetne?! Chat ablak felugrott majd egy hölgynek leírtam, hogy egy másik új előfizetést ha rendelnék mellé, akkor élne-e az ajánlat? Majd válasz: nem. Gondoltam magamban, hogy azért még egyszer erre rákérdezek, mert rosszak a tapasztalatim, majd a következő hölgy már azt mondta lehet új mobil előfizetést bevonni a Magenta csomaghoz, és akkor élne is az 50 ezer Ft, ha azt anno nem használtuk fel. Oké, most már 1:1. Felhívtam a 1412 telefonszámot, majd a hölgy azt mondta, nem lehet megoldani. 2:1. Majd ma chat-en ismét rákérdeztem, válasz: lehet... :D 2:2. Telefonáltam ismét, majd telefonban azt mondta az Úr, hogy lehet, de 3800 Ft-os csomaggal. 3:2... Majd ismét chat-en rákérdeztem csak azért is! :D És végül nem lehet! :D Végül az eredmény: 3:3 

Most ez hogy is van, mert én így már totál megkeveredtem. :) 

* A Sony, Samsung, Huawei és Honor okostelefonokra szóló kedvezményes ajánlatunk 2016. november 2-től visszavonásig, de legfeljebb a készlet erejéig érvényes, új Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont új mobil előfizetés és megadott díjcsomagok (Move M, Move M Aranytárskártya, Next S, Next S Aranytárskártya, Next M, Next M Aranytárskártya, Next XL) választása esetén vagy meglevő Magenta 1 kedvezménycsomag mellé vásárolt új mobil előfizetés (az előbb felsorolt díjcsomagok valamelyikének választása) esetén. Egy előfizető nevére, illetve egy Magenta 1 előfizetéshez a kedvezmény csak egyszer vehető igénybe. A kedvezmény az aktuális készülék árlistában feltüntetett árból értendő. 

Részletek itt!

Ezt ki hogy értelmezi? Mert én úgy, hogy lehet... De aztán lehet hogy szövegértés 1-es! :D 

Köszönöm előre is nektek! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Felsorolt márkák közül összes készülékre lehet érvényesíteni a kedvezményt.   Ajánlatban inkább kiemelt modellek vannak amik népszerűek vagy el kell adni vagy a T külön reklámozza őket meg hasonló okok miatt. 

 

Ui Illetve Tv, PS4 és egyébb dolgokra is fel lehet használni. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
1 órája, Roli82 írta:

Szia!

Nem muszáj NetMánia M-ről módosítani az maradhat ha neked megfelel az a sebesség.

Amit módosítani kell az az IPTV Családi + HD-t Szuper IPTV Családi HD-ra.

Jobb üzletben intézni.

A Magenta 1 oldalon a kalkulátor jó árakat mutat!

Arra nem árt majd rá kérdezni, hogy Magenta 1 Speciális adható -e a címedre mert akkor kedvezőbben alakulnak a vezetékes szolgáltatások havi díjai. :)

Köszi a gyors választ!

Magenta 1 Speciális mit takar pontosan, próbáltam rákeresni, de nem találtam semmit róla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalup Krisztián
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2017. 04. 01. at 16:35, Kalup Krisztián írta:

azt írják, hogy meglévő előfizetés mellé is lehet élni az 50 000 Ft kedvezménnyel, Netmánia M-ről L-re kell módosítanom és akkor már rendelhetem is a két készülék valamelyikét? Ezek alapján ha lehetséges számomra a kedvezmény igénybevétele akkor azt csak üzletben vagy telefonon tudom megtenni?

Hello @Kalup Krisztián, az 50 ezres kedvezmény csak új előfizetés vásárlásakor él, a meglévő előfizetés a Magentára vonatkozik (az lehet új csomag vagy meglévő egyaránt):

"5) A Sony, Samsung, Huawei és Honor okostelefonokra szóló kedvezményes ajánlatunk 2016. november 2-től visszavonásig, de legfeljebb a készlet erejéig érvényes, új Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont új mobil előfizetés és megadott díjcsomagok (Move M, Move M Aranytárskártya, Next S, Next S Aranytárskártya, Next M, Next M Aranytárskártya, Next XL) választása esetén vagy meglevő Magenta 1 kedvezménycsomag mellé vásárolt új mobil előfizetés (az előbb felsorolt díjcsomagok valamelyikének választása) esetén. Egy előfizető nevére, illetve egy Magenta 1 előfizetéshez a kedvezmény csak egyszer vehető igénybe. A kedvezmény az aktuális készülék árlistában feltüntetett árból értendő."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@bargergo

Mind a három telefonnak ugyan az a száma, tehát hívás esetén mindegyik kicsörög? Mert ha igen, akkor megoldható továbbra is a három készülék.

A vezetékezést megoldja a Telekom.

Áramszünet nem tudom, hogy milyen gyakran van nálatok, de arra megoldás egy szünetmentes. Ha pedig akkora az árom szünet, akkor az analóg is el fog menni, mert a legelső adandó alkalommal az is ip alapúra van már konvertálva, ha pedig napokig tartó kataklizma miatt nincs áram, akkor előbbutóbb az analóg feszültségét biztosító aggregátorok is beadják a kulcsot egyszer, de akkor már gondolom nem az analóg telefonálás lesz a legnagyobb probléma.

Előnye is lehet hosszú távon, talán az hogy egyszer olcsóbbá, akár inhyenessé is válhat a voip szolgáltatás, esetleg mobilizálódik a dolog és nem egy eszközhöz köthető lesz. De ezek csak olyan "jó lenne ha így lenne" vágyálmok csak, sokára valósulhat meg, ha megvalósul.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@bargergo

Akkor ez lehet "jogilag" így van, de technikailag bőven megoldható. Nálunk például vezeték nélküli deckek vannak, aniből van kettő, de a bázisállomás akár tizet is ki tudna szolgálni, szerintem ugyan ez lehetséges egy kis házi telefonközpontal is, sima elosztás tekintetében már nem tudom mennyire bírná a HGW feszültséggel kiszolgálni a 3 telefont.

Ahol most be jön vonal, azt a kábelt átdugják a HGW-be, a HGW phone portjáról meg vissza a telefonokba, ahogy most is ki lehet építve, szóval nagy kábelezési tortúrára nincs szükség ez esetben. 

Mikor mi váltottunk, akkor én raktam át a káeleket, de mikor kihozták az új HGW-t (internet csomag váltás is volt) akkor a kiérkező simán össza rakta volna ahogy kell.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Sziasztok ismét! :D

Eljutottunk vasárnap oda, hogy na végre rendelünk, és kihasználjuk az 50 ezer Ft-os kedvezményt. :D Előtte persze köröket futottam, nem lehetett telefonon rendelést leadni, majd facebook-on is írtam és azt mondták a rendszer már oké hívhatom őket... :D Vasárnap hívom őket, kérdeztem, most már lehet a kedvezményt érvényesíteni egy új előfizetéssel? :D Mondta a hölgy, hogy igen. Végig is vitte a rendelést persze fél óra volt, mert a rendszer még lassú... az 50 ezer Ft kedvezmény él... A héten kedden csörög a telefon, ne vegyük át a telefont mert rossz a szerződés nem vonták le a kedvezményt... :D Küldjük vissza a futárral... Oké ma már épp viszi vissza a GLS. Reggel nézem a Magenta oldalát a kedvezmény mértéke 50 ezer helyett 25 ezer... :D Telefon kifutó termék nincs készleten... (még egy tuti van amit épp vissza küldtünk xD )

Most ott tartunk, hogy igazából mi vasárnap a kedvezményünket felhasználtuk, de közben még sem mert rossz a rendszer... és telefon sincs már... és akkora kedvezmény sem... 

A panaszlevelemet megírtam, azt tanácsolta telefonban egy Úr, ez persze akár 30 nap is lehet, ha Ök a hibásak akkor korrigálják nekünk, de akkor sem lesz már gondolom olyan telefon amit szerettünk volna J5, szóval ha korrigálnak sem jutunk előrébb... :S A cél egy olcsó telefon lett volna ami jó is és nem kell ráfizetni szinte, és havi részlete sincs. Gondolom ha kiderül ők hibáztak, nem fognak nekünk telefont szerezni, ha már nincs raktáron... 

Szerintetek ettől függetlenül ha szombaton bemennénk egy Telekom üzletbe, mert csak akkor járunk arra, akkor megtudják oldani, vagy mindenféle képen várjuk meg a panasz válaszát, mert ők az üzletből úgy sem tudnak semmit felülírni? Persze a 30 nap alatt ha lenne is elvétve telefon, az is elfogy... :D

Én ezen már csak mosolyogni tudok, de közben nagyon csalódott vagyok. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Atizs

Szia!

Mivel a net+tv+telefon nem ugyanazon a néven van mint a mobil előfizetés, gondolom egy névre kellene őket hozni.

Igen egy névre kell hozni.

Ami érdekelne, hogy nálunk nem tudják a 30-as netet biztosítani, tehát hiába van a magenta leírásában, nálunk ez nem működne.

NetMánia S vagy M is igénybe lehet venni.

NetMánia M + Családi+HD+ Hoppá Plusz = 9000 Ft + Választott mobil csomag

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

*atti81 írta:

Egész jó árat sikerült összehozni, ez tény. Viszont sajnos az ügyintézés megint nem megy zökkenőmentesen. Megrendeltem a szolgáltatást 2 év hűségidő vállalásával. Az ügyintéző azt mondta, hogy a mobil díjcsomagom rögtön át lesz állítva, a többi szolgáltatás 2 napon belül lesz módosítva. Eltelt a 2 nap, és nem történt semmi.*Szia!

Kérdezz rá, lehet hibára futott. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Atizs írta:Akkor a választott mobil csomag lehet akár teszem azt egy Move M aranytárskártya? Nem kötelező a Next?Mi van abban az esetben, ha nekem még márciusig hűségem van (előfizetés+díjcsomag) a Mozaik XS csomagra? Mert ha így van az végülis megérné, 9000Ft+3990Ft a MoveM. 500Ft-tal kevesebb havidíjam lenne és 200MB helyett 500-as mobilnet. (tetszene a Next korlátlan hálózaton belüli csomagja, de nem biztos, hogy kihasználnám.

Igen lehet Move M Aranytárskártya is lényeg, hogy a választott mobil csomagnak benne foglalt adatforgalmat is kell tartalmaznia tehát legyen benne alap járaton mobilnet, nem kötelező a Next. :)A Magenta1 kedvezménycsomagban elsődlegesként megjelölt mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Magenta 1 alap árak

NetMánia S (10M) + Hoppá Plusz + Családi+HD = 9.000 Ft + a választott mobilcsomagNetMánia M (20M) + Hoppá Plusz + Családi+HD = 9.000 Ft + a választott mobilcsomagNetMánia L (30M) + Hoppá Plusz + Családi+HD = 9.500 Ft + a választott mobilcsomagNetMánia XXL (120M) + Hoppá Plusz + Családi+HD + MoziKlub = 10.000 Ft + a választott mobilcsomag

Az alap árak nem tartalmazzák a box bérleti díját és felvételi opciót.A Magenta1 kedvezménycsomagban elsődlegesként megjelölt mobil előfizetéshez 100% havidíjkedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót, így a TV GO elérése nem fogyasztja a csomaghoz tartozó, benne foglalt adatmennyiséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...