Ugrás a tartalomhoz
  • 6

Magenta 1


Roli82

Kérdés

 1.PNG

IPTV-vel kalkulált  árak!

Magenta 1 Piaci IPTV-vel.png

SAT TV-vel kalkulált árak!

Magenta 1 Piaci SAT-vel.png

A feltüntetett összegek NEM tartalmazzák a mobil csomagod havi díját az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.Mobil előfizetés esetén új, vagy meglévő,előfizetéses szabadon választható lakossági mobilinternet / mobil hang díjcsomag, vihető be a Magenta 1-be, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. 2017. március 24-től a Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont előfizetéses mobilszolgáltatás havi díjából a Telekom Kedvezményrendszernek megfelelően 25% havidíj-kedvezményt biztosítunk mindaddig, amíg a Magenta 1 igénybevételi feltételei teljesülnek. A kedvezmény csak a március 24-től elérhető, új típusú publikus, lakossági mobil előfizetésekre érvényes. Amennyiben a mobil folyószámlán több előfizetéses mobil előfizetéssel rendelkezel, úgy a 25% kedvezmény mindegyik új típusú publikus lakossági előfizetésre vonatkozik. 2017. március 24. után Mobil XL díjcsomag csak úgy vonható be Magenta 1 kedvezménycsomagba, ha rendelkezik az előfizető havi díjas adatopcióval.Dominó csomag nem vihető be a Magenta 1-be.Magenta1 kedvezménycsomagban 100% havidíj-kedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót,így a TV GO mobilalkalmazás használata nem csökkenti a Magenta 1 kedvezménybe bevont havi díjas mobil előfizetés, valamint az azzal azonos mobil folyószámlán lévő havi díjas előfizetések adatforgalmi keretéhez az akció 2016. Szeptember 1-jétől visszavonásig tart. Mindezek mellett, az adatsebességet maximalizáltuk, eszerint a maximális kínált le- és feltöltési sebesség 300/50 Mbit/s a Magenta 1 csomagban érintett folyószámlához kapcsolódó valamennyi SIM-kártyán. 2016. november 2. után kötött kedvezménycsomagban a Szuper Családi HD TV díjcsomag magában foglalja a TV GO szolgáltatást.Otthoni Internet 250 és Otthoni Internet 1000 díjcsomag választása esetén Moziklub szolgáltatást is tartalmaz.November 2.-tól új Családi mobilopció kerül bevezetésre, az opció havidíja a Magenta 1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező előfizetőknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft. A Családi mobil opció alapfeltétele, hogy minimum kettő, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetéssel kell rendelkezni,illetve a további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is közös havi számlán kell szerepelniük.Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet). A mobil hívószámoknak publikus lakossági hang alapú díjcsomagoknak kell lenniük. A kedvezményt üzleti előfizetésre, lezárt lakossági díjcsomagokra, flottás díjcsomagokra és otthoni hang szolgáltatásra nem vehető igénybe. Az új szolgáltatás hívószámonként 3.000 óra ingyenes mobil hang beszélgetést biztosít minden hónapban hálózaton belül, a csoport minden tagja számára, bármilyen időszakban. Augusztus 11.-től.-tól az Otthoni internet 100, 250 és 1000 díjcsomag esetén SAT TV Szuper Családi HD díjcsomag bevonása a kedvezménycsomagba nem lehetséges. A speciális árak nem mindenhol érhetőek el, erről bővebb felvilágosítást a személyes ügyfélszolgálat,vagy 1414 tud adni..2017. január 20-tól visszavonásig tartó akció keretében, új tv- vagy otthoni internet vagy otthoni telefon-előfizetés 2 éves határozott idejű szerződéssel történő megrendelése esetén – amennyiben az előfizető az új szerződéskötéssel három különböző otthoni szolgáltatás (tv, otthoni internet, otthoni telefon) egyidejű előfizetőjévé válik – , a szolgáltató az újonnan megrendelt szolgáltatás létesítését követő 3 hónapban 100% havidíj-kedvezményt biztosít az új szolgáltatás havi díjából.Az első 3 hónapban a 100%-os havidíj-kedvezményen túlmenően további kedvezmény (pl. Telekom kedvezmény, Magenta 1 havidíj-kedvezmény) nem érvényesíthető. Amennyiben a Magenta 1 kedvezményben részes, 2017. október 1-- jét megelőzően megrendelt NetMánia S, M, L, XL, XXL,NetMánia 1000 internet díjcsomagról 2017. augusztus 11. után Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100,Otthoni Interrnet 250, Otthoni Internet 1000 díjcsomagra történik váltás, úgy a Magenta 1 kedvezménye re is új szerződéskötés szükséges, annak 2017.augusztus 11.-e után, az Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100, Otthoni Internet 250, Otthoni Internet 1000 internet csomaggal történő igénybevétele esetére irányadó feltételei szerint.

Részletesebb ár lista ezen a linken érhető el!
Esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Magenta 1 gyakran ismételt kérdéseket és válaszokat itt találod!
Magenta 1 akciós készülék árlista meghatározott díjcsomagokhoz

Frissítve:  2017.08.14

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Frissítés, szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 264
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok

KB egy hónap múlva vásárolhatok új készüléket,jól értelmezem hogy a meglévő előfizetéssemmel nem vehetem igénybe a magnetásoknak felajánlott 50 ezer ft készülék kedvezményt? vagyis abban az esetben csak ha új előfizetést vásárolok,viszont ez nálam nem nyerő megoldás szükségem van a jelenlegi számomra.

Meg még egy dolgot nem értek,magnetásként miért nem tudom Next S társkártyásra váltani a jelenlegi díjcsomagomat? Pedig a telekom is jobban járna mivel magasabb díjat fizetnék akkor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Saját számommal nem akarok kínlódni mert amúgy is 20as volt és más számot biztos nem akarok!Next S-től feljebb sem szeretnék menni!A társkártya édesanyámé ő pedig szerintem ha megkérdezném még most sem tudná megmondani mi is a száma így ezzel is csak a macera lenne!Hát akkor erről ennyit sajnos :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Úgy néz ki, körvonalazódik a dolog. Azt szeretném csinálni, amit ajánlottál. Két kérdés, mennyi a díja, hogy kivigyem Dominóba? A másik, hogy egy meglévő, 3 hónapnál régebbi , a nevemen lévő Dominót beviszek Magentába társkártyába, akkor az új előfizetésnek számít? Azaz igénybe tudom venni az 50000 kedvezményt és a havi 420 jóváírást is?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A telefon árlistára gondoltam, és a telefonos ügyfélszolgálatos az ellenkezőjét mondta nekem, mint most te.  Tehát szerinte a 118.080-50.000 a jó, és hogy tudok venni S6-ot. Kb. másfél órája beszéltem vele, tényleg. Nem kitaláltam. Mondjuk a 88.560-nál nem tudom, hol az 50.000 kedvezmény, de nem is ez a lényeg. Amúgy azért S7-et hoztam fel, mert itt a legnagyobb az eltérés.

Egyébként ez alapján úgyis kellene, ahogy ő mondja:

2) A Sony, Samsung, Huawei, HTC és Honor okostelefonokra szóló kedvezményes ajánlatunk 2017. január 20-tól visszavonásig, de legfeljebb a készlet erejéig érvényes, új Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont új mobil előfizetés és megadott díjcsomagok (Move M, Move M Aranytárskártya, Next S, Next S Aranytárskártya, Next M, Next M Aranytárskártya, Next XL) választása esetén vagy meglevő Magenta 1 kedvezménycsomag mellé vásárolt új mobil előfizetés (az előbb felsorolt díjcsomagok valamelyikének választása) esetén. Egy előfizető nevére, illetve egy Magenta 1 előfizetéshez a kedvezmény csak egyszer vehető igénybe. A kedvezmény az aktuális készülék árlistában feltüntetett árból értendő.
Otthoni készülékek is választhatók 50 000 Ft kedvezménnyel, ami a készülék árlistában feltüntetett árból kerül levonásra.

Tehát levonhatom elvileg az aktuális készülékárlistából. Magentás listáról szó sincs.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Igen, pontosan. Így már csak pár száz forintos eltérések vannak, de nagyobbak, mint 50000 a kedvezmények, gondolom, hogy szebb  számok legyen, pl. 0. :)

Köszönöm a kitartó segítséget, akkor jó eséllyel P9 Lite-ot veszek ingyen, de szemezek Novával és Honor 8-cal is még. :) Bár az is lehet, teszek a boltban majd egy tétova kísérletet S6-ra is, hátha beugrik egy ügyintéző. :D

 

Mindent tisztáztunk, köszönöm! :)

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: perelli
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Kösz a segítséget! Végül Nova lett, minden sikerült, és mivel a Dominó is a nevemen van, telefonon is lehetett intézni. A hangfalat elpasszoltam, alig került valamibe. Viszont nem kellett volna megnéznem a mai árakat, több mint 7000-rel lett olcsóbb. :D Gyors új promóció lett 10 nap után.

Az 5 GB jól jön. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

Már jó ideje szemezgetek a Magentás csomaggal, meg a telekommal. Alapból otthoni csomagot szeretnék, mert a mostani szolgáltatóm (az U-val kezdődő :D ) nagyon rossz minőséget ad nekünk. 

Ahogy számoltam nekem az 50 megás net, és az alap vezetékes teló elég lenne, plusz itt Kiskunlacházán a telekom csak a 120-as és a nagyon alap tv csomagot tudja adni, szóval a 120-as lenne nekünk megfelelő. Meghát ez az első 3 hónap 0 forintért rész is nagyon tetszik nekem. :D

Van ez a mobilszám átvitel is ami nagyon érdekel. Ha mondjuk holnap megrendelem az otthoni csomagot, és pár nap múlva átvinném a számomat egy Next S dijcsomagra, akkor járna az 5310 forint helyetti 4310-es havidíj a next s csomagra?

Vagy túl bonyolult volt amit irtam?

 

Köszönöm a segitséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszönöm, hogy válaszoltatok és még egyszer elnézést, hogy külön irtam, de akkor még lenne kérdésem.

Ez a speciális ár jár vagy kérhető és adható ? (telepitési címen van konkurencia, ha már az in****l annak tekinthető)

A történet az, hogy az online felületemen feltüntetett ár és a dokumentumok között található szerződésben szereplő árak nem azonosak.

Előbbi kevesebb, értelemszerűen utóbbi több. Számlát még nem kaptam, mivel november 17.-én kötötték be a szolgáltatást és két hónapig nem kell fizetni. Érdemes utánajárnom ügyfélszolgálaton, hogy melyik árat fogják szerepeltetni vagy várjak még egy hónapot mire megtudom és azután reklamáljak ?

 

Köszönöm válaszotokat !

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kápi67
kicsillagozta a másik szolgáltató nevet
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 órája, Roli82 írta:

Új Magenta1 akciós készülék árlista

A fenti összefoglalót hamarosan frissítettem. :)

Ez az árlista  csak új belépőkre vonatkozik? Jelenleg Magenta 1-be vagyunk (otthoni tv, net, telefon + Fun S ATK + Netplus S), és ha a mobil előfizetést átváltanánk az újak közül valamelyikre, arra ez az árlista nem érvényes?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...