Ugrás a tartalomhoz
  • 6

Magenta 1


Roli82

Kérdés

 1.PNG

IPTV-vel kalkulált  árak!

Magenta 1 Piaci IPTV-vel.png

SAT TV-vel kalkulált árak!

Magenta 1 Piaci SAT-vel.png

A feltüntetett összegek NEM tartalmazzák a mobil csomagod havi díját az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.Mobil előfizetés esetén új, vagy meglévő,előfizetéses szabadon választható lakossági mobilinternet / mobil hang díjcsomag, vihető be a Magenta 1-be, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. 2017. március 24-től a Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont előfizetéses mobilszolgáltatás havi díjából a Telekom Kedvezményrendszernek megfelelően 25% havidíj-kedvezményt biztosítunk mindaddig, amíg a Magenta 1 igénybevételi feltételei teljesülnek. A kedvezmény csak a március 24-től elérhető, új típusú publikus, lakossági mobil előfizetésekre érvényes. Amennyiben a mobil folyószámlán több előfizetéses mobil előfizetéssel rendelkezel, úgy a 25% kedvezmény mindegyik új típusú publikus lakossági előfizetésre vonatkozik. 2017. március 24. után Mobil XL díjcsomag csak úgy vonható be Magenta 1 kedvezménycsomagba, ha rendelkezik az előfizető havi díjas adatopcióval.Dominó csomag nem vihető be a Magenta 1-be.Magenta1 kedvezménycsomagban 100% havidíj-kedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót,így a TV GO mobilalkalmazás használata nem csökkenti a Magenta 1 kedvezménybe bevont havi díjas mobil előfizetés, valamint az azzal azonos mobil folyószámlán lévő havi díjas előfizetések adatforgalmi keretéhez az akció 2016. Szeptember 1-jétől visszavonásig tart. Mindezek mellett, az adatsebességet maximalizáltuk, eszerint a maximális kínált le- és feltöltési sebesség 300/50 Mbit/s a Magenta 1 csomagban érintett folyószámlához kapcsolódó valamennyi SIM-kártyán. 2016. november 2. után kötött kedvezménycsomagban a Szuper Családi HD TV díjcsomag magában foglalja a TV GO szolgáltatást.Otthoni Internet 250 és Otthoni Internet 1000 díjcsomag választása esetén Moziklub szolgáltatást is tartalmaz.November 2.-tól új Családi mobilopció kerül bevezetésre, az opció havidíja a Magenta 1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező előfizetőknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft. A Családi mobil opció alapfeltétele, hogy minimum kettő, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetéssel kell rendelkezni,illetve a további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is közös havi számlán kell szerepelniük.Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet). A mobil hívószámoknak publikus lakossági hang alapú díjcsomagoknak kell lenniük. A kedvezményt üzleti előfizetésre, lezárt lakossági díjcsomagokra, flottás díjcsomagokra és otthoni hang szolgáltatásra nem vehető igénybe. Az új szolgáltatás hívószámonként 3.000 óra ingyenes mobil hang beszélgetést biztosít minden hónapban hálózaton belül, a csoport minden tagja számára, bármilyen időszakban. Augusztus 11.-től.-tól az Otthoni internet 100, 250 és 1000 díjcsomag esetén SAT TV Szuper Családi HD díjcsomag bevonása a kedvezménycsomagba nem lehetséges. A speciális árak nem mindenhol érhetőek el, erről bővebb felvilágosítást a személyes ügyfélszolgálat,vagy 1414 tud adni..2017. január 20-tól visszavonásig tartó akció keretében, új tv- vagy otthoni internet vagy otthoni telefon-előfizetés 2 éves határozott idejű szerződéssel történő megrendelése esetén – amennyiben az előfizető az új szerződéskötéssel három különböző otthoni szolgáltatás (tv, otthoni internet, otthoni telefon) egyidejű előfizetőjévé válik – , a szolgáltató az újonnan megrendelt szolgáltatás létesítését követő 3 hónapban 100% havidíj-kedvezményt biztosít az új szolgáltatás havi díjából.Az első 3 hónapban a 100%-os havidíj-kedvezményen túlmenően további kedvezmény (pl. Telekom kedvezmény, Magenta 1 havidíj-kedvezmény) nem érvényesíthető. Amennyiben a Magenta 1 kedvezményben részes, 2017. október 1-- jét megelőzően megrendelt NetMánia S, M, L, XL, XXL,NetMánia 1000 internet díjcsomagról 2017. augusztus 11. után Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100,Otthoni Interrnet 250, Otthoni Internet 1000 díjcsomagra történik váltás, úgy a Magenta 1 kedvezménye re is új szerződéskötés szükséges, annak 2017.augusztus 11.-e után, az Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100, Otthoni Internet 250, Otthoni Internet 1000 internet csomaggal történő igénybevétele esetére irányadó feltételei szerint.

Részletesebb ár lista ezen a linken érhető el!
Esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Magenta 1 gyakran ismételt kérdéseket és válaszokat itt találod!
Magenta 1 akciós készülék árlista meghatározott díjcsomagokhoz

Frissítve:  2017.08.14

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Frissítés, szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 264
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
16 perce, Roli82 írta:

Szia!

Igen. Csak új mobil előfizetéssel jár az 50.000 Ft egyszeri készülék kedvezmény, csomagváltással tudtommal nem.

Köszi, amikor mi kötöttük (tavaly június legvége) akkor nem szóltak hogy lenne ilyen (bár nem tudom, hogy akkor már elérhető volt -e), így nem is vettük igénybe. Ha megcsinálták a weboldalt majd megnézem, hogy milyen irányba változtak az árak, érdemes volna -e váltani valami másra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Nézegetem,az új csomagokat,de 1 kicsit láma lettem.

Adott Magenta 1 fullon minden+Next S Atsk mobil egy számlára összevonva.

Szeretnék Mobil L + 4 GB adat csomagot,a többi minden marad,akárhol ütöm be mindenhol 7500 forintot akar a mobilért kicsalni tőlem,pedig szerintem nem ennyinek kell(ene) lennie.(csak az 1500 forintot veszi le a 25 %-ot nem)

Valaki ki tudta ezt már 100 %-san számolni?

Ha igen megosztja velem?

Másik kérdés,anno ,amikor Magentás lettem nem kértem készüléket,utólag van még lehetőség kihozni egy telefont pl a mostani listából?

Tankjú!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Mobil L + 4 GB az 9500. Lejön az 1500, ha nem kérsz készüléket, az 8000. Ebből lejön a 25 %, az -2000. 6000-nek kellene lennie. Intézd el telefonon, az oldal még haldoklik.

 

Van lehetőség, de szerintem már csak új előfizetésre tudsz elhozni telót az 50000-re. És egyébként ha vennél telót Next S-re vagy az újra, akkor ugrana az 1500. És rohadtul megemelték a telókat. Szerintem egyáltalán nem éri meg. Akkor kellett volna venni Next S ATK-ra. Olcsóbbak voltak jóval, és nem nőtt volna az előfizetésed.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: perelli
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

De adják együtt, nekem úgy van. Igaz, nálam 425 forint a dominós, mert régi csomagba vittem be, és utána váltottam, és így nincs a 300 forintos készülékkedvezményem se, mert vettem rá. Így fizetek 2681,25-öt Mobil S + 1 GB-ra. Neked 1650-nek kellene lennie Mobil S + 400 MB-nak. 3000 epackkel, ebből előbb jön le a készülék nélküli 300 és az 500 dominós, az 2200 forint, utána vonják a 25 %-ot. Telefonon intézd.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok
Készíttetem egy videót hogy hogyan változnak az árak a magenta1 csomag összeállításban.
Okosoktól véleményt kérnék mert telefonban tagadnak mindent pedig azt mondták hogy megnézték úgy ahogy én!
Íme a videó link jehttp:// https://www.youtube.com/watch?v=JwC7BREAz6k
De az összes moduláris havi díjas árai módosulnak jóvolta alacsonyban mint kéne!
és csak egy telekomos ismerte ell az árakat, ahogy olvastam a topicot ők se vannak a helyzet magaslatán
De ez így ajánlat tétel az ügyfelek felé vagy elfogadja vagy nem .

magenta1 csomagban 5750ft 9750ft helyet készülék nélkül persze

JF9MI.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zalaapat112
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
14 órája, anonymus írta:

Mi a kérdés ?

A felső rublika a legalacsonyabb ár ha magenta1 csomagbqn kéri valaki igy jovalta olcsobb a hang díj csomag készülék nélkül.

PL : XL 5750 Ft de ha külün kérem akkor 6750Ft az ára.

De amikor telefonon meg kérdeztem hogy ez hogyan van hülyének néztek.

Montam nézék meg a honlapot és azt mondták nem látják, de csak egy telekomos ismerte ell az észrevételemet hogy igy még alacsonyabb de senki más nem.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

NetMánia L és IPTV Családi+HD kábeles és Hoppá Plusz analóg vezetékes szolgáltatásunk volt Magentában több mobil előfizetéssel.

Tegnapelőtt felhívtuk az ügyfélszolgálatot, hogy váltani szeretnénk IPTV Szuper Családi+HD-ra és NetMánia XL-re. Az ügyintéző azt mondta, hogy ez csak úgy lehetséges, ha a vezetékes telefon átkerül analógról VOIP-re, mert különben szétesik a Magenta. Nekem jó volt az analóg, és csak problémát jelentene a váltás, ezért szeretném elkerülni. Próbáltam megkeresni, hogy ez hol van leírva, de se a Telekom weboldalán se az ÁSZF-ben nem találtam ilyet. Szerintetek akkor ez igaz, és muszáj VOIP-re váltani?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv @bargergo

Igen muszáj lesz VOIP-re váltani, bár azt csodálom, hogy Netmánia L 30mbps mellett eddig, hogyhogy nem VOIP-ben voltatok, mivel már ennél is ip alapú szolgáltatások nyújtására használják a PSTN (analóg telefon) frekvenciáját is.

A pstn meg fog szűnni teljesen, mikorra a rézdrótok lekerülnek mindenhonnan már csak ip alapú szolgáltatások lesznek.

Az NMHH oldalán egyébként nyomon lehet követni, a folyamatos megszűnést.

IMG_20170416_144211_006.jpg

Írd le légyszives, hogy mik azok a problémák, ami miatt tartózkodsz a VOIP-től?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Igen, ugyanaz a számuk.

Itt találtam, hogy maximum 2 db működhet: http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3441/valtozik_e_a_telefon_hasznalata__ha_analog_telefonrol_digitalisra_valtok_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=2&tudasbazis-rlCode=15b7700ed9c

Vagy akkor a digitális telefon alatt nem ezt értik?

Az ügyintéző nekem azt mondta, hogy a kábelezést nekünk kell megoldanunk, vagy hívhatjuk a Szuperszervízt, ami pénzbe kerül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Egész jó árat sikerült összehozni, ez tény. Viszont sajnos az ügyintézés megint nem megy zökkenőmentesen. Megrendeltem a szolgáltatást 2 év hűségidő vállalásával. Az ügyintéző azt mondta, hogy a mobil díjcsomagom rögtön át lesz állítva, a többi szolgáltatás 2 napon belül lesz módosítva. Eltelt a 2 nap, és nem történt semmi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tetszene ez a csomag, csak lenne 1-2 kérdésem. (Telekom oldalon megadtam az adataimat, leadtam az igénybejelentést, kaptam egy visszaigazolást, hogy hamarosan keresnek, de mindez múlt hét szerdán történt, nem várok tovább)

Mivel a net+tv+telefon nem ugyanazon a néven van mint a mobil előfizetés, gondolom egy névre kellene őket hozni.

Ami érdekelne, hogy nálunk nem tudják a 30-as netet biztosítani, tehát hiába van a magenta leírásában, nálunk ez nem működne. Illetve a TV előfizetésre, mivel más szolgáltató is van, kedvezményt kapunk. Mellé jön a mobilos duplanet 400 kedvezmény.

Szóval a kérdés lényegében annyi volna, hogy ez a 14.990 Ft. képlékeny valamennyire vagy fix ár?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

*Atizs írta:

Tetszene ez a csomag, csak lenne 1-2 kérdésem. (Telekom oldalon megadtam az adataimat, leadtam az igénybejelentést, kaptam egy visszaigazolást, hogy hamarosan keresnek, de mindez múlt hét szerdán történt, nem várok tovább)

Mivel a net+tv+telefon nem ugyanazon a néven van mint a mobil előfizetés, gondolom egy névre kellene őket hozni.

Ami érdekelne, hogy nálunk nem tudják a 30-as netet biztosítani, tehát hiába van a magenta leírásában, nálunk ez nem működne. Illetve a TV előfizetésre, mivel más szolgáltató is van, kedvezményt kapunk. Mellé jön a mobilos duplanet 400 kedvezmény.

Szóval a kérdés lényegében annyi volna, hogy ez a 14.990 Ft. képlékeny valamennyire vagy fix ár?*Jellemző hozzállás a Telekom részéről, hogy pár napon belül nem tudnak/akarnak visszahívni. A Magenta1-be Netmánia S-t is bevonhatsz, az jó kérdés, hogy a szolgáltatás aloldalán ezeket az egyedi árakat hol tudod kiszámoltatni, mert sehol.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Végre sikerült elintézni a csomagváltást. Árakat sajnos tényleg nem lehet előre kalkulálni, de az ügyintéző összeadja a megrendelt csomagba tartozó szolgáltatások díját, levonja belőle a kedvezményeket, és ezek után tudja megmondani, hogy pontosan mennyibe fog kerülni a szolgáltatás. Végülis nekem 17.200 Ft-ba kerül a megrendelt csomag, ebben benne van az IPTV Családi Csomag + 22 HD adás, HBO Max Pack, felvevős IPTV set-top box, Hoppá plusz vezetékes telefon, 120 Mbites internet, és a Next S aranytárskártyás mobilszolgáltatás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

*atti81 írta:

Végre sikerült elintézni a csomagváltást. Árakat sajnos tényleg nem lehet előre kalkulálni, de az ügyintéző összeadja a megrendelt csomagba tartozó szolgáltatások díját, levonja belőle a kedvezményeket, és ezek után tudja megmondani, hogy pontosan mennyibe fog kerülni a szolgáltatás. Végülis nekem 17.200 Ft-ba kerül a megrendelt csomag, ebben benne van az IPTV Családi Csomag + 22 HD adás, HBO Max Pack, felvevős IPTV set-top box, Hoppá plusz vezetékes telefon, 120 Mbites internet, és a Next S aranytárskártyás mobilszolgáltatás.*Összességében azt lehet tudni, mennyi Magenta kedvezményt kapsz?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos ezt pontosan nem tudom. Azt tudom viszont, hogy eddig 13500 Ft-ot fizettem összesen - az alapszolgáltatásokra, de volt olyan, amikor többet telefonáltam/SMS-eztem, akkor +2-3.000 Forint jött rá erre - és ezek a szolgáltatások voltak megrendelve: IPTV Családi + HD, HBO Max pack, felvevős set-top box, 30 Mbites net, alap telefon díjcsomag, Mozaik XS telefoncsomag. Szóval sokkal jobb csomagom lett havi plusz 2-4.000 Forinttal több pénzért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszi a választ.

*Roli82 írta:

NetMánia M + Családi+HD+ Hoppá Plusz = 9000 Ft + Választott mobil csomag*

Akkor a választott mobil csomag lehet akár teszem azt egy Move M aranytárskártya? Nem kötelező a Next?Mi van abban az esetben, ha nekem még márciusig hűségem van (előfizetés+díjcsomag) a Mozaik XS csomagra?*

Mert ha így van az végülis megérné, 9000Ft+3990Ft a MoveM. 500Ft-tal kevesebb havidíjam lenne és 200MB helyett 500-as mobilnet. (tetszene a Next korlátlan hálózaton belüli csomagja, de nem biztos, hogy kihasználnám.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...