Ugrás a tartalomhoz
  • 6

Magenta 1


Roli82

Kérdés

 1.PNG

IPTV-vel kalkulált  árak!

Magenta 1 Piaci IPTV-vel.png

SAT TV-vel kalkulált árak!

Magenta 1 Piaci SAT-vel.png

A feltüntetett összegek NEM tartalmazzák a mobil csomagod havi díját az esetleges kiegészítő opciókat pl tv szolgáltatás esetén minicsomag, box bérleti díj,illetve felvételi opció díját sem.Mobil előfizetés esetén új, vagy meglévő,előfizetéses szabadon választható lakossági mobilinternet / mobil hang díjcsomag, vihető be a Magenta 1-be, amely benne foglalt adatforgalmat is tartalmaz. 2017. március 24-től a Magenta 1 kedvezménycsomagba bevont előfizetéses mobilszolgáltatás havi díjából a Telekom Kedvezményrendszernek megfelelően 25% havidíj-kedvezményt biztosítunk mindaddig, amíg a Magenta 1 igénybevételi feltételei teljesülnek. A kedvezmény csak a március 24-től elérhető, új típusú publikus, lakossági mobil előfizetésekre érvényes. Amennyiben a mobil folyószámlán több előfizetéses mobil előfizetéssel rendelkezel, úgy a 25% kedvezmény mindegyik új típusú publikus lakossági előfizetésre vonatkozik. 2017. március 24. után Mobil XL díjcsomag csak úgy vonható be Magenta 1 kedvezménycsomagba, ha rendelkezik az előfizető havi díjas adatopcióval.Dominó csomag nem vihető be a Magenta 1-be.Magenta1 kedvezménycsomagban 100% havidíj-kedvezménnyel biztosítják a Korlátlan TV és film opciót,így a TV GO mobilalkalmazás használata nem csökkenti a Magenta 1 kedvezménybe bevont havi díjas mobil előfizetés, valamint az azzal azonos mobil folyószámlán lévő havi díjas előfizetések adatforgalmi keretéhez az akció 2016. Szeptember 1-jétől visszavonásig tart. Mindezek mellett, az adatsebességet maximalizáltuk, eszerint a maximális kínált le- és feltöltési sebesség 300/50 Mbit/s a Magenta 1 csomagban érintett folyószámlához kapcsolódó valamennyi SIM-kártyán. 2016. november 2. után kötött kedvezménycsomagban a Szuper Családi HD TV díjcsomag magában foglalja a TV GO szolgáltatást.Otthoni Internet 250 és Otthoni Internet 1000 díjcsomag választása esetén Moziklub szolgáltatást is tartalmaz.November 2.-tól új Családi mobilopció kerül bevezetésre, az opció havidíja a Magenta 1 szolgáltatáscsomaggal rendelkező előfizetőknél és az általuk bevont hívószámok esetében is 0 Ft. A Családi mobil opció alapfeltétele, hogy minimum kettő, azonos folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havidíjas előfizetéssel kell rendelkezni,illetve a további bevont mobil havidíjas hívószámoknak is közös havi számlán kell szerepelniük.Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino is lehet). A mobil hívószámoknak publikus lakossági hang alapú díjcsomagoknak kell lenniük. A kedvezményt üzleti előfizetésre, lezárt lakossági díjcsomagokra, flottás díjcsomagokra és otthoni hang szolgáltatásra nem vehető igénybe. Az új szolgáltatás hívószámonként 3.000 óra ingyenes mobil hang beszélgetést biztosít minden hónapban hálózaton belül, a csoport minden tagja számára, bármilyen időszakban. Augusztus 11.-től.-tól az Otthoni internet 100, 250 és 1000 díjcsomag esetén SAT TV Szuper Családi HD díjcsomag bevonása a kedvezménycsomagba nem lehetséges. A speciális árak nem mindenhol érhetőek el, erről bővebb felvilágosítást a személyes ügyfélszolgálat,vagy 1414 tud adni..2017. január 20-tól visszavonásig tartó akció keretében, új tv- vagy otthoni internet vagy otthoni telefon-előfizetés 2 éves határozott idejű szerződéssel történő megrendelése esetén – amennyiben az előfizető az új szerződéskötéssel három különböző otthoni szolgáltatás (tv, otthoni internet, otthoni telefon) egyidejű előfizetőjévé válik – , a szolgáltató az újonnan megrendelt szolgáltatás létesítését követő 3 hónapban 100% havidíj-kedvezményt biztosít az új szolgáltatás havi díjából.Az első 3 hónapban a 100%-os havidíj-kedvezményen túlmenően további kedvezmény (pl. Telekom kedvezmény, Magenta 1 havidíj-kedvezmény) nem érvényesíthető. Amennyiben a Magenta 1 kedvezményben részes, 2017. október 1-- jét megelőzően megrendelt NetMánia S, M, L, XL, XXL,NetMánia 1000 internet díjcsomagról 2017. augusztus 11. után Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100,Otthoni Interrnet 250, Otthoni Internet 1000 díjcsomagra történik váltás, úgy a Magenta 1 kedvezménye re is új szerződéskötés szükséges, annak 2017.augusztus 11.-e után, az Otthoni Internet Start, Otthoni Internet 50, Otthoni Internet 100, Otthoni Internet 250, Otthoni Internet 1000 internet csomaggal történő igénybevétele esetére irányadó feltételei szerint.

Részletesebb ár lista ezen a linken érhető el!
Esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
Magenta 1 gyakran ismételt kérdéseket és válaszokat itt találod!
Magenta 1 akciós készülék árlista meghatározott díjcsomagokhoz

Frissítve:  2017.08.14

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Frissítés, szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 264
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

@Roli82 ez benne van a pakliban, ahogy írtam is, de ha a Domino áráért megtarthatnám a számát az előfizun, akkor mindenki boldog volna. Szerintem ez lesz egyébként.

 

@Zotya0930 Ez kétségtelen, írtam én is korábban, főleg egy felfelé váltásnál. Csak úgy látszik, az nem ér emg 50000 forintot. Pedig egy Move XS-ről Next S társra kb. annyi, mint önmagában egy Move M társkártya. Na mindegy, meglátjuk.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: perelli
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Már majdnem minden körülmény tisztázódott, egyvalamiben kérném még a segítségedet. Gondom van az árakkal. Eltérés van ezen lista és a honlapon feltüntetett árak között. Mármint ha abból levonom az 50000-t. Legtöbbször csak pár száz forint, de pl. Move M társkártya, Samsung S7-nél 20000 (88 vs 68), és azért nem mindegy. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol azt mondták, hogy a honlap számít, nem ez, de számomra nem volt túl meggyőző. Sajnos személyesen nem igazán tudok bemenni megkérdezni biztosra, mielőtt jövő héten megvenném, és ott meg már nem nagyon szeretnék azon gondolkodni, melyik készüléket vegyem. Márpedig az ár eléggé meghatározó, főleg ekkora eltérésnél. Illetve azt is mondták telefonon, hogy akár olyan készüléket is vehetek az adott márkákból, ami nincs a listában, de épp van raktáron, pl. épp az S6. Megköszönném, ha ezeknek utánakérdeznél.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: perelli
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, Roli82 írta:

Köszönöm,  sajnos igy se elég olcsó hogy a mobilt is vegyek, jelenkeg 7500-t fizetek két mobilra, 250kbit/sec végtelen (6GB) mobilnettel. Ehelyett kellene ingyen tv-go forgalmas Telekom ajánlat, Persze itt a magenta 1 árelőnye meglenne, de  úgy nézem 10ezer nem elég két telefon 6gb-adatra T-nél.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"Az adategyenleget az ügyfélnek sms-ben kell aktiválni. Ehhez a 1430-as számra kell sms-ben elküldeni a „+M1EXTRA5GB ” kódot. "

 

Január 26-tól vagyok Magenta1-es, a szolgáltatásba bevitt telefonról ma elküldött sms-re az jött vissza, hogy nem tudták bekapcsolni.

Megnéztem a telekomos oldalon az előfizetésemet, ott külön van az iptv-hoppá-net, és külön a mobil.

Most akkor ez nem Magenta1, vagy már az, csak tételesen mutatja az előfizetéseimet, vagy majd csak később fog átváltani rá?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Roli82!

A baj az, hogy itt azt látom, hogy valami 9 ezer forint felettiek az árak, máshol azt olvasom, hogy a sat tv-t már nem lehet igénybe venni, mert megszűnik. Hogy vannak ezek a dolgok? Itt Lacházán csak holnap lesz ügyfélfogadás. Megpróbálok holnap mindent tisztán látni. Majd holnap irok, hogy mire jutottam.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 02. 16. at 16:47, Roli82 írta:

Helló!

Magenta 1 csomag megrendelésekor vehető igénybe az egyszeri extra 50.000 Ft kedvezmény, utólag otthoni szolgáltatáshoz nem vehető igénybe az 50.000 egyszeri extra kedvezmény hiszen már rendelkezel mind 3 otthoni szolgáltatással, mobilhoz viszont igen de csak úgy, ha új előfizetéssel veszed az az új hívószámmal és azt is beviszed a Magenta 1-be, vagy legalább 3 hónapos dominó szám átváltása előfizetésre.

Nekem hasonló kérdésem lenne. Jelenleg minden előfizetésem (mobil + társkártya, vezetékes telefon, internet, tévé) itt van 10 éve. Most március 6-án jár le a 2 éves hűségem (paletta). Szeretnék tévét (samsung uhd) is venni, de eddig minden telekom boltban azt az infót kaptam hogy a jelenlegi előfizetések kedvezményesek lesznek a magenta 1-re váltáskor azonban otthoni készüléket nem választhatok mivel meg van mindhárom otthoni szolgáltatás. Kérdés, ha március 7-én (határozatlan lesz a szerződésem) felmondom a tv részét, majd március 8-án váltok magenta 1-re akkor kérhetek készülékkedvezményt? Igaz, hogy ha a normál kedvezményt nézem akkor is jól járok (akár a magenta kedvezmény és a tévékészülék is kedvezményes) viszont így 50-el olcsóbban vásárolhatnám meg a tévét.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Felhívtam őket, még mellé se lehet pluszban rendelni, várható volt, pedig új hűséggel nagyobb számlával értelmes lett volna nekik. Egyébként meg nem is annyi az annyi, mint amennyiért írják, csak trükköznek szokás szerint az árakkal. Kiválasztasz minden szolgáltatást, egyet kihúzol, akkor nem annyival csökken, mert a többi felmegy. Persze ez valahol ez is érthető, de nem így kellene megoldani, hanem mindegyiknek legyen egy ára, és minél többet választasz, annál nagyobb legyen a kedvezmény, ami lejönn a végén. Követhetetlen, melyik éri meg. Én még rutinos vagyok, de aki nem foglalkozik vele, annak kínai. Bár egyébként lehet, hogy ez is a cél, mert pl. készüléket nem sokat adtak volna el Mobil XL csomagban kisebb nettel, mikor a készülékkedvezmény rá kisebb, mint a havidíjkedvezmény. Ergo szinte biztos bolond, aki így vásárolt telefont.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • -2

http://www.telekom.hu/otthoni/lakossagi/csomagok-akciok/magenta1 

 

Amennyiben az liinkelt oldalon levő ajánlat havidíját összehasonlítom az öt alkotó szolgáltatások havidíjának összegével, akkor akkor csekély, 2950 Ft mértékű kedvezmény jön ki. Ez, figyelembe véve azt a tényt, hogy kötelező mind a négyre egyszerre előfizetni, és bármelyik felmondása a Magenta1 megszűnését vonja maga után, baromi kevés. Kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye, erről az új,. "nagyszerű" konstrukcióról. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...