Ugrás a tartalomhoz

Telekom Fórum 2.0 - Visszajelzés


Deino

Ajánlott posztok

Kicsit betrollkodtam (mivel láttam hogy már elérhető az oldal), és szimpla kérdést/problémát osztanák meg (már amennyiben esetleg ti nem vettétek észre stb.).

Elsőnek is... Szuper lett!

Van itt ez a vendégként hozzászólás, engem rögtön be akart léptetni - gondolom itt ti állítottatok valamit, hogy vendégként ne lehessen hozzászólni, viszont az a két téma, amihez hozzászóltatok tesztként, az most hibaüzenetet produkál.

EX1064 a hibaüzenet.

A másik probléma, hogy amikor megnyitottam az oldalt, azt írta, hogy ez a "tanúsítvány már lejárt".

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 72
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

Azt is észrevettem hogy bizonyos topickok, össze-vissza vagy akár hiányosan tartalmazzák a hozzászólásokat. Így bizonyos nem lehet érthetően elolvasni.

http://kozosseg.telekom.hu/topic/8771-beszélgessünk-kötetlenül/

Itt pl. Anonimous reagált üzenete előbb van mint amire reagált. Ez így elég gond.

Én vagyok a hülye... nem értékelés szerint kellett volna néznem :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Azt is észrevettem hogy bizonyos topickok, össze-vissza vagy akár hiányosan tartalmazzák a hozzászólásokat. Így bizonyos nem lehet érthetően elolvasni.

http://kozosseg.telekom.hu/topic/8771-beszélgessünk-kötetlenül/

Itt pl. Anonimous reagált üzenete előbb van mint amire reagált. Ez így elég gond.

A fórum még fejlesztés alatt áll. Türelem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

A fórum még fejlesztés alatt áll. Türelem.

A probléma nem ez volt, hanem hogy alapjáraton "Értékelés szerint" vannak az üzenetek. Ezt nem tudom hogy én tudom módosítani, vagy globális beállítás, de ez így nem jó :(

Szerintem alapjáraton dátum szerint kellene rendezni az üzeneteket:

WWpEEQz.png

Roli82: Látod, adtam neked egy +-t és máris fent van az üzeneted :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

 

Üdvözöllek benneteket újra a fedélzeten :)

Örülök, hogy tetszik az új felület, és köszönöm a visszajelzéseket! Még gőzerővel dolgozunk a beállításokon, apróbb simításokon, előre láthatóan a héten állunk be stabil működésre. Persze az sem lesz végleges, ahogyan korábban írtam, az új motor egyik legnagyobb előnye a fejleszthetősége, és ezt a jövőben bizony alaposan kihasználjuk majd :D

Most az lenne segítség, ha a fenti üzenetsorrend beállításhoz hasonlóan jeleznétek, mi miért tetszik vagy nem tetszik.

 

Köszönöm, szép napot:


István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Olyan beállítás, ami így beállítás szintű, vagy azonnali reagálást igényel (ezen az üzenetsorrenden kivül, mert ez nagyon zavaró), nincs.

Amit még észrevettem: Lent ugye át lehet állítani a nyelvet magyarra, ez nekem alapon angol volt, szóval esetleg ezt is átlehetne tenni, már amennyiben lehetséges, és nem történt meg.

A Telekom tippekre amennyiben ott szükség van, ahol látszanak (a témák fölött a főoldalon), akkor érdemes lenne a linkjét kijavítani.

Magyarosításhoz visszatérve, több helyen hiányos, ezt sem tudom, mennyire lehet kijavítani. Pl. itt is Answer the question van, vagy éppen feljebb Asked by, de van hibás  is, mint pl. ami jelzi mikor jött üzenet, mert az nem  "8 óra óta" hanem 8 órája.

De ezek nem ilyen azonnali beavatkozást igénylő dolgok, csupán inkább észrevételek :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Tegnap délután egy pillanatra picit vastagabb nagyobbak voltak a betűk az oldalon, kellemesebb volt a szemnek,ez valami hiba volt vagy van lehetőség állítani rajta? :D

Edge-vel nagyobbak a betűk, és más is a betűstílus, de nem előny.

Szerintem maximum ezt úgy lehet orvosolni, hogy a jövőben lesz egy funkció, hogy nagyobbra vagy kisebbre állíthasd a betűméretet. (weboldalakon is szokták kivitelezni).

De Ez a betűméret+betűstílus ez így ezen beállítások mellett nekem nagyon tetszetős. Meg egyébként is monitor/felbontás kérdése a dolog :)

Engem pl. az előző fórummotorban pont a betűstílus+betűméret volt az ami kicsit úgy elvette a fórum hangulatát :)

Ha jól tudom nem csak itt használnak hasonló betűméretet :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@Deino

Rókát használok. :D

Megnéztem EDGE alatt és ez volt az,na nekem ez jön be.

 

Elég furcsa az ízlésed :D

Nekem arról a kinézetről egy másikfajta róka jut eszembe, komolytalansággal keverve, ezért is jelentettem jóval korábban a hibát, nehogy elidegenkedjenek az Edge felhasználók a fórumtól. Magam is Webfejlesztő vagyok, ezért néztem meg hogy ott mi a hiba, és ha itt kilőnénk a betűstílust ugyanazt kapnánk mint ott, mivel ott nem ismeri fel - valamiért.

Sajnos globális szemmel nézve a statisztika azt mutatja hogy nem szeretik az emberek a nagy betűméreteket. Lásd: Facebook stb. Egyedi vélemények vannak ezért szoktak ilyen A-betűvel megvalósított 3 cuccot berakni valahova, egiyk egy jelenleginél kisebb a másik egy jelenleginél nagyobb a harmadik meg a jelenlegi betűméretet takarja.

Azt nem tudom hogy IPB-vel ez mennyire lesz megoldható, de mivel fejleszthető... :) Persze ez már egy fullkényelmi extra :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Köszi mindenkinek, gyorsjelentés/válaszok:

  • vendégként hozzászólás: megjelenése az átálláskor keletkezett bug volt, eltávolítottuk
  • tanúsítvány hiba: elnézéseteket kérem, dolgozunk rajta - időtálló megoldást szeretnénk, ami elhúzódik kicsit :)
  • belépés 08.31-én: csak bizonyos e-mail domainekkel ment, 09.01-jétől elérhető bármilyen e-mail címmel. Az első alkalommal biztonsági okokból új jelszót kell megadnotok - a jelszómódosító linket e-mailben, a regisztrált címetekre küldi a Telekom fórum feladó. Ezt követően a regisztrált e-mail címetekkel és az új jelszóval fértek hozzá a fórumhoz
  • beszélgetésekben a hozzászólások sorrendje: a kérdések alatt, jobb oldalon módosítható, most már az időalapú sorrend az alapbeállítás
  • nyelvállítás, segédszövegek, értesítő üzenetek nyelve: dolgozunk rajta, hogy egységesen magyar legyen
  • hiányzó/ elavult linkek: folyamatosan cseréljük, rendezzük
  • fórumstruktúra: a stabil működés beállása után lesznek a forgalmi adatok és logikai alapon kivitelezett változások. Az új rendszerben már az almenükben is teljesen szabadon alakítható a struktúra, így végre megléphetjük az egykori induláskor tervezetteket, később pedig tovább alakíthatjuk azt
  • böngészők: ez egy fix pont, lényegében a Firefox, Chrome, Internet Explorer és Safari böngészők új verzióira optimalizálunk - készítek és kirakok majd egy verziócizelláló listát. Ha más böngészőt használtok, és fura, netalán élvezhetetlen a megjelenés, kérem, hogy az előbbiek friss változataival próbáljátok
  • reszponzív megjelenés: a jelenlegi még nem a végleges, csiszoljuk majd
  • betűtípus, méret: a típus fix, a méret egyéni beállításának lehetőségét megnézzük
  • augusztusi regisztrációk, hozzászólások: minden regisztrációt sikerült migrálni, az augusztusi tartalmakat azonban manuálisan, szakaszosan tesszük majd vissza - pontos időpontot nem tudok mondani, de az alapfunkciók, -nézet rendezése után azonnal ráugrunk

 

Elnézéseteket kérem az átmeneti kihívások miatt, és köszönöm a segítségeteket, megértéseteket, szép napot:


István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Szia István!

Egy érdekesség a jelszómódosításhoz. Nekem is bejött a jelszómódosító oldal, viszont nálam fixként beírta a korábbi jelszavamat az első ablakba, és bármi mást próbáltam oda beírni, és a megerősítéshez is, mindig hibaüzenetet adott. Így végül az eredeti jelszavamat írtam be kétszer, ezt elfogadta, és jelezte emailben hogy módosítottam a jelszavamat:)

Nekem nem hiányzik, hogy más legyen a jelszavam, de azért furcsa.

Korábban MirrMurr voltam, de a bejelentkezéskor muszáj volt email címet adni, így aztán új tag lettem.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Mihály Árva-Tóth
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...