Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Deino

Kérdés

Mobiltudósoktól kérdezném, hogy véleményük szerint jó telefon?

Sajnos vagy nem :) a Lumia 520-am 2 év munkaidő után már kezd fáradni. Olyan fél éve meg már több pixelhiba is van rajta, de nem gariztattam be, mivel a Nokia szervizek felhúzták akkoriban a vérnyomásom :) De annyira nem is volt zavaró.

Az XL változata nincs forgalomban, de talán jobb is ez így, mert ugyan jobb a kamerája de az 5,7"-jával már szerintem zavaróan nagy lenne. De a 4" pedig már kicsi. Remélhetőleg az 5" elég, olyan telefon már volt is a kezemben, de 5,7" nem :) Szerintem az már zsebben sem férne el egykönnyen.

Most még gondolkozok mi legyen, nem rögtön ugranék fejest, de gyakorlatilag tehetetlen vagyok :) 535 volt még év elején tervben, de egyrészt az sincs forgalomban, másrészt pedig már így év végén 4G/LTE nélkül 2 év használati idővel butaság lenne ilyen telefont venni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia!

Tudom, hogy már lehet nem aktuális a kérdés!

A Lumia 640, 640XL egy megbízható jó telefon. Ugyanaz van benne mint bármelyik középkategóriás telefonba. Ha eddig bejött a Windows akkor ezekben nem fogsz csalódni. Win10-et megkapják ők is már decemberben valószínűleg az első hullámba lesznek benne! 

Szerintem az 5" bőven elég az 5.7" picit nagy tényleg! Ha nagyon beleakarsz menni a témába akkor a tesztek szerintem a legjobb ötlet!

Én mint WP felhasználó biztosan mondom, hogy jó kis telefonok. 

Bármi kérdés esetleg lenne akkor nyugodtan írj!

Üdv

Bence

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia!

Tudom, hogy már lehet nem aktuális a kérdés!

A Lumia 640, 640XL egy megbízható jó telefon. Ugyanaz van benne mint bármelyik középkategóriás telefonba. Ha eddig bejött a Windows akkor ezekben nem fogsz csalódni. Win10-et megkapják ők is már decemberben valószínűleg az első hullámba lesznek benne! 

Szerintem az 5" bőven elég az 5.7" picit nagy tényleg! Ha nagyon beleakarsz menni a témába akkor a tesztek szerintem a legjobb ötlet!

Én mint WP felhasználó biztosan mondom, hogy jó kis telefonok. 

Bármi kérdés esetleg lenne akkor nyugodtan írj!

Üdv

Bence

Még aktuális a történet mivel október van és szeretném megvárni a karácsonyt. Olyankor mindig valamivel meglepem magam - illetve hátha lesz valami "akció" :)

Mondjuk nem tudom hogy van olyan T-pont vagy ilyesmi, ahol van bemutató darab? Sok helyen van készülék, de ott én nem láttam 640-est. Viszont az előlapi kamera kicsit kérdéses - jó lenne tesztelni -, mert tudom hogy a Windows Phone szoftveresen felhúzza a kamerát, meg felbontásban is "jól néz ki", de csak 1 Megapixel. (0,9)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...