Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Gyári csengőhangok visszaállítása


Törölt_tag5253

Kérdés

Sziasztok!

Én egy új felhasználó vagyok, ma regisztráltam, és érdeklődni szeretnék: Nokia c1-01 telefonom van. A gyárilag beállított csengőhangokat és háttérképeket töröltem, de most szeretném visszaállítani. Kérdésem: lehetséges-e ez és ha igen, hogyan?

Válaszotokat előre is köszönöm: Katedi79

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Sziasztok!

Múlt vasárnap regisztráltam a Telekom Fórumba, és jeleztem egy problémát, amire azóta sem érkezett válasz. Próbálkoztam közben a telefonom beállításainak visszaállításával, de csak az eredeti beállításokat állította vissza. Az egyik gyári csengőhangot(Captain) megtaláltam a YouTube oldalon, és rögzítettem a telefonomra, majd beállítottam csengőhangként. A telefont internetezésre NEM használom!!! Előre is köszönöm, ha választ kapok az ismételten feltett kérdésemre!

Köszönettel: Edina

Sziasztok!

Végül rájöttem, hogy a gyári csengőhangokat már NEM lehet visszaállítani, miután azok törölve lettek, és ugyanez a helyzet a képekkel is. Esetleg a hangrögzítővel tudok csengőhangokat menteni a telefonomra.

Még egyszer elnézést kérek és köszönöm!

Edina

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

Múlt vasárnap regisztráltam a Telekom Fórumba, és jeleztem egy problémát, amire azóta sem érkezett válasz. Próbálkoztam közben a telefonom beállításainak visszaállításával, de csak az eredeti beállításokat állította vissza. Az egyik gyári csengőhangot(Captain) megtaláltam a YouTube oldalon, és rögzítettem a telefonomra, majd beállítottam csengőhangként. A telefont internetezésre NEM használom!!! Előre is köszönöm, ha választ kapok az ismételten feltett kérdésemre!

Köszönettel: Edina

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...