Ugrás a tartalomhoz
  • 0

pallaci

Kérdés

Szeretném megkérdezni,hogy a lakásriasztóban lévő T-mobilos Sim kártya sms küldési lehetőségét le lehet-e tiltatni.?

2 hetente küld a szolgáltató a sim kártyákra szolgáltatói sms-ket,(általában szerződési feltételek változásáról) amit a lakásriasztóban lévő sim kártya továbbit a mobiltelefonra 50 forintért.

Egy év alatt a feltöltés fele erre megy el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Most cseréltem SIM kártyát. Felhívtam a papíron megadott telefonszámot az új aktiválása miatt, ez elvileg meg is történt. a Régi SIM már nem használható, nem tudok róla telefonálni. Viszont az újról sem. :S Ugyan azt írja ki a telefon: Nincs regisztrálva a hálózaton. Most jó, mert más telóm nincs, be sem tudok telefonálni. Gondolom azonnal aktívnak kellene lennie az újnak, de már 2 órája nem megy. Mi a fenét csináljak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia.

Facebook-on nem válaszolnak. Telefonos ügyfélszolgálaton nem tudják elintézni. Tök más kártyára aktiválták, mint amit bediktáltam, majd visszaolvasott az ügyintéző. Nem lehet már átírni, ügyfélszolgálatra be kell menni, kapok új kártyát. Irány az ügyfélszolgálat, 30 perc alatt sikerült 1 embert kiszolgálniuk. Otthagytam őket a fenébe. Amíg vártam, nézelődtem, az ügyintézők nagy része a telefonját nyomkodja, körmét kaparja, nem dolgozik.

Időpontfoglalás, hátha úgy jobb lesz. Adja meg telefonszámát. A számra kiküldtünk egy sms kódot... vicc.

Nem tudok fél napokat ott ülni. Bocsánat állni, mert ülőhely persze nincs. Az előfizetők mind lovak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello pallaci, ha Domino kártyát használsz, akkor egyetlen megoldás van. a riasztóban kellene beállítani, hogy az eszköz ne továbbítsa az SMS-eket (a SIM nem tud SMS-t forwardolni, így csak a riasztó lehet a ludas, kérdés persze, hogy állítható-e ez benne). előfizetés esetén kérhettél volna letiltó csomagot, vagy töröltethetted volna az SMS kezelés lehetőségét...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...