Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem tudok rendelni meglévő havidíjas előfizetéssel új készüléket


Törölt_tag5292

Kérdés

Sziasztok!

Meglévő havidíjas előfizetéssel szeretnék rendelni készüléket, viszont nem lehet.

Pontosabban folyton kiírja, hogy még várjak ennyi órát és percet, majd amikor letelik az visszaszámlálás, kezdi előről.

Igaz, csak novemberben telik le a szerződés, és nem is az a bajom, ha még nem rendelhetek, de akkor miért kell azt írni, hogy percek múlva rendelhetsz, ha mégsem?!

Hogy is van ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok!

Meglévő havidíjas előfizetéssel szeretnék rendelni készüléket, viszont nem lehet.

Pontosabban folyton kiírja, hogy még várjak ennyi órát és percet, majd amikor letelik az visszaszámlálás, kezdi előről.

Igaz, csak novemberben telik le a szerződés, és nem is az a bajom, ha még nem rendelhetek, de akkor miért kell azt írni, hogy percek múlva rendelhetsz, ha mégsem?!

Hogy is van ez?

Szia! Múlt héten nálam is ezt csinálta hogy amint letelt a számláló 29 napot datált be újra.

 

De múlt hétvégére megjavult és már tudtam rendelni készüléket a weboldalon melyet kedden le is szálítottak.

 

Lehet hogy ez csak ilyen átmeneti hiba, mert szó ami szó a Telekom weboldala valami csapnivaló működésben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia! Nekem is decemberben telik le a hűség de én nem látok számlálót. Szerintem is lépj be újra és nézd meg, van-e még számláló! elvileg, ha novemberben telik le a két éved, akkor már most, októberben is tudnod kell (ene) vásárolni. Ha pedig be tudod tenni a kosárba a kiválasztott telefont, akkor már sínen vagy! :-) Let's hope!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...