Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobiltelefon havi törlesztés


Törölt_tag5315

Kérdés

Sziasztok,

Annak idején a mobiltelefonomat 2 éves hűségnyilatkozattal szintén 2 éves kamatmentes részletre vásároltam. Mindkettő jövő év januárjában lejár. Annyi lenne a kérdésem, hogy a hátralévő telefon törlesztés kifizetését ki-e tudom kérni egy összegben vagy mindenképpen meg kell várnom a januárt az utolsó részlettel.

A részletfizetés csekken történik az adott hónap telefonszámlája mellett küldik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Tavaly Augusztusban befizettem 2 telefonom hátralévő törlesztő részleteit egy összegben a Veszprémi Telekom üzletben.

Nagyon csalódott vagyok mert azóta eltelt több mint egy év és most jött az utolsó havi törlesztő részlet.

Az akkori dolgozó hanyagsága miatt van még tartozásom,amiről azt hittem már lezárult.

Eddig maradéktalanul elégedett voltam a Telekommal,de most nagyot kellett csalódnom.

Nem az az egy részlet ami számít,hanem néhány dolgozó hanyagsága.

Nem olyan régen hűséghosszabbítással akartak bátyámnak készüléket adni arra az előfizetésre ami az én nevemen van.

Jó lenne ha az ilyen dolgokra odafigyelnének,nem szeretnék még egyszer csalódni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sulaco81
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...