Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nokia 3510i


Törölt_tag5253

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello Edina, tekintettel arra, hogy ez nagyon nem mai (talán 2003-as?) darab, már csak fiókban időutazott (valószínűleg minimum akksicserére szoruló) példányok esélyesek. apróhirdetési oldalakon, használt cuccokkal kereskedő gsm üzletekben fordulhatnak elő. én pl. a Google-ban rákeresve kapásból találtam párat, de kérdés, valóban megvannak-e.

egyébként miért ragaszkodsz ehhez a típushoz?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello Edina, kb. igen. illetve ez szerintem volt a Ténél is, így Té üzletben is esélyes (a Té honlapján nincs, de az üzleteiben attól még lehet). persze ne vegyél rá mérget, ez sem mai darab, meg az is kérdés, árulta-e egyáltalán ilyennel a Té azt. szóval ha van a közeledben Té vagy független gsm bolt, akkor ugorj be, nézd meg ott. ha nincs, akkor Google keresés, majd internetes vásárlás  (céges eladó nem ver át, no meg ez faék tartozék, kicsi az esélye, h bármi hibája lenne, szóval nyugodtan) 9_9

új cuccra 3000 Ft környékén találtam ajánlatokat, van ahol házhozszállítással ennyi...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia, nekem van telefonom, én igazából csak érdeklődtem, hogy kapható-e, nekem ez a típus volt a kedvencem, a színes kijelző miatt. Azért köszönöm, hogy megpróbáltál rákeresni, én is ezt tettem, de nem mertem a neten hirdetés útján  mert én a netes vásárlásban nem bízom. Azért köszi!

 

Ekkor: 2015. 10. 30. at 21:19, Katedi79 írta:

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...