Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom honlap


jani44

Kérdés

  • Válaszok 374
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
na most fogom beperelni őket és kártérítést kérni XD ezt megszívták... KEDVES TELEKOM ******szerződés felmondva időben, hűség idő lejárata előtt 8 nappal. Beltéri egység postai úton visszaküldve, fényképes bizonyítékkal, ajánlószelvénnyel ami bizonyító erejű. most küldték meg az utolsó "RÉSZARÁNYOS" számlát. Egy számlán 10500 HUFot fizettünk havonta. A részarányos számla 11100 HUFról szól, ami azért fura, mert határidő előtt felmondtam, majd 04.21 után is számláztak, mikor is nem szabad már, mert jogilag nem elfogadott. Akkor lenne amennyiben hűségidő után mondom fel a szolgáltatást és kedvezmény nélkül lenne kiszámlázva, de nem így történt. Majd a beltérit ugye visszaküldtük határidőben 6 nappal felmondás után. Persze kétféle tájékoztatás jött a visszaküldésről ami ellentmondásos volt. Mivel vissza lett küldve ezért az sem jogos hogy 10.000 HUF kártérítést kiszámláztak. Első út felhívom őket, megpróbálom velük megbeszélni, második opció fogyasztóvédelem, vizsgálják felül, minden bizonyíték adott. harmadik opció amennyiben ennek ellenére sem kérnek elnézést és vonják vissza a büntetést és kötik az ebet a karóhoz, bírósági út. én szívesen elköltöm a magyar telekom milliós pénzét amit nekem fognak fizetni... :) egyszer kell hibázni kedves telekom, én ezt szoktam figyelni és ki is hazsnálom, ha kaszálhatok Önökön...
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nem, de a régi fórum több tagja egyidőben regisztrált át ide. Az időpontegybeesés csak véletlen. Egyébként ha olvastad a hozzászólásaimat, akkor észrevehetted, hogy eléh kritikus szoktam lenni a Telekommal.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nem, de a régi fórum több tagja egyidőben regisztrált át ide. Az időpontegybeesés csak véletlen. Egyébként ha olvastad a hozzászólásaimat, akkor észrevehetted, hogy eléh kritikus szoktam lenni a Telekommal.

 

 

Hmm, ez most miért spoiler?:)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezek szerint több  olyan figura is van aki a bosszantó fórumban bosszantja a bosszankodokat a "Ha nem tetszik valami el lehet ballagni!" szintű baromságaikkal. A bosszantó fórumba azért irok mert nyilván nem tetszik valami. Szerintem sokkal furább aki azért irkál mert nagyon megérti a telekomot hogy semmi nem müködik az oldalukon.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én megcsináltam a fiókomat és csatoltam hozzá mind a négy előfizetést, mert az otthoni előfizetésemet szerettem volna rendbe tenni, illetve hűségidőt megújítani, de még arra sem hajlandó a frissen összeeszkábált rendszer, hogy a régi összetevőket megmutassa. Két hét óta csak annyi a válasz, hogy hiba történt.... Jelentem észre vettem, de valamiért nem történik ez ügyben lépés. Fizikai oka van ennek, és egy helyben topog az egész Telekom, vagy én estem ki  a szolgáltató kegyeiből?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia! Nálam a Telekom fiók működik már a bevezetése óta. Gmail-es email címmel regisztráltam ,és sikerült hozzákapcsolni az otthoni előfizetésem ,és a mobil havidíjas előfizetésem is. Igaz ,hogy sok fantáziát nem látok benne ezért én megszokásból mindig a hagyományos módon lépek be. Telefonszám +jelszó ,az otthoninál pedig MT ügyfélazonosító és jelszó. Szerintem kár a Telekom fiókon idegesíteni magatokat ,mert sok új funkciót nem hozott magával semmi extra.  Egyszer majd csak sikerül tökéletesíteni a Telekom fiókot ,addig is kitartás mindenkinek. : )

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...